ELEKTROKOLA BH-BIKES

Elektrokola BH Bikes

 

Historie značky BH (Beistegui Hermanos S.A.) začíná již v roce 1909 jakožto výrobce zbraní. Dnes je tato španělská (baskická) cyklistická značka BH Bikes celosvětově známá svými elektrokoly vyšší třídy. V modelových třídách X-TEP, ATOM X, ATOM, REBEL, XENION a EVO vyrábí BH elektrokola s baterií dokonale zakomponovanou v rámu a s extra výkonnými středovými motory Brose s kroutícím momentem až 90Nm, s posledním typem středových pohonů Yamaha a Bosch Specialitou elektrokol BH jsou také velmi vysoké kapacity baterií nad 700WhProč si koupit elektrokolo značky BH Emotion v ekolo.cz?

  • Elektrokola BH prodáváme již od roku 2014 a máme dlouholetou zkušenost se servisem a skvělé vztahy přímo s výrobcem kol v hlavním městě Baskicka - Vitoria-Gasteiz
  • Nabízíme největší sortiment značky skladem - máme fyzicky vystavené modely v naší prodejně v Praze,  s možností vašeho okamžitého testování. 
  • Jsme servisním partnerem pro elektrokola BH emotion s kompletní diagnotiskou středových a nábojovách pohonů Bosch, Yamaha a Brose. 
  • Od nás dostanete elektrokolo vždy dokonale seřízené!  A celý rok servisu na cokoli máte v ekolo.cz zcela zdarma. 
  • Na všechny modely BH Bikes zakoupené do března 2019 nabízíme nyní prodlouženou záruční lhůtu -  poběží  vám až od 1.4.2019 
  • Zvolený model elektorkola BH Emotion vám dodáme zdarma kompletně sestavený a připravený k provozu, kamkoli po České republice.  
Kapacita baterie
Rozměr ráfku kol
Pro výšku
Řazení