Způsoby a ceny dopravy zboží

Osobní odběr v ekolo.cz v centru Prahy

Doporučujeme osobní odběr přímo v prodejně ekolo.cz, která je umístěna v centru Prahy, dostupná za 10 minut z Václavského náměstí, 7 minut od Hlavního nádraží, nebo 1 minutu od stanice metra „C“ Vltavská.

Máme zajištěno bezplatné parkování pro zákazníky ekolo.cz přímo před prodejnou – sjezd z Magistrály.  

Své nové elektrokolo si u nás v klidu otestujete, seznámíte se s jeho údržbou a pomůžeme Vám jej naložit do Vašeho automobilu, nebo na něm můžete rovnou odjet!  Pokud byste chtěli převzít elektrokolo v transportním obalu, sdělte nám prosím tuto skutečnost v průběhu objednávky.   

 • Osobní odběr jakéhokoli zboží objednaného v e-shopu ekolo.cz je vždy zdarma.

Provozní doba prodejny v sezoně:

Pondělí - Pátek                    9:00 - 19:00 (po dohodě lze již v 8.00)            
Sobota (bžezen - září)         10:00 - 16:00

Telefon prodejna: 220 991 111 nebo 777 797 460


Osobní doručení po Praze

Preferujete-li osobní doručení po Praze, rádi Vám vaše nové elektrokolo, plně seřízené a připravené, zdarma dovezeme domů nebo do práce, v pracovní dny mezi 11:00 a 19:00 hodinou. 

Osobně doručujeme pouze kompletní elektrokola připravená k jízdě, nikoli příslušenství a nikoli ekola v trasportních boxech. Konkrétní čas doručení s Vámi dohodne prodavač pro ověření objednávky. 

V případě osobního doručení ekolo.cz můžete platit předem převodem (zálohovou fakturou), platební kartou, nebo v hotvosti kurýrovi na místě.  


Doprava do České republiky:

 • Doprava jakéhokoli elektrokola z nabídky ekolo.cz po České republice je vždy zdarma.
 • Doprava příslušenství objednaného společně s elektrokolem je zdarma (dle povahy může být instalováno na ekole, nebo zasláno jako samostatný balík).
 • Doprava samostatného cyklo-příslušenství z nabídky obchodu ekolo.cz v hodnotě nad 5000 Kč je také zdarma, v případě platby na dobírku činí poplatek 40 Kč.
 • Doprava příslušenství v nižší celkové ceně stojí 99 Kč v případě online platby kartou, nebo zálohovou fakturou, 139 Kč v případě platby na dobírku.

Dopravu elektrokol včetně zcela složených elektrokol ve velkém obalu pro ekolo.cz zajišťuje kurýrní služba společnosti TopTrans.  U řidiče TopTrans můžete zaplatit pouze v hotovosti. Odeslání je realizováno typicky následující pracovní den po potvrzení objednávky ze strany ekolo.cz.

Dopravu příslušenství a skládacích kol pro ekolo.cz zajišťuje kurýrní služba společnosti GLS (General Logistics Systems). U řidiče dodávky GLS můžete zaplatit dobírku v hotovosti nebo platební kartou. Odeslání je realizováno typicky následující pracovní den po potvrzení objednávky ze strany ekolo.cz.


Doprava na Slovensko:

 • Doprava jakéhokoli elektrokola z nabídky ekolo.cz v ceně nad 30.000 Kč (1100€) na Slovensko je zdarma
 • Pro zásilky s nižší hodnotou činí dopravné 250 Kč (9€). 
 • Možnost dobírky na Slovensku nenabízíme.
 • Objednávky ze Slovenska lze hradit přímo v EUR v kurzu 27,50 CZK.

Dopravu elektrokol pro ekolo.cz zajišťuje profesionální doprava TopTrans, která garantuje dodání na libovolnou adresu na Slovensku typicky do 2 pracovních dnů. Odeslání je realizováno typicky následující pracovní den po potvrzení objednávky ze strany ekolo.cz.   

Dopravu příslušenství a skládacích kol pro ekolo.cz zajišťuje kurýrní služba společnosti GLS (General Logistics Systems), která garantuje dodání na libovolnou adresu na Slovensku typicky do 2 pracovních dnů. Odeslání je realizováno typicky následující pracovní den po potvrzení objednávky ze strany ekolo.cz.


Doprava do EU

 • Doprava jakéhokoli elektrokola z nabídky ekolo.cz je možná i v rámci EU. Cena a doba dodání se liší dle destinace zákazníka.
 • Orientační ceny dodávek:  Maďarsko 900 Kč, Polsko 1050 Kč, Německo 1180 Kč. Pro konkrétní cenu Vaší objednávky napište prosím na expedice@ekolo.cz a specifikujte typ zboží, zemi a město dodávky - vč. směrovacího čísla. 
 • Objednávky do zemí EU musí být vždy uhrazeny zálohovou fakturou převodem na účet ekolo.cz v CZK, EUR nebo USD.
 • Omlouváme se, ale námi nabízené příslušenství do zemí EU (mimo Slovenska) samostatně nedodáváme.

Dopravu pro ekolo.cz zajišťuje profesionální doprava DHL Freight. Dodání probíhá typicky do 3-6 pracovních dnů od potvrzení objednávky, dle vzdálenosti místa příjemce od skladu ekolo.cz v Praze.