O nás Doprava Servis Půjčovna Kontakt
Změnit jazyk webu
🌟

Všechny slevy elektrokol na jednom místě. Klikněte sem

Způsoby a ceny dopravy zboží

 

Česká republika

Slovensko

Země EU

 


Dodací lhůta je nyní 2-5 dní v závislosti na typu elektrokola.

Pokud nechcete čekat, vyberte si model vystavený na prodejně a vaše elektrokolo můžete mít okamžitě. Doporučujeme proto osobní odběr elektrokola přímo v Prodejně ekolo.cz, která je skvěle dopravně dostupná jak městskou hromadnou dopravou, tak automobilem. Své nové elektrokolo si u nás v klidu otestujete, seznámíte se s jeho údržbou a pomůžeme vám jej naložit do automobilu, nebo na něm můžete rovnou odjet!  Pokud byste chtěli převzít elektrokolo v transportním obalu, sdělte nám prosím tuto skutečnost v průběhu objednávky. Pro zákazníky prodejny je zajišťeno bezplatné parkování přímo před prodejnou.

 

ZPŮSOB DOPRAVY ELEKTROKOLA CENA
OSOBNÍ ODBĚR V PRODEJNĚ EKOLO - K letišti 2 / 1151, Praha 6 - Ruzyně ZDARMA
OSOBNÍ DORUČENÍ PO PRAZE A STŘEDOČESKÉM KRAJI (Doručujeme v pracovní dny mezi 11:00 a 19:00 hodinou.) ZDARMA
DOPRAVA ZCELA SLOŽENÉHO ELEKTROKOLA PO ČESKÉ REPUBLICE Více informací ZDARMA
DOPRAVA PŘÍSLUŠENSTVÍ OBJEDNANÉHO S ELEKTROKOLEM ZDARMA

 

Dopravu zcela složených a seřízených elektrokol ve velkém obalu pro ekolo.cz zajišťuje kurýrní služba společnosti TOPTRANS. U řidiče TOPTRANS můžete zaplatit Dobírku pouze v hotovosti (služba byla obnovena!)Odeslání je realizováno typicky následující druhý pracovní den po potvrzení objednávky ze strany ekolo.cz.

 

Objednávky je možné uhradit platební bránou GoPay, která nabízí platbu kartou, pomocí Google Pay nebo bankovním převodem. Dále umožňuje platby pomocí: Uniplatba CZ, MPeníze - MBank, ČSOB CZ PSD2, Poštovní spořitelna PSD2, FIO - Fio banka, Česká spořitelna - Platba 24, MojePlatba - KB, ePlatby - RaiffeisenBank  

 

 

ZPŮSOB DOPRAVY PŘÍSLUŠENSTVÍ CENA
DOPRAVA PŘÍSLUŠENSTVÍ OBJEDNANÉHO S ELEKTROKOLEM ZDARMA
DOPRAVA SAMOSTATNÉHO PŘÍSLUŠENSTVÍ (DO 5000) - PŘI PLATBĚ KARTOU, NEBO ZÁLOHOVOU FAKTUROU 99 Kč
DOPRAVA SAMOSTATNÉHO PŘÍSLUŠENSTVÍ (DO 5000) - DOBÍRKA 139 Kč
DOPRAVA SAMOSTATNÉHO PŘÍSLUŠENSTVÍ - ZÁSILKOVNA - PŘI PLATBĚ KARTOU, NEBO ZÁLOHOVOU FAKTUROU 79 Kč
DOPRAVA SAMOSTATNÉHO PŘÍSLUŠENSTVÍ - ZÁSILKOVNA - DOBÍRKA 105 Kč

 

Osobně doručujeme pouze kompletní elektrokola připravená ihned k jízdě, nikoli samostatně příslušenství nebo kola zabalená v transportních boxech. Konkrétní čas doručení s Vámi dohodne prodejce pro ověření objednávky. 

 

Dopravu menších kusů příslušenství pro ekolo.cz zajišťuje kurýrní služba společnosti GLS (General Logistics Systems). U řidiče dodávky GLS můžete zaplatit dobírku v hotovosti nebo platební kartou. Odeslání je realizováno typicky následující pracovní den po potvrzení objednávky ze strany ekolo.cz.

Příslušenství si lze z ekolo.cz objednat i do jednoho z více než 12.000 výdejních míst nebo Z-Boxů našeho partnera ZÁSILKOVNA (Packeta Group). Zboží vám bude doručeno rychle a za tu nejnižší cenu - maximálně 79,- Kč bez dobírky.

 

 

ZPŮSOB DOPRAVY ELEKTROKOLA NA SLOVENSKO CENA
DOPRAVA ZCELA SLOŽENÉHO ELEKTROKOLA NA SLOVENSKO (DO 4000 €) - Více informací 45 €
DOPRAVA ZCELA SLOŽENÉHO ELEKTROKOLA NA SLOVENSKO (NAD 4000 €) - Více informací ZDARMA
OSTATNÍ ZÁSILKY 9 €

 

Objednávky ze Slovenska lze hradit přímo v EUR a to jak Platební kartou (GoPay) nebo přes online bankovnictví (Poštová banka, VUB banka, Tatra banka, Uniplatba SK, Sporopay), případně zálohovou fakturou.

 

Dopravu elektrokol pro ekolo.cz zajišťuje profesionální doprava TOPTRANS, která garantuje dodání na libovolnou adresu na Slovensku typicky do 2-3 pracovních dnů. Odeslání je realizováno druhý pracovní den po potvrzení objednávky ze strany ekolo.cz.    

Dopravu příslušenství pro ekolo.cz zajišťuje kurýrní služba společnosti GLS (General Logistics Systems), která garantuje dodání na libovolnou adresu na Slovensku typicky do 2 pracovních dnů. Odeslání je realizováno následující pracovní den po potvrzení objednávky ze strany ekolo.cz.
 

 

Provozní doba prodejny elektrokol   Telefon do prodejny: 220 991 111 nebo 777 797 460
Pondělí - Pátek 10:00 - 19:00
Sobota (březen - prosinec)  10:00 - 14:00
Neděle ZAVŘENO

 

Doprava do zemí Evropské Unie:

Doprava jakéhokoli elektrokola z nabídky ekolo.cz je možná i v rámci EU. Cena a doba dodání se liší dle konkrétní destinace zákazníka. Pro konkrétní cenu Vaší objednávky nás prosím kontaktujte na expedice@ekolo.cz a specifikujte typ zboží, zemi a město dodávky - vč. směrovacího čísla a telefonního čísla příjemce. Objednávky do zemí EU musí být vždy uhrazeny zálohovou fakturou převodem na účet ekolo.cz v CZK, EUR nebo USD. Nabízené příslušenství do zemí EU (mimo Slovenska) samostatně nedodáváme. Netýká se baterií pro elektrokola. 
 

Všechny uvedené ceny již zahrnují platnou sazbu DPH.
 


 

Cena dopravy za vrácení elektrokola

Přehled o tom, kolik stojí zpětné zaslání malého boxu a velkého boxu prostřednictvím dopravní služby naleznete v této tabulce:

Velikost boxu Cena
Vrácení malého boxu (tj. do 0,4m3 a 30kg) 450,-Kč bez DPH
Vrácení velkého boxu (tj. do 0,7m3 a 35 kg) 650,-Kč bez DPH

 

Vyhledávání