Ekola "Skladem" expedujeme do 2 prac. dnů.            Otevírací doba prodejny a testování od 10.00 do 19:00.

EbikeFest se koná 13. a 14. června v ekolo.cz!

17. května 2020

EbikeFest se koná 13. a 14. června v ekolo.cz!

EbikeFest 2020 se uskuteční v Praze v termínu 13. - 14. června 2020 (sobota + neděle). Všichni zájemci o vyzkoušení některého modelu z více než 20 prémiových í mid-range značek.  K dispozici bude více než 2000 terénních, cestovních a nákladních elektrokol se předem registrují online. 

Testování terénních elektrokol (pevných eMTB a celo-odpružených FS eMTB) bude probíhat na speciálně zvolených single-trailech v Krčském lese, který sousedí s místem konání akce. Sem bude vyrážet vždy skupina s maximálně 5 jezdci pod vedením zkušeného bajkera, který jim v průběhu testu vysvětlí ovládání i techniku jízdy. 

Pro detailní testování cestovních a městských elektrokol bude vytyčena testovací dráha o délce cca 800 metrů, která nabídne různé povrchy a dostatečné převýšení.  Test elektrokol v reálných podmínkách je unikátní výhodou EbikeFestu pro každého, kdo o elektrokole uvažuje, ale potřebuje si srovnat plusy a mínusy různých pohonů a typů.

Hlavním partnerem EbikeFest 2020 je Bafang.  40 předem registrovaných účastníků testovacího Festivalu bude na místě vylosováno a obdrží kupón na slevu na libovolné elektrokolo poháněné tímto motorem ve výši 2.500 Kč.

Ebike fest 2020

Ebike Fest na Facebooku      Akce na mapě

Akce na Facebooku       Akce na mapě