SPEEDBOX2 pro Bosch
Novinka

SPEEDBOX2 pro Bosch

Čip SpeedBox je procesorem řízený modul, který odstraní rychlostní omezovač vašeho elektrokola. Na displeji se přitom zobrazují reálné údaje!

Kompatibilní s displeji: KIOX, INTUVIA, NYON a PURION

Dostupnost:   SKLADEM V E-SHOPU

3 900 Kč

3 223 Kč bez DPH

SpeedBox2 pro BOSCH je revoluční procesorem řízený modul, který ostraní rychlostní omezovač vašeho elektrokola. Na displeji se přitom zobrazují reálné údaje! Údaje jako je maximální rychlost, průměrná rychlost, denní ujetá dráha a dojezd se zobrazují správně.

SpeedBox2 se aktivuje krátkým stisknutím tlačítka WALK umístěném na čele ovládacího panelu. Po stisknutí tohoto tlačítka se na ovládacím panelu, po dobu cca 2 vteřin, zobrazí aktuální rychlost 9.9 km/h. To znamená, že je SpeedBox2 aktivován a přípomoc elektrokola nyní funguje do rychlosti 99 km/h. Po opětovném stisknutí tlačítka WALK se zobrazí aktuální rychlost 2.5 km/h. To znamená, že je SpeedBox2 deaktivován a vše funguje, jako by tam nebyl a přípomoc elektrokola nyní funguje do rychlosti pouhých 25 km/h.

SpeedBox2 pro BOSCH Performance Line:

SpeedBox2 pro BOSCH Performance CX Line:

Vaše dotazy

Napsat dotaz
 • #1 Pavel , 21. ledna 2019 19:04
  Dobrý den. Měl bych zájem koupi čipu spedbox2 pro elektrokolo s motorem zn. Bosch. Měl bych zájem o tento model,SPEEDBOX2 pro Bosch, za 3900 .- Kč. Chtěl bych vědět, zda bude v uvedeném motoru pracovat správně Bosch Active Line Plus. Děkuji za odpověď s pozdravem Kadlec Pavel. Display purion.
  • Jan Havlíček , 22. ledna 2019 14:05

   Dobrý den.

   Ano, tento chip je vhodný pro kola s motorem Bosch Active Line Plus. Podporovány jsou displeje KIOX, INTUVIA, NYON a PURION.

Zde prosím položte Váš dotaz

(nebude zveřejněn)