O nás Doprava Servis Půjčovna Kontakt
Změnit jazyk webu
🌟

Všechny slevy elektrokol na jednom místě. Klikněte sem.

Firemní flotila elektrokol

  • Investice do flotily elektrokol je 100% daňově uznatelnou položkou.  

  • ekolo.cz má 10 let zkušeností s dodávkou a správnou firemních flotil a půjčoven.  

  • Elektrokolo je nejrychlejší plnohodnotný dopravní prostředek ve městě, hodí se ale i pro levnou dopravu v uzavřených areálech.

Flotila elektrokol - centrála Vodafone Czech Republic, Praha

Stejně jako je vaše firma zvyklá na správu automobilů, ekolo.cz nabízí totožné služby, pokud se rozhodnete umožnit svým zaměstnancům dopravu prostřednitcvím flotily firemních elektrokol.

Fleet management elektrokol přináší firemním zákazníkům cenové zvýhodnění při koupi zvolených elektrokol (až o 12%), individualizaci komponent a vzhledu flotily e-kol, nabídku financování nákupu, zajištění kvalitního pojištění pro elektrokola i jejich jezdce a servisní zázemí s pravidelnou údržbou a servisem přímo u zákazníka. 

Přečtěte si, jaké je postavení dopravy zaměstnanců na jízdním kole / elektrokole z hlediska zákona a pracovně právních předpisů.
 

Nabídka flotily - půjčovnaVezměte své kolegy - zaměstnance, nebo obchodní partnery na nezapomentutelný výlet na elektrokolech kdekoli v Česku. Využijte elektrokola jako reklamní nosič pro prezentaci na veletrhu. Vypůjčte si nezávazně elektrokola do vašeho hotelu a zjistěte, co skutečně dokáží, kam opravdu dojedou, a zdali si je vaši klienti oblíbí. Pronajměte si flotilu elektrokol z Půjčovny elektrokol ekolo.cz.


Flotilové elektrokolo - centrála Komerční Banky, Praha Dodávky Flotil elektrokol nabízíme již od počtu čtyř kusů stejného typu. Pro maximální využití všech benefitů vyškolíme vaše zaměstnance, pomůžeme s výběrem nejlepších tras pro dopravu na e-kole, zajistíme firemní směrnici pro používání elektrokol, zajistíme realizaci bezpečného stojanu s funkcí dobíjení baterií (viz níže), vybavíme jezdce městskou helmou a dalšími pomůckami, e-kolo opatříme bezpečným cyklozámkem a kvalitním příslušenstvím pro možnost transportu nákladu. Ve spolupráci našimi s partnery zajistíme Pojištění flotily elektrokol a Operativní leasing elektrokol na 12 - 72 měsíců již od jednoho kusu.

 

Kdo se již dopravuje na elektrokolech?

I když se může zdát, že elektrokola jestě nejsou příliš rozšířena, zde je seznam vybraných flotilových referencí ekolo.cz:
 
  • Společnost Vodafone Česká republika využívá flotilu skládacích elektrokol AGOGS SilverGo ve své centrále v Praze - Stodůlkách i v callcentru v Chrudimi. 
  • Strážníci Městské Policie Praha 2 využívají flotilu terénních elektrokol AGOGS Uphill Tour.
  • Na elektrokolech AGOGS CityLiner se dopravují denně zaměstnanci Magistrátů v Praze, Chomutově, Brně, městských úřadů v Říčanech, na Praze 2, 6 a 13.  
  • Skládací elektrokola SilverGo nabízí svým zaměstnancům k dopravě společnosti Skanska a DHL.  
  • Na elektrokolech od ekolo.cz se dopravují zaměstnanci softwarových společností Etnetera, Zoom International a Anywhere.  
  • Přibližně 400 e-kol jsme dodali pro desítky Půjčoven elektrokol v ČR i v zahraničí.
Co říkají o elektrokolech naši firemní zákazníci

Exklusivně pro hotely a cestovní kanceláře máme nabídku Zvýhodněné zápůjčky elektrokol pro jejich klienty. S finančním zvýhodněním až 35% oproti standardnímu ceníku půjčovny lze rezervovat až 10 elektrokol různého typu až na dobu 7 dnů. Pro nabídku nás prosím kontaktujte na pujcovna@ekolo.cz.
 

Nabíjecí stojan pro elektrokola

V rámci dodávky flotily elektrokol do firem i do půjčoven nabízíme instalaci designového stojanu na kola s integrovaným bezpečným nabíjením baterií elektrokol. Nabíjecí stanice je určena pro 2 nebo 4 e-kola, pro instalaci do prostorů recepcí, vstupních hal, nebo podzemních parkingů.
 
     
Koncept vychází k úspěšného městského cyklo-stojanu modelu IKS české společnosti Urbania. 
 
Stojan EKOLO IKS pro 2 elektrokola  Stojan EKOLO IKS pro 4 elektrokola  Detail napájecího kabelu a displaye
Nabíjecí stojan pro 2 e-kola       Nabíjecí stojan pro 4 elektrokola                     Display nabíjecí stanice a konektorů
 
Možnost lakování stojanu libovolnou barvou z RAL vzorníku, nebo povrch pouze žárově zinkovaný.  
Elektrické jištění max. 3 * 4A (16A), 230VAC (běžná zásuvková vidlice). Technické detaily viz. PDF.
 
Nabíjecí stojan můžete objednat ZDE.


Kontaktujte nás pro zpracování nabídky vaší flotily elektrokol!  

Pro další detailní informace a pro vypracování nabídky ušité na míru vaší firmě nebo instituci prosím pište na email  jd@ekolo.cz, nebo volejte tel.: 220 99 1111,
 
Navštivte Showroom elektrokol ekolo.cz v Praze 6 - Ruzyni pro osobní prezentaci a nezávaznou testovací zápůjčku elektrokol.
 
Pro rychlý dotaz prosím vyplňte formulář a ozveme se vám obratem zpět: 
 
 

Podívejte se, jak některé firmy využívají elektrokola:
 

 

Jak se elektrokolo ve firmě parkuje a jak se zde nabíjí?  


 

Vyhledávání