ELEKTROKOLA CRUSSIS

Crussis elektrokola
Jsme specialozovaná prodejna a testovací centrum značky elektorkol CRUSSIS. Tato značka patří již od roku 2012 k nejprodávanějším modelům elektrických kol u nás. Velmi populární jsou terénní eMTB elektrokola CRS s vysokou kapacitou baterie i městské a cestovní nízko-nástupové modely. Značka elektrokol Crussis vždy nabízí zajímavý design a velmi dobrou užitnou hodnotu. Na elektrokolech Crussis trénuje i česká hokejová legenda Jaromír Jágr,která je tváří značky pro rok 2019.  

 

Proč si koupit elektrokolo CRUSSIS v ekolo.cz?

  • Jsme oficiální Showroom značky Crussis a máme kompletní e-sortiment značky skladem - fyzicky vystavené modely v prodejně v Praze s možností okamžitého testování nebo i dlouhodobějšího zapůjčení. 
  • Od nás dostanete elektrokolo vždy dokonale seřízené a zajeté!  A celý rok servisu na jakoukoli možnou závadu máte v ekolo.cz zcela zdarma. 
  • Na všechny modely CRUSSIS 2018 i 2019 nabízíme až do konce února prodlouženou záruční lhůtu -  poběží  vám až od 1.4.2019 
  • Vámi zvolený typ ekola CRUSSIS vám dodáme zdarma kompletně sestavený a okamžitě připravený k provozu, kamkoli po České republice.  
Kapacita baterie
Průměr kol
Pro výšku
Řazení