Proč koupit nové elektrokolo v ekolo.cz

Výhody, ceny, garance a záruky, které nikde jinde nedostanete...


► První rok máte kompletní servis ekola zdarma

Bezplatný servisekolo.cz nabízí pouze kvalitní a prověřené značky a KAŽDÉ elektrokolo před dodáním zákazníkovi vždy detailně seřizujeme a projíždíme. Jsme si proto jisti perfektní kvalitou každého dodaného elektrokola. Pokud by přeci jenom bylo cokoli v nepořádku, garantujeme vedle bezplatné servisní prohlídky po 200km také CELÝ ROK BEZPLATNÉHO SERVISU. Vztahuje se na veškteré servisní zásahy, nikoli na servisní materiál. Vice informací na stránce Servisu ekolo.cz.

 

► Formátování a roční kontrola baterie ekola zdarma

Formátování a údržba baterieV rámci pečlivé předprodejní přípravy u každého elektrokola kontrolujeme stav a kapacitu baterie. Starší typy baterií, které mají tzv. paměťový efekt, formátujeme na speciálním zařízení. Nabízíme také jenom taková elektrokola která mají kvalitní bateriové články. Problémy s bateriemi se díky tomu našim zákazníkům vyhýbají, a pokud se přeci jen vyskytnou, řešíme je okamžitě - typicky výměnou za novou baterii. Kapacitu baterie měříme v rámci bezplatných sezónních jarních a podzimních prohlídek (většina prodejen elektrokol si za tyto služby účtuje až stovky Kč).  
 

► Záruka nejlepší ceny elektrokola na českém trhu

garance nejlepší ceny elektrokolaV ekolo.cz Vám garantujeme nejlepší cenu jakéhokoli modelu elektrokola, které si z naší nabídky zvolíte. Vždy dodržujeme cenu, kterou stanovil výrobce nebo importér konkrétního modelu elektrokola a je proto stejná ve všech prodejnách i e-shopech. V ekolo.cz Vám ale k novému e-kolu nabídneme reálné výhody a příslušenství, takže nákup u nás je vždy nejvýhodnější.  
Pokud jinde na trhu najdete nižší s námi srovnatelnou nabídku, naší cenu pro Vás samozřejmě upravíme!

 

► Garance plné kapacity některých baterií bez omezení ujetých km

Garance kapacity baterieModely elektrokol značky AGOGS, jejíž kompletní sortiment v ekolo.cz nabízíme, mají specifickou garanci životnosti od výrobce, která zaručuje, že kapacita baterie v průběhu prvního roku používání elektrokola neklesne, bez ohledu na to, kolik kilometrů na baterii s e-kolem ujedete. Pokud se tak stane, dostanete zcela novou baterii. Tato záruka je na evropském trhu zcela ojedinělá. Garance poskytována díky použití vysokokapacitních článků SONY, u kterých je ověřena maximální výdrží a kvalita. Více o této nabídce se dozvíte zde: www.agogs.cz/warranty.

 

► Bezplatná zápůjčka na ekola otestování v centru Prahy

Bezplatná zápůjčka v PrazeAbyste si vybrali to pravé elektrokolo, důkladně si ho osobně otestujte! Recenze na internetu a v časopisech jsou často psány samotnými výrobci a jedná se o placenou inzerci. V ekolo.cz máme flotilu perfektně seřízených testovacích elektrokol. Bezplatné testování nabízíme každý všední den i v sobotu. Abyste měli jistotu, že Vámi zvolené ekolo je pro Vás k dispozici, zavolejte předem na tel.: 220-991-111 a k samotné zápůjčce si připravte dva osobní doklady.  V okolí prodejny jsou skvělé testovací trasy pro městská a terény pro MTB ekola -  až 20% stoupání v parku Stromovka. Bezplatný test ekola trvá max. 1 hodinu. Delší zápůjčku nabídne Půjčovna ekolo.cz.

 

► Prodloužená záruka elektrokola na 10 let

10 let záruka na rámekolo.cz nabízí pouze kvalitní elektrokola od renomovaných českých a evropských výrobců. Ti často poskytují delší záruky, než je u nás obvyklých 24 měsíců. Konkrétní informace o prodloužené záruce najdete v popisu každého modelu elektrokola. Pouze v ekolo.cz pak nabízíme nadstandardní záruku 10 let na rám (kostru) elektrokola. Pro více infromcí se informujte u naší obsluhy. 

 

► Bezplatná dodávka kompletně připraveného ekola po ČR

Bezplatné doručení elektrokola po ČRekolo.cz má spokojené zákazníky po celé Evropě. Vaše elektrokolo zašleme zdarma a v expresním termínu profesionální dopravní službou PPL až k Vám domů - do Čech, na Moravu i na Slovensko. vaše ekolo bude po vybalení ze speciálního transportního boxu snadno připraveno k jízdě, již perfektně seřízené s naformátovanou baterií. Pokud si vyberete některé příslušenství z nabídky ekolo.cz, nebo si zvolíte jiné pláště či sedlo, bude toto již nainstalováno.    

 

► Možnost XL kapacity baterie a rychlo-nabíjení

Zvýšená kapacita baterie elektrokolaNěkteří výrobci elektrokol nabízí za příplatek vyšší kapacitu baterie. Pokud požadujete delší dojezd elektrokola, objednejte si vyšší kapacitu (udává se ve Wh - watt-hodinách). Některé značky nabízí pro své modely i tzv. „rychlo-nabíječky“, které dokáží doplnit energii do baterie elektrokola za kratší čas a bez nebezpečí poškození bateriových článků. Typicky se jedná o nabíjecí proud 3A a více. Nejrychlejší přenosné nabíječky pro elektrokola na trhu dnes dokáží nabít baterii o 50% (např. z 20% na 70%) za méně než 30 minut.   

 

► Motory s max. výkonem až 800W

Motory s výkonem až 800WV ekolo.cz nabízíme legální elektrokola s výkonem až 800W, při kroutícím momentu 70 N.m. Jmenovitý výkon u elektrokol je omezen Směrnicí EU 42/2004 na 250W.  Ekolo.cz nabízí výhradně taková elektrokola a přestavby na elektrokolo, které jsou ve shodě s platnou legislativou! Maximální výkon může být ale vyšší než nominální i o více než 100%. U některých typů elektrokol lze změnit mód ze "silničního" na "off-road" (mimo veřejné komunikace, kde omezení výkonu neplatí) a díky tomu i zvýšit jmenovitý a maximální výkon motoru. 

 

► Tlakový sensor šlapání pro úsporu baterie

Elektrokola s torzním sensoremNabízíme elektrokola vybavena tlakovým sensorem šlapání (torque sensor). Znamená to, že dávkování energie z baterie do motoru je přesnější a ten bude lépe reagovat na aktivitu jezdce. Horská elektrokola, která se označují jako eMTB (electric mountain bikes) by měla být vybavena tlakovým sensorem, aby motor poskytoval vysoký výkon při technické jízdě - pomalém šlapání. Torzní sensor je typicky součástí středového motoru, může být ale umístěn i ve šlapacím středu, nebo integrován v zadní stavbě na rámu kola.

 

► Elektrokolo AGOGS přímo od výrobce

Elektrokolo přímo od výrobceSpolečnost ekolo.cz je výrobcem elektrokol značky AGOGS. Při koupi některého z modelů této značky u nás získáte také zázemí a servis přímého výrobce. Značka AGOGS je již 8 let výrazně orientována na kvalitu, dlouhou životnost použitých komponent a na inovativní řešení, což oceňují majitelé elektrokol jak v České republice, tak ve většině států EU, kam značka své produkty exportuje. Více informací získáte na www.agogs.cz.