Vezměte své elektrokolo na závody elektrokol!

8. září 2016

Vezměte své elektrokolo na závody elektrokol!


Organizátoři tohoto tradičního a velmi oblíbeného podniku (či pro někoho spíše vyjížďky) oslovili ekolo.cz ke spolupráci na zajištění závodu elektrokol, který je otevřen všem věkovým kategoriím. A tak již příští týden - v sobotu 17. září - bude otveřena historicky první soutěžní kategorie elektrokol na 50 km trase s převýšením 910 metrů.  

Bude to také první elektro-závod s jasně formulovanými a férovými pravidly. Více než polovina trasy vede po veřejných komunikacích a tak se nestane, že byste se na startu potkali s "očipovanými elektrokoly" s nastavenou rychlostí nad povolený limit, nebo s majiteli přestavbových sad o výkonu 750 Wattů ! (Přesné propozice pro účast uvádím níže tohoto emailu). 
 

Chcete jet také? Máme pro Vás nabídku!

Pokud již vlastníte elektrokolo zakoupené v ekolo.cz, nabízíme Vám úhradu 50% startovného. Strartovné činí 500 Kč při registraci do 15.9. na stránkách závodu a na našem stánku dostanete voucher na 250 Kč na jakékoli (i zlevněné) zboží z ekolo.cz. Závod je vhodný trekingové nebo terénní elektrokolo. 

Pokud zatím elektrokolo nevlastníte, jestě zbývají 4 elektrokola (AGOGS Tracer a AGOGS Uphill), které si můžete na závod od ekolo.cz bezplatně vypůjčit. Zaregistrujte se k závodu a poté zašlete své jméno a startovní číslo na pujcovna@ekolo.cz. Připravené ekolo si převezmete od nás přímo na startu.   

V případě jakéhokoli dotazu ohledně účasti na závodech jej rád zodpoví kolega Zdeněk z Půjčovny na telefonu 775564466.