MÁME NEJŠIRŠÍ NABÍDKU ELEKTROKOL. SKLADEM A IHNED K ODESLÁNÍ PŘES 200 MODELŮ.

Způsoby a ceny dopravy zboží


DODACÍ LHŮTA JE NYNÍ 1-4 DNY DLE TYPU ELEKTORKOLA.
VYBERTE
MODEL VYSTAVENÝ NA PRODEJNĚ A MŮŽETE JEJ MÍT OKAMŽITĚ!Osobní odběr v prodejně ekolo.cz v Praze:

Doporučujeme osobní odběr elektrokola přímo v Prodejně ekolo.cz, která je skvěle dopravně dostupná jak městskou dopravou tak automobilem. 

Máme zajištěno bezplatné parkování pro zákazníky ekolo.cz přímo před prodejnou.

Své nové elektrokolo si u nás v klidu otestujete, seznámíte se s jeho údržbou a pomůžeme vám jej naložit do automobilu, nebo na něm můžete rovnou odjet!  Pokud byste chtěli převzít elektrokolo v transportním obalu, sdělte nám, prosím, tuto skutečnost v průběhu objednávky.   

 • Osobní odběr jakéhokoli zboží objednaného v e-shopu ekolo.cz je vždy zdarma.

Provozní doba prodejny elektrokol

Pondělí - Pátek                    10:00 - 19:00 (po předchozí dohodě lze již od 9.00)            
Sobota (březen - prosinec)    9:00 - 14:00

Telefon do prodejny: 220 991 111 nebo 777 797 460


Osobní doručení po Praze a Středočeském kraji:

Preferujete-li osobní doručení až k vám domů (po Praze a vybraných okresech Středočeského kraje), rádi vám vaše nové elektrokolo, plně seřízené a připravené, zdarma dovezeme. Doručujeme vlastní dodávkou v pracovní dny mezi 11:00 a 19:00 hodinou. Doručuje osobně prodavač ekolo.cz, který Vám vysvětlí vše ohledně obsluhy a údržby elektrokola

Osobně doručujeme pouze kompletní elektrokola připravená ihned k jízdě, nikoli samostatně příslušenství nebo kola zabalená v transportních boxech. Konkrétní čas doručení s Vámi dohodne prodavač pro ověření objednávky. 

V případě osobního doručení od ekolo.cz můžete platit předem převodem (zálohovou fakturou), nebo v hotovosti kurýrovi při předání.   


Doprava transportní službou po Česku:

 • Komfortní doprava elektrokola zcela připraveného k jízdě po České republice: 790 Kč  NYNÍ AKCE - SLUŽBA ZDARMA (včetně dobírky)
 • Standardní doprava elektrokola složeného z 85% v malém transportním boxu: 500 Kč 
 • Doprava příslušenství objednaného společně s elektrokolem je zdarma (dle povahy může být instalováno na ekole, nebo zasláno jako samostatný balík).
 • Doprava samostatného cyklo-příslušenství z nabídky obchodu ekolo.cz v hodnotě nad 9999 Kč je také zdarma, v případě platby na dobírku činí poplatek 40 Kč.
 • Doprava příslušenství v nižší celkové ceně stojí 99 Kč v případě online platby kartou, nebo zálohovou fakturou, 139 Kč v případě platby na dobírku.

Dopravu zcela složených a seřízených elektrokol ve velkém obalu pro ekolo.cz zajišťuje pro ekolo.cz kurýrní služba společnosti TOPTRANS.  U řidiče TOPTRANS můžete zaplatit Dobírku pouze v hotovosti (služba byla obnovena!)Odeslání je realizováno typicky následující druhý pracovní den po potvrzení objednávky ze strany ekolo.cz.

Dopravu menších kusů příslušenství pro ekolo.cz zajišťuje kurýrní služba společnosti GLS (General Logistics Systems). U řidiče dodávky GLS můžete zaplatit dobírku v hotovosti nebo platební kartou. Odeslání je realizováno typicky následující pracovní den po potvrzení objednávky ze strany ekolo.cz.


Doprava na Slovensko:

 • Doprava jakéhokoli elektrokola z nabídky ekolo.cz v ceně nad 1100€ na Slovensko je zdarma.
 • Pro zásilky s nižší hodnotou činí dopravné 9€. 
 • Objednávky ze Slovenska lze hradit přímo v EUR a to jak Platební kartou (PayU) nebo přes online bankovnictví ČSOB nebo FIO, případně zálohovou fakturou. 
 • Možnost dobírky na Slovensku bohužel nenabízíme.

Dopravu elektrokol pro ekolo.cz zajišťuje profesionální doprava TOPTRANS, která garantuje dodání na libovolnou adresu na Slovensku typicky do 2-3 pracovních dnů. Odeslání je realizováno druhý pracovní den po potvrzení objednávky ze strany ekolo.cz.   

Dopravu příslušenství pro ekolo.cz zajišťuje kurýrní služba společnosti GLS (General Logistics Systems), která garantuje dodání na libovolnou adresu na Slovensku typicky do 2 pracovních dnů. Odeslání je realizováno následující pracovní den po potvrzení objednávky ze strany ekolo.cz.


Doprava do zemí Evropské Unie:

 • Doprava jakéhokoli elektrokola z nabídky ekolo.cz je možná i v rámci EU. Cena a doba dodání se liší dle konkrétní destinace zákazníka.
 • Orientační ceny dodávek:  Maďarsko 900 Kč, Polsko 1050 Kč, Německo 1180 Kč. Pro konkrétní cenu Vaší objednávky si prosím napište na expedice@ekolo.cz a specifikujte typ zboží, zemi a město dodávky - vč. směrovacího čísla a telefonního čísla příjemce. 
 • Objednávky do zemí EU musí být vždy uhrazeny zálohovou fakturou převodem na účet ekolo.cz v CZK, EUR nebo USD.
 • Omlouváme se, ale námi nabízené příslušenství do zemí EU (mimo Slovenska) samostatně nedodáváme. Netýká se baterií pro elektrokola

Dopravu pro ekolo.cz zajišťuje profesionální nákladní dopravu od jedné u největších logistických společností: Kühne+Nagel. Dodání probíhá typicky do 3-7 pracovních dnů od potvrzení objednávky, dle vzdálenosti místa příjemce od expedičního skladu ekolo.cz v České republice  

Všechny uvedené finanční částky již zahrnují platnou sazbu DPH.