ekolo.cz

Zvýšení rychlosti elektrokola až na 50 km/hod - Shimano

Tento model už bohužel není v naší nabídce.

Podívejte se, prosím, do kategorie, zdali nenajdete podobný, který by vám vyhovoval, nebo nám zavolejte na tel.: 220 99 1111 a společně vymyslíme nejlepší alternativu.

Popis

Odblokování výkonu motoru elektrokola- tuning.

Vaše terénní nebo trekingové elektrokolo může jet mimo veřejné komunikaci i vyšší rychlostí než 25km/h.  

Legislativa upravuje provoz elektrokol rychlejších než 25 km/h v Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 168/2013 ze dne 15. ledna 2013 o schvalování dvoukolových nebo tříkolových vozidel a čtyřkolek a dozoru nad trhem s těmito vozidly, konkrétně v článku 2, odstavec 2, bod g)

Toto nařízení (omezení výkonu a rychlosti elektrokola) se nevztahuje na tato vozidla určená především pro využití v terénu a zkonstruovaná pro jízdu na nezpevněném povrchu;

Upravíme vaše elektrokolo se středovým pohonem Shimano Steps tak, že podpora elektropohonu dosáhne až 50 km/h! 

Tento doplněk řídící jednotky provede deaktivaci rychlostního omezení assitence na 25 km/h u středováho pohonu motorů Shimano Steps E8000 a Shimano Steps E6000. 

Díky této úpravě využijete plný potenciál elektropohonu

 • Funkci lze kdykoliv za zapnout a vypnout stiskem tlačítka.
 • Pokud je funkce aktivní, zobrazuje se na displeji poloviční rychlost jízdy než je reálná. I ujetá vzdálenost se po tuto dobu načítá pouze poloviční. Jakmile se funkce deaktivuje, začnou se opět zobrazovat reálné hodnoty.
 • Kadence, výkon, stav baterie apod. zůstávají na displeji zobrazovány vždy pravdivě.
 • Stav zařízení je indikován určitým elementem na displeji po celou dobu, kdy je zařízení aktivní. Jako uživatel tak vždy víte, zda je omezovač zapnutý či nikoli.
 • Zařízení nezpůsobuje žádné blikání displeje ani jiné efekty
   
 • Námi využívaný produkt je legální na Evropském trhu a je řádně označen a vybaven patřičnými atesty. 

Chip je dodáván včetně českého návodu na instalaci. Dodavatel nenese žádnou zodpovědnost za škody na elektrokole způsobené neodbornou instalací.

Dodavatel nezaručuje neporušení záruky elektrokola ani nemožnost poškození či zablokování systému elektrokola. Dodavatel se zříká zodpovědnosti za jakékoliv škody, ať už na zdraví či na majetku, spojené s používáním tohoto zařízení.

Dotazy

Vaše dotazy

Napsat dotaz
 • #1 Radek , 27. dubna 2022 7:33
  Dobrý den Koutný Radek. Mám kolo Proteco EKH 550. Pohon v zadním kole shimano. Jde to to odblokovat, rychlost. Díky za odpověď
  • Lukas Panyrek , 27. dubna 2022 9:27

   Dobrý den.

   Bohužel nikoliv.

   Lukáš Panýrek

Zde prosím položte Váš dotaz

(nebude zveřejněn)