O nás Doprava Servis Půjčovna Kontakt
Změnit jazyk webu
🌟

Všechny slevy elektrokol na jednom místě. Klikněte sem

Pojištění elektrokola

BikePlan

 

Zabezpečte si klidné spaní ohledně svého elektrokola a pojistěte jej proti krádeži nebo poškození. Každý druhý majitel tak již činí. Předejděte riziku a pojistěte své elektrokolo komplexně – včetně všech komponentů, motoru, baterie a displeje, ať už je vaše kolo nové či starší.

CHCI POJISTIT ELEKTROKOLO

 

 

RÁM

Rám vašeho kola, ať už je pevný nebo celoodpružený, je plně pojištěn proti krádeži nebo poškození v důsledku pádu či nehody až do výše 100 % jeho hodnoty.

 

OSAZENÍ

Zadní kazeta, náboje, kola, ráfky, brzdové kotouče a přehazovačka – všechny tyto součásti jsou plně pojištěny proti krádeži nebo poškození způsobenému pádem či nehodou až do výše 100 % jejich hodnoty.

 

MOTOR

Elektromotor je plně pojištěn v případě krádeže nebo poškození způsobeného pádem či nehodou a to až do výše 100 % jeho hodnoty.

 

BATERIE

Baterie je pojistěna na 50 % své hodnoty v případě krádeže a na 100 % své hodnoty v případě poškození způsobeného pádem či nehodou.

 

KOMPONENTY

Řídící displej, řídítka, představec, brzdy, kliky, pedály, sedlovka a další komponenty – všechny jsou plně pojištěny proti krádeži nebo poškození způsobenému pádem či nehodou až do výše 100 % jejich hodnoty.

 

VIDLICE

Přední vidlice a v případě zadního tlumiče jsou oba plně pojistěny v případě krádeže nebo poškození způsobeného pádem či nehodou až do výše 100 % jejich hodnoty.

 

CENA POJIŠTĚNÍ S BIKEPLAN

Cena pojištění s BikePlanem závisí na hodnotě vašeho kola, výši spoluúčasti a způsobu jeho zabezpečení. Například kolo v ceně 100 000 Kč můžete pojištěním proti krádeži a poškození zajistit za pouhých 3 789 Kč ročně. S touto pojistkou získáte také výhody a slevy v partnerských cykloprodejnách. Díky snadnému a online sjednání nabízí BikePlan nejlepší cenu na trhu.

 

CHCI POJISTIT ELEKTROKOLO

Vyhledávání