Způsoby a ceny dopravy zboží

Osobní odběr v prodejně ekolo.cz Prahy

Doporučujeme osobní odběr elektrokola přímo v Prodejně ekolo.cz, která je skvěle dopravně dostupná jak městskou dopravou tak automobilem. 

Máme zajištěno bezplatné parkování pro zákazníky ekolo.cz přímo před prodejnou.

Své nové elektrokolo si u nás v klidu otestujete, seznámíte se s jeho údržbou a pomůžeme vám jej naložit do automobilu, nebo na něm můžete rovnou odjet!  Pokud byste chtěli převzít elektrokolo v transportním obalu, sdělte nám, prosím, tuto skutečnost v průběhu objednávky.   

 • Osobní odběr jakéhokoli zboží objednaného v e-shopu ekolo.cz je vždy zdarma.

Provozní doba prodejny elektrokol:

Pondělí - Pátek                    10:00 - 19:00 (po předchozí dohodě lze již od 8.00)            
Sobota (březen - prosinec)  10:00 - 16:00

Telefon do prodejny: 220 991 111 nebo 777 797 460


Osobní doručení po Praze

Preferujete-li osobní doručení až k vám domů (po Praze a v okresech Praha-Západ a Praha-Východ), rádi vám vaše nové elektrokolo, plně seřízené a připravené, zdarma dovezeme. Doručujeme vlastní dodávkou v pracovní dny mezi 11:00 a 19:00 hodinou. 

Osobně doručujeme pouze kompletní elektrokola připravená ihned k jízdě, nikoli samostatně příslušenství nebo kola zabalená v transportních boxech. Konkrétní čas doručení s Vámi dohodne prodavač pro ověření objednávky. 

V případě osobního doručení od ekolo.cz můžete platit předem převodem (zálohovou fakturou), nebo v hotovosti kurýrovi při předání.   


Doprava transportní službou po Česku:

 • Komfortní doprava elektrokola zcela připraveného k jízdě po České republice: 790 Kč  NYNÍ AKCE - ZDARMA (včetně dobírky)
 • Standardní doprava elektrokola složeného z 85% v malém transportním boxu: 500 Kč 
 • Doprava příslušenství objednaného společně s elektrokolem je zdarma (dle povahy může být instalováno na ekole, nebo zasláno jako samostatný balík).
 • Doprava samostatného cyklo-příslušenství z nabídky obchodu ekolo.cz v hodnotě nad 5000 Kč je také zdarma, v případě platby na dobírku činí poplatek 40 Kč.
 • Doprava příslušenství v nižší celkové ceně stojí 99 Kč v případě online platby kartou, nebo zálohovou fakturou, 139 Kč v případě platby na dobírku.

Dopravu zcela složených a seřízených elektrokol ve velkém obalu pro ekolo.cz zajišťuje pro ekolo.cz kurýrní služba společnosti TOPTRANS.  U řidiče TOPTRANS můžete zaplatit Dobírku pouze v hotovosti. Odeslání je realizováno typicky následující pracovní den po potvrzení objednávky ze strany ekolo.cz.

Dopravu menších kusů příslušenství pro ekolo.cz zajišťuje kurýrní služba společnosti GLS (General Logistics Systems). U řidiče dodávky GLS můžete zaplatit dobírku v hotovosti nebo platební kartou. Odeslání je realizováno typicky následující pracovní den po potvrzení objednávky ze strany ekolo.cz.


Doprava na Slovensko:

 • Doprava jakéhokoli elektrokola z nabídky ekolo.cz v ceně nad 1100€ na Slovensko je zdarma.
 • Pro zásilky s nižší hodnotou činí dopravné 9€. 
 • Objednávky ze Slovenska lze hradit přímo v EUR a to jak Platební kartou (PayU) nebo přes online bankovictví ČSOB nebo FIO, případně zálohovou fakturou. 
 • Možnost dobírky na Slovensku bohužel nenabízíme.

Dopravu elektrokol pro ekolo.cz zajišťuje profesionální doprava TOPTRANS, která garantuje dodání na libovolnou adresu na Slovensku typicky do 2-3 pracovních dnů. Odeslání je realizováno následující pracovní den po potvrzení objednávky ze strany ekolo.cz.   

Dopravu příslušenství a skládacích kol pro ekolo.cz zajišťuje kurýrní služba společnosti GLS (General Logistics Systems), která garantuje dodání na libovolnou adresu na Slovensku typicky do 2 pracovních dnů. Odeslání je realizováno následující pracovní den po potvrzení objednávky ze strany ekolo.cz.


Doprava do zemí Evropské Unie

 • Doprava jakéhokoli elektrokola z nabídky ekolo.cz je možná i v rámci EU. Cena a doba dodání se liší dle konkrétní destinace zákazníka.
 • Orientační ceny dodávek:  Maďarsko 900 Kč, Polsko 1050 Kč, Německo 1180 Kč. Pro konkrétní cenu Vaší objednávky si prosím napište na expedice@ekolo.cz a specifikujte typ zboží, zemi a město dodávky - vč. směrovacího čísla a telefonního čísla příjemce. 
 • Objednávky do zemí EU musí být vždy uhrazeny zálohovou fakturou převodem na účet ekolo.cz v CZK, EUR nebo USD.
 • Omlouváme se, ale námi nabízené příslušenství do zemí EU (mimo Slovenska) samostatně nedodáváme.

Dopravu pro ekolo.cz zajišťuje profesionální doprava DHL Freight. Dodání probíhá typicky do 3-7 pracovních dnů od potvrzení objednávky, dle vzdálenosti místa příjemce od expedičního skladu ekolo.cz v ČR.  

Všechny uvedené částky již zahrnují platnou sazbu DPH.