SpeedBox 2.0 pro Bosch

Čip SpeedBox je procesorem řízený modul, který odstraní rychlostní omezovač vašeho elektrokola. Na displeji se přitom zobrazují reálné údaje!

Kdy ekolo dostanete?

4 220 Kč

3 488 Kč bez DPH

Dostupnost: Skladem e-shop

Popis

SpeedBox 2.0 pro BOSCH je revoluční procesorem řízený modul, který zcela odstraní rychlostní omezovač vašeho elektrokola. Na displeji se přitom zobrazují reálné údaje! Údaje jako je maximální rychlost, průměrná rychlost, denní ujetá dráha a dojezd se zobrazují správně.

SpeedBox 2.0 se aktivuje krátkým stisknutím tlačítka WALK umístěném na čele ovládacího panelu. Po stisknutí tohoto tlačítka se na ovládacím panelu, po dobu cca 2 vteřin, zobrazí aktuální rychlost 9.9 km/h. To znamená, že je SpeedBox2 aktivován a přípomoc elektrokola nyní funguje do rychlosti 99 km/h. Po opětovném stisknutí tlačítka WALK se zobrazí aktuální rychlost 2.5 km/h. To znamená, že je SpeedBox2 deaktivován a vše funguje, jako by tam nebyl a přípomoc elektrokola nyní funguje do rychlosti pouhých 25 km/h.

Při koupi chipu Speedbox vám v ekolo.cz provedeme instalaci zdarma.

Videa

SpeedBox2 pro BOSCH Performance Line:
SpeedBox2 pro BOSCH Performance CX Line:

Dotazy

Vaše dotazy

Napsat dotaz
 • #2 David Šimek , 12. června 2022 20:00
  Dobrý den, potřeboval bych prosím Vás poradit se zrušením omezovače rychlosti na kole: Cube Access Hybrid PRO 500 . Jestli bude vhodná jednotka od Vás: SpeedBox 2.0 pro Bosch? Předem děkuji za odpověď. S pozdravem Šimek.
  • Jan Havlíček , 14. června 2022 8:23

   Dobrý den. Ano, tento chip je pro Vaše kolo vhodný. Kompatibilní jsou i všechny ostatní chipy v naší nabídce Bosch.

 • #1 Jakub , 25. dubna 2019 23:37
  Dobrý den,

  Chtěl bych se zeptat, jestli mi tento čip bude fungovat u kola s pohonem Bosch 36V Performance Line, 500Wh .

  Děkuji.

Zde prosím položte Váš dotaz

(nebude zveřejněn)