V pátek 19. a v sobotu 20. dubna má prodejna i půjčovna elektrokol ekolo.cz otevřeno. Servis bude v tyto dny uzavřen.

Proč koupit nové elektrokolo právě v ekolo.cz?

Protože nabízíme výhody, ceny, garance a záruky, přístup a tradici, které nikde jinde nedostanete.

 

Protože se výrobě a prodeji elektrokol věnujeme nejdéle na českém trhu.
Konkrétně od dubna 2007 jsme otevřeli první specializovaný obchod a servis elektrokol v Česku (Dejvice - Praha 6, ul. Nikoly Tesly 14). Vašim požadavkům dobře rozumíme. Na silnice a stezky jsme vyslali více než 10.000 elektrických kol. Hádejte, proč se elektrokolu zkráceně říká „ekolo“?

 

Protože nabízíme největší sortiment elektrických kol. 
Oficiálně v roce 2019 zastupujeme 16 českých a světových značek. Nabízíme vám tak výběr z více než 700 modelů a variant elektrokol. A proto si u nás vybere opravdu každý. I vy!
 

Protože vše, co nabízíme si lze nezávazně vyzkoušet v našem Test Centru v Praze.
V prodejně v Krči máme fyzicky vystaveno přes 200 modelů elektrokol, která si můžete be problémů zapůjčit k testovací jízdě. 80 různých modelů pak máme v Půjčovně elektrokol k dlouhodobému testování. 

 

Protože v ekolo.cz vám dáváme až 30 dnů na výměnu zakoupeného elektrokola za jiný, lépe vyhovující, model.
Samozřejmě jakékoli zboží lze také nepoškozené vrátit, pokud bylo zakoupeno online ve standardní lhůtě 14 dnů. A pokud přemýšlíte o elektrokolu pro své blízké, kupte jim radši náš Dárkový certifikát a nechte rozhodnutí na nich. 
 

Protože vám vždy nabídneme nejlepší cenu na trhu - a to je fakt! 
Řídíme se cenami výrobců, ale protože nabízíme balíčky a různé celoroční slevové akce, váš nákup elektrokola v ekolo.cz bude vždy výhodnější než u jakéhokoli jiného prodejce. Při nákupu 2 e-kol najednou, nebo při uhrazení před-objednávky máte automaticky 5% slevu.  
 

Protože k zakoupenému elektrokolu dostante kompletní Roční servis zcela zdarma. Nevýmýšlíme si jako konkurence různé legrační "časově limitované bonusy" a "formátování baterie". Píchli jste, nebo vám nefunguje přehazovačka? Zastavte se v ekolo.cz a závadu (typicky na počkání) odstraníme. Zdarma a s úsměvem.  
 

Protože provozujeme značkový servis na všechny modely elektrokol na trhu.
Máme certifikace pro systémy Bosch, Bafang, Yamaha, Shimano, Brose a CompDrive. Jsme atestačním střediskem pro Národní profesní kvalifikaci: Mechanik Elektrokol. Máme vlastní pracoviště pro diagnostiku a repase baterií elektrokol.

 

Protože elektrokola jakékoli značky zakoupená v ekolo.cz mají záruku na rám 10 let. 
A klasická záruční lhůta 24 měsíců na celé ekolo platí také pro podnikatele. Navíc elektrokolům zakoupeným v listopadu až březnu začne jejich standardní záruční doba běžet až v dubnu!
 

Protože u nás si Své elektrokolo můžete nakonfigurovat podle sebe. 
Nabízíme široký výběr sedel, držadel (gripů) a různých vzorků plášťů. Nabízíme klasické i "chytré" helmy a mnoho dalšího příslušenství, které vám bezplatně vyměníme nebo nainstalujeme na nové ekolo. Na elektrokole od ekolo.cz se prostě musíte cítit skvěle.   
 

Protože elektrokolo v ekolo.cz pořídíte výhodně na splátky i s nulovou akontací.
Podnikatelé a firmy si mohou sjednat Operativní leasing. Elektrokolo u nás hned pojistíme a přidáme nepřetržitou Asistenční službu. Elektrokolo umíme i hlídat prostřednictvím GPS. 

 

Protože každé elektrokolo u nás dodáváme výhradně kompletně složené a s otestovanou baterií - tedy 100% připravené k jízdě.
Máme vlastní dopravu obsluhovanou vyškoleným prodavačem v rámci Hl. m. Prahy a Středočeského kraje. Dodáváme samozřejmě kompletně složená elektro-kola zdarma po celé ČR i na Slovensko. Náš sesterský obchod pak vyváží elektrokola do všech zemí Evropy.
 

Protože elektrokola opravdu testujeme a nenecháváme si zkušenosti pro sebe.
S časopisem VELO  a deníkem iDNES organizujeme každý rok velký Test Elektrokol. Na prestižním veletrhu FOR BIKES provozujeme Testovací dráhu elektrokol.  A každopročně 3. květnový víkend pořádáme v Praze akci EBIKEFEST - největší český event věnovaný pouze elektrokolům. 

 

Protože u nás se elektrokola nejen prodávají, ale také vyrábí. 
Společnost ekolo.cz je již od roku 2010 výrobcem vysoce ceněných elektrokol značky AGOGS Electric Bikes. Díky tomu máme výrazně lepší přístup k technologiím a servisním dílům než standardní prodejci elektrokol.