MÁME PRO VÁS OTEVŘENO!  PRO KONZULTACI, TEST A NÁKUP ELEKTROKOLA SE REZERVUJTE ZDE.

SpeedBox PLATINUM pro Yamaha

Tuningový čip SpeedBox PLATINUM vám umožňuje odstranění omezovače rychlosti a využítí potenciálu vašeho ekola naplno.

Dostupnost:   SKLADEM V E-SHOPU

6 150 Kč

5 083 Kč bez DPH

Popis

SpeedBox Platinum: O 30% menší, výkonnější, ekologičtější!

SpeedBox PLATINUM pro Yamaha je revoluční procesorem řízený modul, který odstraní rychlostní omezovač vašeho elektrokola. Na displeji se přitom zobrazují reálné údaje! Údaje jako je maximální rychlost, průměrná rychlost, denní ujetá dráha a dojezd se zobrazují správně.

SpeedBox PLATINUM se aktivuje krátkým stisknutím tlačítka LIGHT umístěném na čele ovládacího panelu. Po stisknutí tohoto tlačítka se na ovládacím panelu, po dobu cca 2 vteřin, zobrazí aktuální rychlost 9.9 km/h. To znamená, že je SpeedBox aktivován a přípomoc elektrokola nyní funguje do rychlosti 50 km/h. Po opětovném stisknutí tlačítka LIGHT se zobrazí aktuální rychlost 2.5 km/h. To znamená, že je SpeedBox deaktivován a vše funguje, jako by tam nebyl a přípomoc elektrokola nyní funguje do rychlosti pouhých 25 km/h.

Upozorňujeme, že provoz takto upravených elektrokol na pozemních komunikacích může být v rozporu s platnou legislativou některých zemí. Výrobce nenese žádnou zodpovědnost za škody vzniklé použitím produktů SpeedBox nebo SpeedBox2. Elektrokola vybavena produkty SpeedBox nebo SpeedBox2 není dovoleno používat na pozemních komunikacích, cyklostezkách a veřejných prostranstvích. Elektrokola vybavena produkty SpeedBox nebo SpeedBox2 je možno používat výhradně na svém vlastním pozemku, výhradně na svou vlastní zodpovědnost. Použitím produktů SpeedBox a/nebo SpeedBox2 může dojít ke ztrátě záruky Vašeho elektrokola.

Při koupi chipu Speedbox vám v ekolo.cz provedeme instalaci zdarma.

Dotazy

Vaše dotazy

Napsat dotaz
 • #1 Jan , 14. března 2020 12:19
  Může se použít i pro motory pwe-se?
  Speedbox platinum
  • David Kučera , 14. března 2020 14:02

   Dobrý den, 

   ano, tento speedbox platinum lze poižít i na motory PWE-SE.

    

Zde prosím položte Váš dotaz

(nebude zveřejněn)