SPEEDBOX B-Tuning pro Bosch

Tuningový čip SpeedBox B-tuning nabízí jedinečné spojení vašeho elektrokola s mobilním telefonem. Chytrá aplikace Vám dovolí monitorovat funkce elektrokola v reálném čase a využít tak jeho potenciál naplno.

Kompatibilní s displeji KIOX, INTUVIA, NYON a PURION.

Dostupnost:   SKLADEM V E-SHOPU

8 650 Kč

7 148 Kč bez DPH

SpeedBox B-Tuning je v první řadě nástroj po monitoring a diagnostiku elektrokola používající chytrý telefon. Aplikace využívá technologii bluetooth k získávání dat a zobrazení parametrů jízdy. Jednotlivé výlety můžete ukládat, porovnávat své výsledky s přáteli a sledovat vlastní výkony.

Tuning elektrokol SpeedBox B-Tuning přináší funkci odblokování rychlosti elektrokola. Asistence elektrokola není omezena limitem 25 km/h. Tuning je možné ovládat přímo z aplikace nebo tlačítkem WALK.

Aplikace nabízí i možnost tuning zcela skrýt. Po aktivaci funkce Skrýt tuning už nebude možné tuning zapnout tlačítkem walk/light na elektrokole. Můžete ho však nadále aktivovat v mobilní aplikaci.

Zároveň je tento produkt bezpečnostním doplňkem vašeho elektrokola. V mobilní aplikaci lze dočasně vypnout motor elektrokola a přidat tak k zámku další úroveň zabezpečení. Zabráníte tak zneužití a neautorizované manipulaci s elektrokolem.

Na svém telefonu můžete snadno zobrazit dostupná data z vašeho elektrokola. Většina sportovních aplikací využívá pouze hrubé odhady hodnot. Tyto veličiny se tak mohou od opravdových dat z elektrokola lišit až o 20 %. Aplikace SpeedBox ale zobrazuje naprosto reálná data z řídící jednotky elektrokola - a to v reálném čase!

Aplikace mimo jiné umožňuje:

  • Zámek motoru
  • Vypínání a zapínání odblokování rychlosti
  • Zobrazování dat z jízdy a technických údajů elektrokola

 

Get it on Google Play

Download on the App Store

Při koupi chipu Speedbox vám v ekolo.cz provedeme instalaci zdarma.

Speedbox - pokořte limity

Zde prosím položte Váš dotaz

(nebude zveřejněn)