Volná místa v ekolo.cz

VEDOUCÍ EXPEDICE - EKOLO.CZ - Praha

Významný prodejce a výrobce elektrokol v ČR hledá kolegu na HPP.

Náplní Vaší práce vedení expedice a skladu, koordinace přípravy elektrokol pro VO i MO zákazníky, vedení firemního skladu a komunikace s dopravci a prodejem. Více o společnosti ekolo.cz viz: www.ekolo.cz/ekolocz

Tato pozice je vhodná pro zkušeného cyklomechanika s manuání zručností. Předpokládáme kandidáta mezi 30-55 lety. Jedná se o celoroční hlavní pracovní poměr.

Náplň práce:

  • práce na HPP na dobu neurčitou
  • kompletace, seřizování, úpravy a expedice elektrokol
  • odpovědnost za vedení skladu, sledování stavu zásob
  • práce se softwarem ABRA (skladové hospodářství, fakturace)
  • příprava spedice, objednávky dopravy
  • interní komunikace
  • školení a spolupráce s brigádníky

Požadujeme

  • praxe v pozici cyklo-mechanika v servisu nebo obchodě.
  • výborná manuální zručnost, pečlivost
  • organizační schopnosti (samostatná práce)
  • znalost prostředí MS Office, ovládání ek. software ABRA výhodou
  • řidičský průkaz sk.B a angličtina výhodou

Nabízíme:

  • stabilní celoroční práce u leadera v oboru čisté dopravy
  • velmi dobré platové podmínky a sezónní bonusy
  • snadno dosupné pracoviště v centru Prahy
  • možnost bezplatného školení a absolvování Národního Kvalifikace „mechanik elektrokol“
  • značkové elektrokolo k osobnímu použití
  • práce s nejmodernější technologií (Bosch, Yamaha).

Nástup: ihned nebo dle dohody

Odměna:  Základní plat 30.000 + obratové bonusy
Práce na HPP nebo ŽL

Místo práce:  Praha 7

Životopis prosím zašlete na email: jd@ekolo.cz,
ohledně přesné náplně práce volejte p. Weissera na 777797080.

OBSLUHA PŮJČOVNY ELEKTROKOL - Praha

Největší půjčovna elektrokol v ČR hledá pro novou sezónu 2017 nové kolegy.

Náplní vaší práce bude správa elektro-kolového parku půjčovny, komunikace s koncovými zákazníky i s agenturami, správa rezervací a smluv, technická příprava e-kol pro vypůjčení a případně i rozvoz kol.

Více o Půjčovně ekolo.cz viz: www.ekolo.cz/pujcovna.

Ideální brigáda pro studenty vyšších ročníků VŠ - práce v rozsahu 20-30 hodin týdně (včetně prázndin a víkendů).

Nabízíme:

  • Skvělé finanční ohodnocení vázané na výsledky půjčovny
  • Zázemí firmy - 10 let na trhu, 8 let zkušensotí s půjčováním elektrokol
  • Pracoviště umístěné v centru Prahy
  • Služební elektrokolo zdarma

Požadujeme:

  • Ukončené středoškolské vzdělání a komunikace v angličtině
  • Řidičský průkaz typu B
  • Základní cyklo-mechanické dovednosti (duše, řetěz, řazení)
  • Časovou flexibilitu o víkendech (jaro, léto)

Nástup: od konce února 2017 nebo dle dohody, do konce záři 2017.

Odměna:  100-150 Kč / hod, nebo  fix 10.000 + bonusy až 15.000 / měsíc dle obratu.
Práce na ŽL nebo DPP

Místo práce:  Praha 6

Životopis prosím zašlete na email: pujcovna@ekolo.cz - Regina Kusová

MECHANIK pro ELEKTROKOLA / JÍZDNÍ KOLA - Praha

Náš tým hledá dalšího e-koláka s praxí cykomechanika a s nadšením pro elektriku.

Pokud to umíš s klasikou, tak všemu důležitému o elektrokolech se u nás přiučíš. A dokonce si z toho pak přímo u nás můžeš udělat národní profesní kvalifikaci Mechanik Elektrokol !

Co nabízíme:

  • Hodně zajímavé a dobře zaplacené práce s nejlepšími e-koly
  • Sehraný kolektiv a flexibilní pracovní dobu
  • Pracoviště v centru Prahy, na metru a tramvaji
  • Služební elektrokolo pro vlastní zábavu ;-)

Co očekáváme:

  • Znalost cyklomechaniky a zručnost
  • Tah na branku
  • Trochu angličtiny nezaškodí

Nástup: od února 2017 nebo dle dohody

Odměna: DPP nebo OSVČ. Fix 25.000 nebo hodinovka 150 Kč.

Místo práce:  Praha 7 Holešovice

Pošli na email: jan.havlicek@ekolo.cz nebo volej 226.210.226

PRACOVNÍK EXPEDICE - Praha

Hledáme zkušeného cyklo-mechanika pro expedici elektrokol.

Vaším úkolem bude stavba nových elektrokol z dodávek dodavatelů, pečlivé seřízení a testovací jízdy a ostraňování případných problémů. Případná výměna a upgrade komponent. Centrování kol. Test elektrosytémů. Balení zboží.

Požadujeme:

  • Praktické zkušenosti se servisem jízdních kol (min. 2 roky)
  • Zájem o technologii elektrokol
  • Dochvilnost a solidnost
  • Bydliště s dojezdem do 45 minut od Prahy 7 - Holešovic
  • Časová flexibilita v případě nárazových akcí.

Nabízíme:
  • Zajímavá práce s moderními elektrokoly
  • Dobré finanční ohodnocení
  • Stabilní firemní zázemí a skvělý kolektiv
  • Flexibilní pracovní doba
  • Značkové elektrokolo i k osobnímu použití
  • Možnost získání národní profesní kvalifikace Mechanik Elektrok
Odměna: 100- 130 Kč dle zkušneností
Místo práce:  ekolo.cz - Praha 7 Holešovice

Nástup:  od března 2017

Kontakt:  Martin Weisser, weisser@ekolo.cz, nebo tel.: 777 797 080

PREZENTÁTOR ELEKTROKOL - Praha a celá ČR

Nabízíme brigádní pozici pro samostantého prezentátora/ku na jarní a letní akce.

Vaším úkolem bude realizace prezentačních akcí ekolo.cz, což zahrnuje produční přípavu, správu testovací kol a prezentační výbavy, komunikace s organizátory akce a s potenciálními zákazníky, příprava e-kol před i po akci. Výhodou je znalost základního servisu jízdních kol.

Požadujeme:
  • Skvělé vyjadřovací a prezentační schopnosti
  • Schopnost dorozumět se anglicky
  • Rychlou a efektivní práci s počítačem – Google Apps, Webové aplikace
  • Bydliště s dojezdem do 45 minut na Prahu 7
  • Časovou flexibilitu v průběhu sezóny (březen - září) i o víkendech.

Nabízíme:
  • Velmi zajímavou a kreativní práci s nejnovějšími elektrokoly
  • Velmi dobré finanční hodinové ohodnocení + bonusy
  • Bezplatná školení

Odměna: až 120 Kč /hod. (+ bonusy dle výsledů akce)
Místo práce:  Prodejna ekolo.cz - Praha 7 Holešovice

Nástup:  březen 2017

Kontakt:  Mirek Lalinský, mirek@ekolo.cz, tel.: 777 797 460