Garanční servisní prohlídka

Všem našim zákazníkům doporučujeme, aby se po ujetí prvních cca 200km, dostavili s kolem na bezplatnou garanční servisní prohlídku. Tu provádíme dle doporučení výrobců e-kol zdarma u všech modelů.

Jedná se o velmi důležitý servisní zásah! Ačkoliv je ekolo před prodejem pečlivě seřízeno, není možné jej takto seřídit jednou provždy. Během prvních desítek ujetých kilometrů dochází ke vzájemnému usazování jednotlivých komponent. Jedná se především o výplet, tvorbu brzdných ploch na brzdových špalcích, deformaci lanek a bovdenů, usazení klik na středovém složení apod..

Během garanční prohlídky provedeme následující úkony:

  • zkontrolujeme a seřídíme brzdy a řadící systém
  • zkontrolujeme vůli hlavového složení a nábů
  • zkontrolujeme dotažení všech šroubových spojů
  • zkontrolujeme huštění pneumatik
  • docentrujeme kola a zpevníme jejich výplet
  • zkontrolujeme funkčnost elektrického systému

Prakticky znovu provedeme kompletní seřízení elektrokola. Ačkoliv je po této prohlídce kolo seřízeno pro relativně dlouhou dobu, nepodceňujte význam pravidelných servisních prohlídek. Potvrzení o provedení garanční prohlídky je zaneseno do záručního listu elektrokola.

Garanční servis provádíme zpravidla na počkání do 30-60ti minut.  Na garanční servis není třeba rezervace, ale dopoučujeme ji. Buď vyplněním Rezervačního formuláře, nebo na telefonu 226 210 226, že ve Vámi zvoleném termínu má servis volnou kapacitu. Na přistavení kola na garanční servis můžete využít také naší placenou službu Odvoz a doručení. 

Důležité: V případě, že se s elektrokolem nedostavíte na garanční prohlídku a následně se na něm objeví problém, kterému bylo prokazatelně možné touto garanční prohlídkou předejít, ekolo.cz si vyhrazuje právo takovouto reklamaci neuznat.

Na servis doporučujeme se předem objednat na tel.: 226 210 226 nebo ještě rychleji prostřednictvím formuláře po kliknutí na tlačítko:


 

 

Zpět na stránku servisu