MÁME PRO VÁS OTEVŘENO!  PRO KONZULTACI, TEST A NÁKUP ELEKTROKOLA SE REZERVUJTE ZDE.

SpeedBox 2.0 pro Giant

Čip SpeedBox je procesorem řízený modul, který odstraní rychlostní omezovač vašeho elektrokola. Na displeji se přitom zobrazují reálné údaje!

zaplatíte až
za 50 dní

Dostupnost:   SKLADEM V E-SHOPU

4 850 Kč

4 008 Kč bez DPH

Popis

SpeedBox 2.0 pro Giant je revoluční procesorem řízený modul, který odstraní rychlostní omezovač vašeho elektrokola. Na displeji se přitom zobrazují reálné údaje! Údaje jako je maximální rychlost, průměrná rychlost, denní ujetá dráha a dojezd se zobrazují správně.

V případě, že se chystáte nainstalovat SpeedBox na nové kolo s nulovým počtem ujetých kilometrů, je třeba na něm najet cca 1 kilometr, než budete instalovat SpeedBox.

SpeedBox se aktivuje krátkým stisknutím tlačítka WALK umístěném na čele ovládacího panelu. Po stisknutí tohoto tlačítka se na ovládacím panelu, po dobu cca 2 vteřin, zobrazí aktuální rychlost 9.9 km/h. To znamená, že je SpeedBox aktivován a přípomoc elektrokola nyní funguje do rychlosti 99 km/h. Po opětovném stisknutí tlačítka WALK se zobrazí aktuální rychlost 2.5 km/h. To znamená, že je SpeedBox deaktivován a vše funguje, jako by tam nebyl a přípomoc elektrokola nyní funguje do rychlosti pouhých 25 km/h

Při koupi chipu Speedbox vám v ekolo.cz provedeme instalaci zdarma.

Videa

Postup instalace

Dotazy

Zde prosím položte Váš dotaz

(nebude zveřejněn)