Způsoby a ceny dopravy zboží


Dodací lhůta je nyní 2-5 dní v závislosti na typu elektrokola. Pokud nechcete čekat, vyberte si model vystavený na prodejně a vaše elektrokolo můžete mít okamžitě.

 Osobní odběr v prodejně ekolo.cz v Praze:
 

Doporučujeme osobní odběr elektrokola přímo v Prodejně ekolo.cz, která je skvěle dopravně dostupná 
jak městskou hromadnou dopravou, tak automobilem. 

Své nové elektrokolo si u nás v klidu otestujete, seznámíte se s jeho údržbou a pomůžeme vám jej naložit do automobilu, nebo na něm můžete rovnou odjet!  Pokud byste chtěli převzít elektrokolo v transportním obalu, sdělte nám prosím tuto skutečnost v průběhu objednávky.   

Pro zákazníky prodejny je zajišťeno bezplatné parkování přímo před prodejnou.

Osobní odběr jakéhokoli zboží objednaného v e-shopu ekolo.cz je vždy zdarma.

 

Provozní doba prodejny elektrokol

Pondělí - Pátek                        10:00 - 19:00 (po předchozí dohodě lze již od 9.00)            
Sobota (březen - prosinec)      10:00 - 14:00

Telefon do prodejny: 220 991 111 nebo 777 797 460

 


 

Osobní doručení po Praze a Středočeském kraji:

 

Preferujete-li osobní doručení až k vám domů (po Praze a vybraných okresech Středočeského kraje),
rádi vám vaše nové elektrokolo, plně seřízené a připravené, zdarma dovezeme. Doručujeme vlastní dodávkou v pracovní dny mezi 11:00 a 19:00 hodinou.
Doručuje osobně prodejce ekolo.cz, který Vám vysvětlí vše ohledně obsluhy a údržby elektrokola

Osobně doručujeme pouze kompletní elektrokola připravená ihned k jízdě, nikoli samostatně příslušenství nebo kola zabalená v transportních boxech. Konkrétní čas doručení s Vámi dohodne prodejce pro ověření objednávky. 

V případě osobního doručení od ekolo.cz můžete platit předem převodem (zálohovou fakturou), nebo v hotovosti kurýrovi při předání.   

 Doprava transportní službou po Česku:

 

 • Komfortní doprava zcela připraveného elektrokola po celé České republice: 490 Kč, elektrokola v hodnotě nad 80.000 Kč zdarma.
 • Doprava příslušenství objednaného společně s elektrokolem je zdarma (dle povahy může být instalováno na elektrokole, nebo zasláno jako samostatný balík).
 • Doprava samostatného cyklo-příslušenství z nabídky obchodu ekolo.cz v hodnotě nad 5000 Kč je také zdarma, v případě platby na dobírku činí poplatek 40 Kč.
 • Doprava příslušenství v nižší celkové ceně stojí 99 Kč v případě online platby kartou, nebo zálohovou fakturou, 139 Kč v případě platby na dobírku.
 • Doprava příslušenství přes Zásilkovnu stojí 79 Kč v případě online platby kartou, nebo zálohovou fakturou, 105 Kč v případě platby na dobírku.

Kurýrní služba společnosti TOPTRANSDopravu zcela složených a seřízených elektrokol ve velkém obalu pro ekolo.cz zajišťuje kurýrní služba společnosti TOPTRANS.  U řidiče TOPTRANS můžete zaplatit Dobírku pouze v hotovosti (služba byla obnovena!)Odeslání je realizováno typicky následující druhý pracovní den po potvrzení objednávky ze strany ekolo.cz.

 

Kurýrní služba společnosti GLSDopravu menších kusů příslušenství pro ekolo.cz zajišťuje kurýrní služba společnosti GLS (General Logistics Systems). U řidiče dodávky GLS můžete zaplatit dobírku v hotovosti nebo platební kartou. Odeslání je realizováno typicky následující pracovní den po potvrzení objednávky ze strany ekolo.cz.

 

Přepravní společnost ZásilkovnaPříslušenství si lze z ekolo.cz objednat i do jednoho z více než 12.000 výdejních míst nebo Z-Boxů našeho partnera ZÁSILKOVNA (Packeta Group). Zboží vám bude doručeno rychle a za tu nejnižší cenu - maximálně 79,- Kč bez dobírky.


 

Doprava na Slovensko:
 

 • Komfortní doprava zcela připraveného elektrokola po celé Slovenské Republice: 20€ , elektrokola v hodnotě nad 4.000€ zdarma.
 • Pro ostatní zásilky činí dopravné 9€. 
 • Objednávky ze Slovenska lze hradit přímo v EUR a to jak Platební kartou (PayU) nebo přes online bankovnictví ČSOB nebo FIO, případně zálohovou fakturou.  

Kurýrní služba společnosti TOPTRANSDopravu elektrokol pro ekolo.cz zajišťuje profesionální doprava TOPTRANS, která garantuje dodání na libovolnou adresu na Slovensku typicky do 2-3 pracovních dnů. Odeslání je realizováno druhý pracovní den po potvrzení objednávky ze strany ekolo.cz.   

 

Kurýrní služba společnosti GLSDopravu příslušenství pro ekolo.cz zajišťuje kurýrní služba společnosti GLS (General Logistics Systems), která garantuje dodání na libovolnou adresu na Slovensku typicky do 2 pracovních dnů. Odeslání je realizováno následující pracovní den po potvrzení objednávky ze strany ekolo.cz.

 


 

Doprava do zemí Evropské Unie:

 

 • Doprava jakéhokoli elektrokola z nabídky ekolo.cz je možná i v rámci EU. Cena a doba dodání se liší dle konkrétní destinace zákazníka.
 • Orientační ceny dodávek:  Maďarsko 900 Kč, Polsko 1050 Kč, Německo 1180 Kč.
  Pro konkrétní cenu Vaší objednávky nás prosím kontaktujte na expedice@ekolo.cz a specifikujte typ zboží, zemi a město dodávky - vč. směrovacího čísla a telefonního čísla příjemce. 
 • Objednávky do zemí EU musí být vždy uhrazeny zálohovou fakturou převodem na účet ekolo.cz v CZK, EUR nebo USD.
 • Omlouváme se, ale námi nabízené příslušenství do zemí EU (mimo Slovenska) samostatně nedodáváme. Netýká se baterií pro elektrokola
   

Kurýrní služba společnosti Kuehne+NagelDopravu pro ekolo.cz zajišťuje profesionální nákladní doprava od jedné z největších logistických společností: Kühne+Nagel. Dodání probíhá typicky do 3-7 pracovních dnů od potvrzení objednávky, dle vzdálenosti místa příjemce od expedičního skladu ekolo.cz v České republice.  
 

Všechny uvedené ceny již zahrnují platnou sazbu DPH.
 


 

Cena dopravy za vrácení elektrokola

Přehled o tom, kolik stojí zpětné zaslání malého boxu a velkého boxu prostřednictvím dopravní služby naleznete v této tabulce:

Velikost boxu Cena
Vrácení malého boxu (tj. do 0,4m3 a 30kg) 450,-Kč bez DPH
Vrácení velkého boxu (tj. do 0,7m3 a 35 kg) 650,-Kč bez DPH