Vánoce 2016 v ekolo.cz

vánoční nabídka ekolo.cz
Rozhodli jste se o Vánocích potěšit Vašeho blízkého zakoupením elektrokola nebo příslušenství?

V ekolo.cz jsme udělali vše pro to, abychom Vám toto rozhodnutí co nejvíce zpříjemnili.

 

Co můžete letos od ekolo.cz očekávat?
 

 • máme OTEVŘENO VŠECHNY ADVENTNÍ VÍKENDY, tedy nepřetržitě již od soboty 26.11. až do pátku 23.12. Ve všední den je otevřeno do 18:00, o víkednech je otevírací doba od 10:00 do 16:00, případně i déle, stačí se předem dohodnout s našimi prodavači na tel. 777.797.460.
   
 • nemusíte mít obavu, pokud se obdarovanému nebude líbit třeba barva lakování elektrokola, nebo se netrefíte do správné velikosti rámu. Máte možnost využít naší unikátní BEZPLATNÉ VÝMĚNY ZA JINÝ MODEL ELEKTROKOLA  AŽ DO 9. ledna 2017.
   
 • díky novému velkému transportnímu obalu vám zašleme ekolo kamkoli zdarma, perfektně seřízené a KOMPLETNĚ PŘIPRAVENÉ K JÍZDĚ. Toto nové balení i doručení je pochopitelně zdarma. A pokud si elektrokolo vyzvednete osobně, tak vám celou krabici s kolem zabalíme do krásného červeného vánočního papíru.
   
 • po Praze a okolí doručíme vámi zvolené elektro-kolo osobně a bezplatně vlastní dopravou (ať už slavnostně zabalené nebo na hotovo sestavené). Tuto službu nabízíme až do pátku 23.12. do 12:00. Pokud plánujete zakoupit elektrokolo jako dárek a nemáte jej doma kde schovat, toto je vhodné řešení. Rezervujte si však vybrané ekolo a osobní rozvoz u nás včas!  
   
 • na elektrokola AGOGS electric bikes nabízíme až do konce roku 2016 PRODLOUŽENOU ZÁRUKU. Klasická 2 letá záruka začne majiteli běžet až od 1.dubna 2017. Pokud plánujete začít nové ekolo používat až na jaře, záruční doba na elektrokolo a baterii AGOGSu se vůbec nezkrátí!
   
 • u mnoha modelů z nových kolekcí 2017 se nám povedlo s výrobci vyjednat předsezónní slevy a tato elektrcká ola máme většinou již na skladě. Nabízíme také nová elektrokola z kolekcí 2016 v rámci našeho Outletu. Podívejte se na naší AKČNÍ NABÍDKU.
   
 • nemusíte mít strach, ani když se s novým elektrokolem cokoli stane. Třeba když píchnete, nebo přetrhnete lanko. Pro všechna u nás zakoupená elektrokola automaticky získáte PLNÝ ROČNÍ BEZPLATNÝ SERVIS v našem specializovaném servisním středisku.  
   
 • výrazně ušetříte na drobných cyklo-dárcích.  Připravili jsme pro vás  VÁNOČNÍ SPECIÁL - výběr asi dvaceti kusů našeho nejoblíbenějšího příslušenství, které jsme zlevnili o 20-50%. Co třeba nnikátní cyklo-airbag se slevou 50%, značková pumpička jen za 99 Kč, nepřekonatelný ABUS zámek, nebo reproduktor na kolo? 
   
 • radši než elektrokolem byste rádi udělali radost motorizací svého stávajícího jízdního kola? Elektrifikacemi se zabýváme již mnoho let a až do konce roku platí akce, kdy při zakoupení motorizační sady provedeme PŘESTAVBU NA ELEKTORKOLO ZCELA ZDARMA. 

 

Budeme se těšit na vaši návštěvu v naší prodejně na Vltavské v Holešovicích (Bubenská 1, Praha 7, bývalé Dopravní podniky). Jakýkoli Váš dotaz nebo přání rádi zodpovíme i na telefonu 220 991 111.


Máme pro Vás otevřeno každý den od 9 do 18 hodin a také adventní soboty a neděle od 10 do 16 hodin.

Otevřeno bude až do 23.12. do 18.00 hodin.  
Poslední objednávky k doručení smluvní dopravou však přijímáme do pondělí 19.12.. Až do 23.12. 12:00 hod lze využít bezplatnou dopravu ekolo.cz v rámci Prahy a okresů Praha Západ a Východ.