Elektrokola BH BIKES

Elektorkola BH BikesBH Bikes je celosvětově známá španělská značka kol a elektrokol vyšší třídy. S podituilem EasyMotion (Emotion) vyrábí elektrokola s baterií dokonale zakomponovanou v rámu a s výkonnými středovými motory Brose s kroutícím momentem až 90 Nm, s posledním typem středových pohonů Yamaha a se zadními nábojovými motory Dapu o jmenovitém výkonu 350W.

Ekolo.cz je českým specialistou na elektrokola BH Bikes E-motion řady EVO, ATOM i REBEL na českém trhu s přímým kontaktem s výrobcem a s kompletním značkovým servisem. Pro elektrokola BH nabízíme první rok servisu zcela zdarma. 

Značku kol BH Bikes preferují i profesionální sportovci – triatlonové a silniční teamy. Na kole BH vyhrála francouzka Julie Bresset olympijský MTB závod žen v Londýně 2012. Elektrokola BH E-motion získala v roce 2013 a 2014 prestižní ceny za design - EuroBike Award.

 

Elegantní trekingové dámské ekolo se výkonným středovým pohonem YAMAHA PW.K tomuto elektrokolu celoroční bezplatný servis, formátování a kontrola baterie ZDARMA!

BH Rebel Jet Lite 2017
Moderní design

59 990 Kč 55 990 Kč

Více informací

Model 2017
Stylové trekingove ekolo s pohonem Bosch CX

BH Xenion 29

89 900 Kč

Více informací

Novinka
Trekingové ekolo s baterií integrovanou v rámu.

BH Atom 27'5

72 900 Kč

Více informací

Novinka