O nás Doprava Servis Půjčovna Kontakt
Změnit jazyk webu
🌟

Všechny slevy elektrokol na jednom místě. Klikněte sem

Garanční servisní prohlídka

 

Proč je důležitá servisní prohlídka?

Garanční servisní prohlídkaJedná se o velmi důležitý servisní zásah! Ačkoliv je elektrokolo před prodejem pečlivě seřízeno, není možné jej takto seřídit jednou provždy. Během prvních desítek ujetých kilometrů dochází ke vzájemnému usazování jednotlivých komponent. Jedná se především o výplet, tvorbu brzdných ploch na brzdových špalcích, deformaci lanek a bovdenů, usazení klik na středovém složení apod. Z toho důvodu během garanční prohlídky provedeme následující úkony:

 

  • zkontrolujeme a seřídíme brzdy a řadící systém
  • zkontrolujeme vůli hlavového složení a nábojů
  • zkontrolujeme dotažení všech šroubových spojů
  • zkontrolujeme huštění pneumatik
  • vycentrujeme kola a zpevníme jejich výplet
  • zkontrolujeme funkčnost elektrického systému

 

Prakticky znovu provedeme kompletní seřízení elektrokola. Ačkoliv je po této prohlídce kolo seřízeno pro relativně dlouhou dobu, nepodceňujte význam pravidelných servisních prohlídek. Potvrzení o provedení garanční prohlídky je zaneseno do záručního listu elektrokola. Po předchozím objednání provádíme Garanční servis na počkání během cca 1,5 hodiny. Objednat se lze buď vyplněním Rezervačního formuláře, (proveďte v rezervaci 3 volných po sobě jdoucích bloků), nebo se rezervujte na telefonu 226 210 226. Garanční servis provádíme v prostorách naší provozovny na adrese K letišti 2 / 1151, Praha 6 - Ruzyně.
 

Důležité: V případě, že se s elektrokolem nedostavíte na garanční prohlídku a následně se na něm objeví problém, kterému bylo prokazatelně možné touto garanční prohlídkou předejít, ekolo.cz si vyhrazuje právo tuto reklamaci neuznat.

 

 

 

 

Zpět na stránku servisu

Vyhledávání