SUV ELEKTROKOLA

SUV elektrokola

Interakce mezi člověkem a elektrokolem dosahuje nové hranice. eSUV modely představují rovnováhu mezi pohodlím a výkonem bez kompromisů.

Elektrokola SUV, známá také jako crossoverová elektrokola kombinují bezpečné univerzální elektrokolo s exkluzivními funkcemi. eSUV je multifunkční všestranné elektrokolo. Je inspirováno sportovními užitkovými vozidly a je jedním z novějších typů elektrokol na trhu. Spojují přednosti horských, trekingových a městských elektrokol. Díky špičkové výbavě je eSUV nejen dokonalým společníkem na každodenní výlety, ale je také perfektní do terénu a pro všechny roční období.

Pro kategorii SUV elektrokol jsou typické svalnaté tvary a moderní geometrie rámu. K základní výbavě patří široké pneumatiky, výkonné motory a výkonné baterie stejně jako nosiče zavazadel a dobré osvětlení.

Překvapí vás svou rychlostí, spolehlivostí a univerzálností. Praktičnost a jízdní komfort se snoubí se silným a drsným vzhledem MTB. Jeho univerzalita je podtržena také tím, že nemá horní rám a může je užívat kdokoliv - muž, žena, mladší, starší i pohybově limitovaný.

Řazení