O nás Doprava Servis Půjčovna Kontakt
Změnit jazyk webu
🌟

Všechny slevy elektrokol na jednom místě. Klikněte sem.

Sedlo SQlab 611 Ergolux Active 2.1 S-TUBE Sedlo SQlab 611 Ergolux Active 2.1 S-TUBE Sedlo SQlab 611 Ergolux Active 2.1 S-TUBE Sedlo SQlab 611 Ergolux Active 2.1 S-TUBE Sedlo SQlab 611 Ergolux Active 2.1 S-TUBE Sedlo SQlab 611 Ergolux Active 2.1 S-TUBE

Sedlo SQlab 611 Ergolux Active 2.1 S-TUBE

Sedlo 611 ERGOWAVE® active bylo navrženo přesně tak, aby vyhovovalo požadavkům terénní cyklistiky a dokonale splňovalo potřeby All Mountain a Enduro.

Výška jezdce: 165 cm

150

210

Doporučená velikost *:
17 - 18" (M)

*Uvedené hodnoty jsou pouze orientační.

Cena před slevou: 4 199 Kč

4 199 Kč

Ušetříte 0 Kč

3 470 Kč bez DPH

Zvýšená zadní část poskytuje větší oporu zádům a zajišťuje efektivní přenos síly při šlapání. Úrovně sedla a snížený nos přináší nižší tlak na citlivé oblasti u mužů i žen.

Drobný žlábek uprostřed sedla snižuje tlak na měkké tkáně v perinální oblasti.

Profil ERGOWAVE® ve tvaru vlny prostupuje zezadu dopředu, nabízí dokonalý tvar pro většinu sedacích kostí. Jezdec nemusí sedět v neefektivní a únavné poloze, ale může veškerou energii investovat do pohybu vpřed. 

Plochý nos sedla má po stranách mírné zakřivení, což přináší maximální kontaktní plochu a zároveň snižuje tlak. Tento úzký tvar minimalizuje tření na vnitřní straně stehen během šlapání. Sqlab MaxContact ® se v průběhu let osvědčil u závodních modelů a je neustále vylepšován. 

Technologie SQlab active umožňuje boční pohyb pánve až o 7°. Tento pohyb je podobný chůzi. Zvyšuje se účinnost šlapání a zároveň dochází k uvolnění napětí meziobratlových plotének a zvyšuje se pohodlí pro sedací kosti.

Technologie SQlab active byla vyladěna pro použití na silnici i MTB  a navíc umožňuje nastavení pomocí tři tvrdostí elastomerů.

Parametry

Varianty 16cm 15cm

Dotazy

Vyplňte prosím kontakt na Vás a do pole Zpráva vložte svůj dotaz a my se Vám ozveme obratem zpět.

Vyhledávání