Sedlo SQlab 602 Ergolux Active 2.0

je ergonomické sedlo, které má snížený nos sedlovky, SQlab Active Comfort System a perfektně drží.

Kdy ekolo dostanete?

2 999 Kč

2 479 Kč bez DPH

Dostupnost: Nyní není skladem

Popis

Maximální pohodlí a úlevu správně určí šířka sedla tak, aby sedací kosti ležely kompletně na sedle. Toto je jediný způsob, jak zajistit úlevu citlivé hrázové oblasti mužů a stydkému oblouku žen. Perfektní úchop je dán vyvýšenou zadní částí sedla a má za výsledek více gripu, což dodává efektivnější přenos energie na pedály.

Vlnovitě tvarované vyvýšení protahující se od zadní stavby sedla má tvar, který sedí většině sedacích kostí. Zvětšená, méně přerušovaná nosná plocha poskytuje optimální rozložení tlaku na sedací kosti. Snížený sedlový nos tlačí méně na citlivá místa mužů i žen.

Pohyb pánve na sedle s technologií SQlab Active Comfort System je více podobný chůzi. Z biomechanického pohledu je posed na kole vylepešen o pohyb až 7° a který zvyšuje efektivitu šlapání. Meziobratlové ploténky jsou uvolněny od tlaku a zároveň se zvyšuje pohodlí na sedacích kostech.

Tlumič sedla je vyroben z materiálu BASF Infinergy®, který je prověřen v běžecké obuvi. Plochý nos sedla, s lehkým zakřivením, poskytuje maximální plochu styku a je spojen se snížením tlaku. Tento tvar zajišťuje maximální plochu styku s optimální redistribucí tlaku. Úzký nos navíc snižuje postranní tření stehen při šlapání.

Dotazy

Vaše dotazy

Napsat dotaz
 • #1 Molnár , 25. dubna 2023 16:11
  Dobrý den, prosím jaká šířka sedla je u tohoto zboží na vaśem eshopu. Máte i šířku 16cm na prodejně v Praze?

  Děkuji

  • Lukas Panyrek , 27. dubna 2023 10:05

   Dobrý den.

   Ano, šířka 16 je na prodejně.

   Lukáš Panýrek

Zde prosím položte Váš dotaz

(nebude zveřejněn)