SpeedBox 2.0 B.Tuning pro Bosch

Tuningový čip SpeedBox B.tuning nabízí jedinečné spojení vašeho elektrokola s mobilním telefonem. Chytrá aplikace Vám dovolí monitorovat funkce elektrokola v reálném čase a využít tak jeho potenciál naplno.

Kdy ekolo dostanete?

7 150 Kč

5 909 Kč bez DPH

Dostupnost: Nyní není skladem

Sleva za nákup 2 a více elektrokol: 5%

Popis

SpeedBox B.Tuning je v první řadě nástroj po monitoring a diagnostiku elektrokola používající chytrý telefon.

Aplikace využívá technologii Bluetooth k získávání dat a zobrazení parametrů jízdy. Jednotlivé výlety můžete ukládat, porovnávat své výsledky s přáteli a sledovat vlastní výkony.

Tuning elektrokol SpeedBox B.Tuning přináší funkci odblokování rychlosti elektrokola. Přípomoc elektrokola není omezena limitem 25 km/h. Tuning je možné ovládatpřímo z aplikace nebo tlačítkem WALK.

Aplikace nabízí i možnost tuning zcela skrýt. Po aktivaci funkce Skrýt tuning už nebude možné tuning zapnout tlačítkem walk/light na elektrokole. Můžete ho však nadále aktivovat v mobilní aplikaci.

Zároveň je tento produkt bezpečnostním doplňkem Vašeho elektrokola. V mobilní aplikaci lze dočasně vypnout motor elektrokola a přidat tak k zámku další úroveň zabezpečení. Zabráníte tak zneužití a neautorizované manipulaci s elektrokolem.

Na svém telefonu můžete snadno zobrazit dostupná data z Vašeho elektrokola. Většina sportovních aplikací využívá pouze hrubé odhady hodnot. Tyto veličiny se tak mohou od opravdových dat z elektrokola lišit až o 20 %. Aplikace SpeedBox ale zobrazuje naprosto reálná data z řídící jednotky elektrokola - a to v reálném čase!

Aplikace obsahuje:

 • Zámek motoru
 • Vypínání a zapínání odblokování rychlosti
 • Funkci Skrýt tuning
 • Zobrazování dat z jízdy a technických údajů elektrokola

Připojení tuningového čipu SpeedBox B-Tuning do elektrokola zvládne se základním nářadím i naprostý začátečník. Jedná se o nedestruktivní změnu – jednoduše zapojíte několik konektorů do motoru elektrokolaDemontáž je stejně snadná.

Elektrokolo můžete dále běžně používat i bez spárování s telefonem. V tomto můžete dále používat vypínání omezovače rychlosti. Jednoduše aktivujete funkci SpeedBoxkrátkým stisknutím tlačítka WALK nebo LIGHT (podle typu motoru). Po stisknutí se na ovládacím panelu krátce zobrazí aktuální rychlost 9.9 km/h. To znamená, že jeSpeedBox aktivován. Po opětovném stisknutí tlačítka WALK se zobrazí aktuální rychlost 2.5 km/h. To znamená, že je SpeedBox deaktivován.

Stále pracujeme na vývoji a zdokonalování našich produktů. Brzy můžete očekávat aktualizace mobilní aplikace SpeedBox. Do aplikace budou postupně přidáványdalší možnosti nastavení a diagnostické prvky. Aktualizace proběhnou automaticky a jsou zcela zdarma.

Doporučujeme, abyste si před objednáním produktu SpeedBox B.Tuning stáhli aplikaci SpeedBox a vyzkoušeli, jestli funguje na Vašem typu telefonu. Je nutné, aby byl Váš telefon vybaven verzí Bluetooth 4.0 nebo vyšší.

 

Get it on Google Play

Download on the App Store

Při koupi chipu Speedbox vám v ekolo.cz provedeme instalaci zdarma.

Videa

Dotazy

Vaše dotazy

Napsat dotaz
 • #2 Fr Hašek , 11. dubna 2021 18:10
  Je tento typ Chipu vhodný pro Hibike Sduro 120 s motorem Bosch performance line CX?
  • Lukas Panyrek , 13. dubna 2021 10:49

   Dobrý den.

   Doporučuji Speedbox 3.0

   Lukáš Panýrek

 • #1 Loko , 14. listopadu 2019 10:49
  Dobrý den, je tento SpeedBox kompatibilní snovým motorem Bosch 2020
  • Andrea Kupcová , 14. listopadu 2019 13:59

   Dobrý den,

   Tento SpeedBox kompatibilní s motorem Bosch 2020 není.

    

   S pozdravem

   Andrea Kupcová

Zde prosím položte Váš dotaz

(nebude zveřejněn)