MÁME OTVEŘENO, ALE PRO VAŠE POHODLÍ DOPORUČUJEME REZERVACI TERMÍNU NÁVŠTĚVY PRODEJNY ZDE

Garanční servisní prohlídka

Všem našim zákazníkům doporučujeme, aby se po ujetí prvních cca 300 km, dostavili s kolem na bezplatnou garanční servisní prohlídku. Tu provádíme dle doporučení výrobců elektrokola zdarma u všech modelů. První garanční prohlídku je nutné absolvovat dlo jednoho roku od koupě elektrokola.

Jedná se o velmi důležitý servisní zásah! Ačkoliv je elektrokolo před prodejem pečlivě seřízeno, není možné jej takto seřídit jednou provždy. Během prvních desítek ujetých kilometrů dochází ke vzájemnému usazování jednotlivých komponent. Jedná se především o výplet, tvorbu brzdných ploch na brzdových špalcích, deformaci lanek a bowdenů, usazení klik na středovém složení apod..

Během garanční prohlídky provedeme následující úkony:

  • zkontrolujeme a seřídíme brzdy a řadící systém
  • zkontrolujeme vůli hlavového složení a náby
  • zkontrolujeme dotažení všech šroubových spojů
  • zkontrolujeme huštění pneumatik
  • vycentrujeme kola a zpevníme jejich výplet
  • zkontrolujeme funkčnost elektrického systému

Prakticky znovu provedeme kompletní seřízení elektrokola. Ačkoliv je po této prohlídce kolo seřízeno pro relativně dlouhou dobu, nepodceňujte význam pravidelných servisních prohlídek. Potvrzení o provedení garanční prohlídky je zaneseno do záručního listu elektrokola.

Po předchozím objednání lze garanční servis provést na počkání během cca 1 hodiny. Objednat se lze buď vyplněním Rezervačního formuláře, nebo na telefonu 226 210 226. Na přistavení kola na garanční servis můžete využít také naší placenou službu Bike2Home. Garanční servis provádíme v prostorách naší provozovny na adrese Pod Višňovkou 29, Praha 4.

Důležité: V případě, že se s elektrokolem nedostavíte na garanční prohlídku a následně se na něm objeví problém, kterému bylo prokazatelně možné touto garanční prohlídkou předejít, ekolo.cz si vyhrazuje právo takovouto reklamaci neuznat.

 


 

 

Zpět na stránku servisu