MÁME NEJŠIRŠÍ NABÍDKU ELEKTROKOL. SKLADEM A IHNED K ODESLÁNÍ PŘES 200 MODELŮ.

Kudy jezdit?

Chcete jezdit, ale nevíte kudy? Poradíme!

 

V ekolo.cz Vám zdarma vymyslíme a ve speciálním software navrhneme a vytiskneme optimální trasu. Každý návštěvník našeho Pražského showroomu nás může požádat o bezplatnou cyklomapu a výtisk příručky "Jak na kole po městě", kterou si můžete také bezplatně Stáhnout ZDE (PDF, 713 kB)

Navigujte se sami:

- Vrstva cyklostras a plánovač pro cyklisty na Mapách iDNES

- Cyklomapa Prahy na serveru PrahouNaKole

- Cyklistická mapa Prahy spravovaná Magistrátem hl. m.

 

Elektrokolo je ideální dopravní prostředek do města, pokud se potřebujete přemísťovat rychle, komfortně a nezávisle. Na rozdíl od ostatních evropských metropolí jako jsou Amsterdam, či Londýn jsou území Prahy a většiny dalších českých a moravských měst značně kopcovitá, což klasické jízdní kolo, coby běžný dopravní prostředek, diskvalifikuje.


Ve většině podniků, úřadů a škol také není k dispozici sprcha, kterou by dojíždějící cyklista po příjezdu mohli použít. Převlékání se do cyklistického oblečení navíc zabere čas a místo v zavazadle. Na elektrokole se jezdí v normálním oblečení a jezdec se zapotí pouze, pokud bude s vybitou baterií šlapat do kopce…

Přitom si ale elektrokolo uchovává všechny výhody normálního kola:

- Svobodu pohybu na silnici, po chodníku, v praku, přírodě nebo na cyklostezce
- Žádné starosti a náklady s parkováním (z našich elektrokol nelze žádnou součást pohonu ani baterii snadno demontovat a odcizit).
- V podstatě nulové náklady na provoz (mimo běžné mechanické údržby a dobíjení baterie).
- Množnost zrychlit přesun bezplatnou přepravou kola v metru, nebo vyhrazenými tramvajovými spoji.

Kompletní přehled spojů Pražské integrované dopravy, kde je možno s sebou bezplatně (mimo spojů Českých drah, zde jízdné 25 Kč) převážet elektrokolo.