Zvýšení rychlosti elektrokola až na 50 km/hod - Bosch
Akce

Zvýšení rychlosti elektrokola až na 50 km/hod - Bosch

Chip k odstranění omezovače rychlosti. V ekolo.cz nyní instalace zdarma!

Dostupnost:   SKLADEM V E-SHOPU - expedujeme do 3 dnů

Cena před slevou: 6 999 Kč

4 450 Kč

3 677 Kč bez DPH

Odblokování výkonu motoru elektrokola- tuning.

Vaše terénní nebo trekingové elektrokolo může jet mimo veřejné komunikaci i vyšší rychlostí než 25km/h.  

Legislativa upravuje provoz elektrokol rychlejších než 25 km/h v Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 168/2013 ze dne 15. ledna 2013 o schvalování dvoukolových nebo tříkolových vozidel a čtyřkolek a dozoru nad trhem s těmito vozidly, konkrétně v článku 2, odstavec 2, bod g)

Toto nařízení (omezení výkonu a rychlosti elektrokola) se nevztahuje na tato vozidla určená především pro využití v terénu a zkonstruovaná pro jízdu na nezpevněném povrchu;

Upravíme vaše elektrokolo se středovým pohonem Bosch tak, že podpora elektropohonu dosáhne více než 50 km/h! 

Tento doplněk řídící jednotky provede deaktivaci rychlostního omezení assitence na 25 km/h u středováho pohonu motorů Bosch Active, Bosch Performance nebo Bosch Performance CX. 

Díky této úpravě využijete plný potenciál elektropohonu!  

Totožný elektro-motor Bosch se využívá i na "Rychlých elektrokolech" a je tedy konstruován s dostatečnou výkonovou rezervou, aby rychlost >50 km/h zvládal. 


Produkt úplně odstraňuje rychlostní omezení BEZ NEŽÁDOUCÍCH EFEKTŮ:

 • údaje, jako je aktuální, průměrná, maximální rychlost, celková vzdálenost, kadence, výkon, dojezd, stav baterie apod. zůstávají na displeji pravdivě zobrazovány.
 • funkci lze kdykoliv za jízdy vypnout a zapnout stiskem tlačítka.
 • stav zařízení je vždy indikován určitým elementem na displeji po celou dobu, kdy je zařízení aktivní. jako uživatel tak vždy víte, zda je omezovač zapnutý či nikoli.
 • zařízení nezpůsobuje žádné blikání displeje ani jiné efekty
   
 • námi využívaný produkt je legální na Evropském trhu a je řádně označen a vybaven patřičnými atesty. 

Chip je dodáván včetně českého návodu na instalaci. Dodavatel nenese žádnou zodpovědnost za škody způsobené neodbornou instalací.

Zrychlené elektrokolo

Vaše dotazy

Napsat dotaz
 • #3 Pavel , 9. října 2017 21:37
  Dobrý den koupil jsem si corratec xvert.s baterií Bosch 500.prosim vas jak je to opravdu STIM čipem .odchází to kolo dřív nebo ne.a s reklamaci při zavádění.jsem v háji kdys s tam měl čip? Dekujiii
  • Jan Havlíček , 12. října 2017 9:35

   Dobrý den. Pokud byste kolo, respektive motor reklamoval, je nutné chip před předáním na reklamaci vyndat. Co se týká výdrže kola je to sporné. Samozřejmě když pak s kolem jezdíte 40-50 km/h opotřebovávají se všechny komponenty o něco rychleji, než při rychlosti 25 km/h. Nicméně týká se to především spotřebních komponent jakou jsou brzdové destičky, řetěz apod. S tím, že by odcházel dřív motor jsme se zatím nesetkali. Jan Havlíček, ekolo.cz

 • #2 Jarda Horyna , 14. června 2017 16:14
  Zdravím, mám zájem o zrychlení našich kol HaiBike XDURO Cross RX dámské 500Wh 2016 a Apache Manitou Bosch CX Performance 500Wh 2016. Bohužel to k vám mám daleko. Zvládnu to nainstalovat sám? Prosím o link na návod abych se mohl rozhodnout zda si to troufnu nebo raději zavítat do servisu. S pozdravem Jarda
  • Jan Havlíček , 15. června 2017 15:09

   Dobrý den pane Horyno. Instalace chipu je velmi jednoduchá, nicméně vyžaduje jeden speciální nástroj a sice stahovák na kliky. Návod na instalaci Vám zasílám emailem. Zdraví Jan Havlíček.

 • #1 Kazimír , 13. května 2016 16:04
  zdravim
  da sa chip pouzit aj na haibaik xduro rc allmtn 2015
  • Jakub Ditrich , 14. května 2016 16:35

   Dobrý den,

   ano i na tento model s motorem Bosch Performance 2015 lze použít námi nabízené zvýšení výkonu. 

Zde prosím položte Váš dotaz

(nebude zveřejněn)