O nás Doprava Servis Půjčovna Kontakt
Změnit jazyk webu
🌟

Všechny slevy elektrokol na jednom místě. Klikněte sem.

Společnost ekolo.cz

Kdo jsme a co prodáváme?

 

Elektrokola jsme uvedli do povědomí české společnosti a na trh jako první již v roce 2007. Název naší společnosti vedl v hovorové řeči ke zkrácení výrazu "elektrokolo" na "ekolo". Sortiment obchodu a eshopu ekolo.cz dnes zahrnuje více než 750 modelů a typů elektrokol od vybraných českých a světových výrobců. Prodejna a showroom ekolo.cz v Praze 6 - Ruzyně je co do plochy a sortimentu největším specializovaným obchodem s elektrokoly v Česku. Při výběru našich dodavatelů pečlivě dbáme na kvalitu použitých komponentů, zajištění perfektního servisu ze strany výrobce a také na pravdivě uváděné parametry, které sami u všech produktů ověřujeme a detailně je testujeme. Nabízíme také škálu příslušenství k elektrokolům, včetně náhradních baterií, nabíječek.

 

 

 

 

Servis a půjčovna elektrokol

Ekolo.cz poskytuje služby profesionálního servisu elektrokol pro všechny typy a značky. Jedná se o největší servis pro elektrokola v Česku. Nabízíme také přestavby a instalace motorizačních sad na jízdní kola, profesionální diagnostiku a repasování baterií elektrokol a zabýváme se též speciálními projekty (motorizace koloběžek, trojkolek, realizace cargo elektrokol atd.). Provozujeme oblíbenou Půjčovnu elektrokolkterá disponuje unikátní flotilou více než 80 elektrokol, převážně trekingových a terénních. Umožňujeme firemní, osvětové akce a teambuildingy na elektrokolech pro 5 - 50 účastníků – včetně dopravy elektrokol a školených průvodců. Nabízíme spolupráci při realizaci a provozu profesionálních půjčoven elektrokol - od dodání vhodných modelů e-kol, až po technické zaškolení obsluhy a marketing. 

Tým ekolo.cz se intenzivně zabývá Osvětovou činností. Již v roce 2008 jsme uspořádali první testovací akci elektrokol v rámci veletrhu Bike Brno a od té doby mohly díky ekolo.cz tisíce zájemců otestovat elektrokola na stovkách akcí po celé republice. O elektrokolech jsme iniciovali natočení mnoho televizních reportáží, testů a článků. Odkazy na některé z nich naleznete na našem webu. Ekolo.cz je členem konsorcia GoPedelec!, které se stará o propagací používání elektrokol v Evropě.


Vlastní značka elektrokola - AGOGS

Od roku 2010 navrhujeme, konstruujeme a také v Praze vyrábíme vlastní značku elektrokol vyšší třídy - AGOGS electric bikes. Za dobu existence se AGOGS může pochlubit desítkami tisíc spokojených majitelů elektrokol v České republice i ve většině států Evropy.

 

Specializovaný tým

Specialisté z ekolo.cz se podílí na vzdělávacích projektech, které se zabývají školením cyklo-mechaniků. Jsme spolu-autory Národního standardu kvalifikace "Mechanik elektrokol", který připravuje Národní ústav pro vzdělávání. Naši pracovníci jsou lektory vzdělávací instutuce Bike Academy.  

 

Ekologie je pro nás důležitá! 

V ekolo.cz dbáme na řadné plnění platných norem a předpisů a sami je vytváříme. Jednatel firmy je specialistou a českým zástupcem ve světové standardizační organizaci - ISO 4210-10. Spravujeme sběrné místo pro elektroodpad a po ukončení životnosti likvidujeme baterie elektrokol v rámci sdružení ECOBAT. Jsme držiteli označení Zelený bod pro likvidaci obalového materiálu EKO-KOM a důsledně se snažíme minimalizovat vliv naší obchodní činnosti na životní prostředí

Aktivně spolupracujeme s občanskými sdruženími, která podporují rozvoj čisté a bezmotorové dopravy. Pořádáme projížďky na elektrokolech pro seniory a v rámci hl. města Prahy vzděláváme zájemce jak bezpečně a efektivně využívat elektrokola pro dopravu.

Vyhledávání