Proč koupit nové elektrokolo právě v ekolo.cz?

Protože nabízíme výhody, ceny, garance a záruky, přístup a tradici, které nikde jinde nedostanete.

 

Protože se výrobě a prodeji elektrokol věnujeme nejdéle na českém trhu.Protože se výrobě a prodeji elektrokol věnujeme nejdéle na českém trhu.
Konkrétně od dubna 2007 jsme otevřeli první specializovaný obchod a servis elektrokol v Česku (Dejvice - Praha 6, ul. Nikoly Tesly 14). Vašim požadavkům dobře rozumíme. Na silnice a stezky jsme vyslali více než 10.000 elektrických kol. Hádejte, proč se elektrokolu zkráceně říká „ekolo“?

 

Protože nabízíme největší sortiment elektrických kol. 

Protože nabízíme největší sortiment elektrických kol. 
Oficiálně v roce 2019 zastupujeme 16 českých a světových značek. Nabízíme vám tak výběr z více než 700 modelů a variant elektrokol. A proto si u nás vybere opravdu každý. I vy!
 

Protože vše, co nabízíme si lze nezávazně vyzkoušet v našem Test Centru v Praze.Protože vše, co nabízíme si lze nezávazně vyzkoušet v našem Test Centru v Praze.
V prodejně v Krči máme fyzicky vystaveno přes 200 modelů elektrokol, která si můžete be problémů zapůjčit k testovací jízdě. 60 různých modelů pak máme v naší Půjčovně elektrokol k dlouhodobému testování a pronájmu. 

 

Protože v ekolo.cz vám dáváme až 30 dnů na výměnu zakoupeného elektrokola za jiný, lépe Protože v ekolo.cz vám dáváme až 30 dnů na výměnu zakoupeného elektrokola za jiný, lépe vyhovující, model.vyhovující, model.
Samozřejmě jakékoli zboží lze také nepoškozené vrátit, pokud bylo zakoupeno online ve standardní lhůtě 14 dnů. A pokud přemýšlíte o elektrokolu pro své blízké, kupte jim radši náš Dárkový certifikát a nechte rozhodnutí na nich. 
 

Protože vám vždy nabídneme nejlepší cenu na trhu - a to je fakt! Protože vám vždy nabídneme nejlepší cenu na trhu - a to je fakt! 
Řídíme se cenami výrobců, ale protože nabízíme balíčky a různé celoroční slevové akce, váš nákup elektrokola v ekolo.cz bude vždy výhodnější než u jakéhokoli jiného prodejce. Při nákupu 2 e-kol najednou, nebo při uhrazení před-objednávky máte automaticky 5% slevu.  
 

Protože k zakoupenému elektrokolu dostante kompletní Roční servis zcela zdarma.Protože k zakoupenému elektrokolu dostante kompletní Roční servis zcela zdarma. Nevýmýšlíme si jako konkurence různé legrační "časově limitované bonusy" a "formátování baterie". Píchli jste, nebo vám nefunguje přehazovačka? Zastavte se v ekolo.cz a závadu (typicky na počkání) odstraníme. Zdarma a s úsměvem.  
 

Protože provozujeme značkový servis na všechny modely elektrokol na trhu.Protože provozujeme značkový servis na všechny modely elektrokol na trhu.
Máme certifikace pro systémy Bosch, Bafang, Yamaha, Shimano, Brose a CompDrive. Jsme atestačním střediskem pro Národní profesní kvalifikaci: Mechanik Elektrokol. Máme vlastní pracoviště pro diagnostiku a repase baterií elektrokol.

 

Protože elektrokola jakékoli značky zakoupená v ekolo.cz mají záruku na rám 10 let.Protože elektrokola jakékoli značky zakoupená v ekolo.cz mají záruku na rám 10 let. 
A klasická záruční lhůta 24 měsíců na celé ekolo platí také pro podnikatele. Navíc elektrokolům zakoupeným v listopadu až březnu začne jejich standardní záruční doba běžet až v dubnu!
 

Protože u nás si Své elektrokolo můžete nakonfigurovat podle sebe. Protože u nás si Své elektrokolo můžete nakonfigurovat podle sebe. 
Nabízíme široký výběr sedel, držadel (gripů) a různých vzorků plášťů. Nabízíme klasické i "chytré" helmy a mnoho dalšího příslušenství, které vám bezplatně vyměníme nebo nainstalujeme na nové ekolo. Na elektrokole od ekolo.cz se prostě musíte cítit skvěle.   
 

Protože elektrokolo v ekolo.cz pořídíte výhodně na splátky i s nulovou akontací. Protože elektrokolo v ekolo.cz pořídíte výhodně na splátky i s nulovou akontací.
Podnikatelé a firmy si mohou sjednat Operativní leasing. Elektrokolo u nás hned pojistíme a přidáme nepřetržitou Asistenční službu. Elektrokolo umíme i hlídat prostřednictvím GPS. 

 

Protože každé elektrokolo u nás dodáváme výhradně kompletně složené a Protože každé elektrokolo u nás dodáváme výhradně kompletně složené a s otestovanou baterií - tedy 100% připravené k jízdě.s otestovanou baterií - tedy 100% připravené k jízdě.
Máme vlastní dopravu obsluhovanou vyškoleným prodavačem v rámci Hl. m. Prahy a Středočeského kraje. Dodáváme samozřejmě kompletně složená elektro-kola zdarma po celé ČR i na Slovensko. Náš sesterský obchod GreatEbike.eu pak distribuuje elektrokola do všech zemí Evropy.
 

Protože elektrokola opravdu testujeme a nenecháváme si zkušenosti pro sebe. Protože elektrokola opravdu testujeme a nenecháváme si zkušenosti pro sebe.
S časopisem VELO  a deníkem iDNES organizujeme každý rok velký Test Elektrokol. Na prestižním veletrhu FOR BIKES provozujeme Testovací dráhu elektrokol.  A každopročně 3. květnový víkend pořádáme v Praze akci EBIKEFEST - největší český testovací festival věnovaný pouze elektrokolům. 

 

Protože u nás se elektrokola nejen prodávají, ale také vyrábí. Protože u nás se elektrokola nejen prodávají, ale také vyrábí. 
Společnost ekolo.cz je již od roku 2010 výrobcem vysoce ceněných elektrokol značky AGOGS Electric Bikes. Díky tomu máme výrazně lepší přístup k technologiím a servisním dílům než standardní prodejci jízdních kol a elektrokol.