ELEKTROKOLA LEADER FOX

Elektrokola LEADER FOX


Elektrokola LEADER FOX patří ke stálicím střední a vyšší střední třídy naší ekolo nabídky. Pro rok 2019 přišla značka LeaderFox s 60 modely a variatami elektrokol, která jsou kompletně motována ve vlastním závodu výrobce - Bohemia Bike v Českých Budějovicích. V nabídce značky jsou všechny hlavní typy elektrokol - městské, trekingové i teréní a skládací, včetně elektrotříkolky. Plně integrované baterie s kapacitou vyšší než 600Wh nabízí reálné dojezdy nad 120 km. S elektrokoly značky Ledaer Fox budete spokojeni.  

Proč si koupit elektrokolo LEADER FOX v ekolo.cz?

  • Máme sortiment značky vždy skladem - fyzicky vystavené modely v prodejně v Praze s možností okamžitého testování, nebo i dlouhodobého zapůjčení. 
  • Jsme hlavním servisním partnerem elektrokol LEADER FOX v Praze s kompletní diagnostikou středových a nábojových pohonů Bafang a baterií Leader Fox.  
  • Od nás dostanete elektrokolo vždy dokonale sestavené, seřízené a zajeté!  A celý rok servisu na cokoli máte v ekolo.cz od nás zcela zdarma. 
  • Na všechny modely Apache nabízíme teď prodlouženou záruční lhůtu -  poběží  vám až od 1.4.2019.
  • Zvolený model elektrokola Leader Fox vám dodáme zdarma kompletně sestavený a připravený k provozu, kamkoli v České republice.  
Kapacita baterie
Rozměr ráfku kol
Pro výšku
Řazení