ELEKTROKOLA LOVELEC

 Elektrokola LOVELEC

Osvědčená česká značka elektrokol LOVELEC působí na trhu již od roku 2008. Nabízí širokou nabídkou kvalitních elektrokol za rozumnou cenu! Elektrokolo LOVELEC je vždy navrženo tak, aby jeho spolehlivost a následná radost z jízdy uspokojili i náročného jezdce. Ekolo.cz nabízí pro tuto značku kvalitní záruční i pozáruční servis a možnost testovacích jízd na všech modelech ze sortimentu.

U některých modelů e-kol LOVELEC nabízíme více kapacitních variant značkových lithiových baterií.  Na všechny rámy elektrokol LOVELEC pak dáváme Doživotní záruku na svary a kvalitu materiálu.

 

Proč si koupit elektrokolo LOVELEC v ekolo.cz?

  • Máme většinu sortimentu značky skladem - fyzicky vystavené modely v prodejně v Praze s možností okamžitého testování nebo dlouhodobého zapůjčení. 
  • Jsme servisním partnerem značky LOVELEC s kompletní diagnotiskou používaných středových a nábojových pohonů Bafang a DAPU.  
  • Od nás dostanete elektrokolo Lovelec vždy dokonale seřízené a zajeté!  A celý rok servisu jakékoli závady máte v ekolo.cz od nás zcela zdarma. 
  • Na všechny modely Lovelec nabízíme teď prodlouženou záruční lhůtu -  poběží  vám až od 1.4.2019 a na rámy elektrokol Lovelec nabízíme dokonce doživotní záruku. 
  • Zvolený model ekola Lovelec vám dodáme zdarma kompletně sestavený a připravený k provozu, kamkoli po České republice.  
Kapacita baterie
Rozměr ráfku kol
Pro výšku
Řazení