O nás Doprava Servis Půjčovna Kontakt
Změnit jazyk webu
🌟

Všechny slevy elektrokol na jednom místě. Klikněte sem.

Proč koupit nové elektrokolo právě v ekolo.cz?

 

Protože elektrokola od nás mají nadstandardní záruční lhůty.

Klasická záruční lhůta 24 měsíců na celé e-kolo platí také pro podnikatele. Navíc elektrokolům zakoupeným v listopadu až březnu začne jejich standardní záruční doba běžet až v dubnu!

 

Protože v ekolo.cz je vždy BATERIE a NABÍJEČKA součástí ceny elektrokola.

V ekolo.cz zákazníky nepodvádíme tak, abychom uváděli kupní cenu elektrokola bez baterie a bez nabíječky, jak se to děje například zde. Všechny modely na ekolo.cz jsou od důvěryhodných značek a e-kola od nás jsou ihned připravené k jízdě.

 

Protože se výrobě a prodeji elektrokol věnujeme nejdéle na českém trhu.

Konkrétně už v dubnu 2007 jsme otevřeli první specializovaný obchod a servis elektrokol v Česku (v Dejvicích, ul. Nikoly Tesly). Vašim požadavkům hodně dobře rozumíme. Na silnice a stezky jsme vyslali už než 12.000 elektrických kol. A tipněte si, proč se elektrokolu zkráceně říká „ekolo“?
 

Protože nabízíme největší sortiment elektrických kol.

Oficiálně v roce 2024 zastupujeme 16 českých a světových značek. Nabízíme vám tak výběr z více než 2000 modelů a variant elektrokol. A proto si u nás vybere opravdu každý. I vy! 

 

Protože vše, co nabízíme si lze nezávazně vyzkoušet v našem Test Centru v Praze.

V největší prodejně v Česku - na Praze 6 máme fyzicky vystaveno přes 260 modelů elektrokol, která si můžete be problémů zapůjčit k testovací jízdě. Desítky různých modelů pak máme v naší Půjčovně elektrokol k dlouhodobému testování a pronájmu.

 

Protože v ekolo.cz vám dáváme až 30 dnů na výměnu zakoupeného elektrokola za jiný, lépe vyhovující, model.

Samozřejmě jakékoli zboží lze také nepoškozené vrátit, pokud bylo zakoupeno online ve standardní lhůtě 14 dnů. A pokud přemýšlíte o elektrokolu pro své blízké, kupte jim radši náš Dárkový certifikát a nechte rozhodnutí na nich.

 

Protože k zakoupenému elektrokolu v prodejně ekolo.cz vám provedeme Garanční servisní prohlídku zcela Zdarma.

K zakoupenému elektrokolu v prodejně ekolo.cz vám provedeme Garanční servisní prohlídku po ujetí až 500 kilometrů zdarma. Na náš odborný Servis elektrokol se prostě můžete kdykoli spolehnout.

 

Protože vám vždy nabídneme nejlepší cenu na trhu - a to je fakt!

Řídíme se cenami výrobců, ale protože nabízíme balíčky a různé celoroční slevové akce, váš nákup elektrokola v ekolo.cz bude vždy výhodnější než u jakéhokoli jiného prodejce. Při nákupu 2 e-kol najednou, nebo při uhrazení před-objednávky máte automaticky 5% slevu.

 

Protože provozujeme značkový servis na všechny modely elektrokol na trhu.

Máme certifikace pro systémy Bosch, Bafang, Yamaha, Shimano, Panasonic, Brose, OLI, Vinka a Dapu. Jsme atestačním střediskem pro Národní profesní kvalifikaci: Mechanik Elektrokol. Máme vlastní pracoviště pro diagnostiku a repase baterií elektrokol.

 

Protože zrychlíme Vám elektrokolo zdarma.

Umíme zrychlit většinu prodávaných modelů elektrokol až do 45 km/h. V rámci časové omezené akce to nabízíme pro modely se středovým pohonem Bafang též zdarma. Nabízíme čipové sady pro 95% motorů na trhu.

 

Protože u nás si Své elektrokolo můžete nakonfigurovat podle sebe.

Nabízíme široký výběr sedel, držadel (gripů) a různých vzorků plášťů. Nabízíme klasické i "chytré" helmy a mnoho dalšího příslušenství, které vám bezplatně vyměníme nebo nainstalujeme na nové ekolo. Na elektrokole od ekolo.cz se prostě musíte cítit skvěle.

 

Protože elektrokolo v ekolo.cz pořídíte výhodně na splátky i s nulovou akontací.

Podnikatelé a firmy si mohou sjednat Operativní leasing. Elektrokolo u nás hned pojistíme a přidáme nepřetržitou Asistenční službu. Elektrokolo umíme i hlídat prostřednictvím GPS.

 

Protože každé elektrokolo u nás dodáváme výhradně kompletně složené a s otestovanou baterií - tedy 100% připravené k jízdě.

Máme vlastní dopravu obsluhovanou vyškoleným prodavačem v rámci Hl. m. Prahy a okresu Praha Západ. Dodáváme kompletně složená elektro-kola zdarma po celé ČR, na Slovensko. Náš sesterský obchod GreatEbike.eu pak distribuuje elektrokola do všech zemí Evropy.

 

Protože elektrokola opravdu testujeme a nenecháváme si zkušenosti pro sebe.

S časopisem VELO a s deníkem iDNES organizujeme národní Velký Test Elektrokol. Spolupořádáme prestižní Veletrh FOR BIKES kde zajišťujeme provoz Testovací dráhy elektrokol a depa.

 

Protože u nás se elektrokola nejen prodávají, ale také vyrábí.

Společnost ekolo.cz je již od roku 2010 výrobcem vysoce ceněných elektrokol značky AGOGS Electric Bikes. Díky tomu máme výrazně lepší přístup k technologiím a servisním dílům než standardní prodejci jízdních kol a elektrokol.

Vyhledávání