O nás Doprava Servis Půjčovna Kontakt
Změnit jazyk webu
🌟

Všechny slevy elektrokol na jednom místě. Klikněte sem

CORRATEC E-Power X-Vert Race Gent

CORRATEC E-Power X-Vert Race Gent

S lehkostí a jistotou zdolává drsné stezky. Elektrokolo je vybaveno motorem Bosch Performance, baterií s kapacitou 625 Wh, ovládáním Purion, 12 rychlostním řazením a brzdami Tektro. Kombinuje pokročilé technologie se sportovním designem.

Výška jezdce: 165 cm

150

210

Doporučená velikost *:
17 - 18" (M)

*Uvedené hodnoty jsou pouze orientační.

Cena před slevou: 93 076 Kč

93 076 Kč

Ušetříte 0 Kč

76 922 Kč bez DPH
Sleva za nákup 2 a více elektrokol: 5%

Kalkulačka dojezdu elektrokola

500 Wh
75 Kg

Převažující profil trasy:

Rovina

Rovina

Střední

Střední

Hory

Hory


Dojezd na elektrokole je přibližně

*na konkrétní celkový dojezd má dále vliv nastavení módu asistence, technický stav elektrokola, stáří baterie, teplota okolí, protivítr a technika jízdy

Horské elektrokolo CORRATEC E-Power X Vert Race Gent 2024. Zdolávejte stezky s jistotou. Navrženo pro výkon a hbitost. Kombinuje pokročilé technologie se sportovním designem, aby poskytlo vzrušující zážitek z jízdy.

Inovativní rám Shadow Edge Tube 3.0 plynule integruje výkonnou 625Wh baterii Bosch do spodní rámové trubky, která poskytuje dostatek energie pro delší dobrodružství a zároveň zachovává elegantní a hladký vzhled.

Rozdělení kol. Elektrokolo CORRATEC E-Power X Vert Race Gent je vybaveno 29palcovými předními a 650B+ zadními plášti, které poskytují optimální pohodlí a přilnavost v rozmanitém terénu a zajišťují plynulou a kontrolovanou jízdu.

Srdcem elektrokola je výkonný motor Bosch Performace Line, baterie s kapacitou 625 Wh a ovládání Bosch Purion 200. Motor Bosch Performance Line CX s působivým točivým momentem 85 Nm a nabízí výkonnou pomoc při zdolávání prudkých stoupání a náročného terénu. Baterie Bosch PowerTube 625Wh poskytuje dostatek energie pro delší jízdy a zajišťuje spolehlivý výkon a výdrž na dlouhých trasách. Displej Bosch Purion 200 umožňuje sledovat důležité jízdní parametry a pohodlně upravovat nastavení i za jízdy.

Elektrokolo CORRATEC E-Power X-Vert Race Gen je trailový hardtail. Je navržen pro hbitost a všestrannost a pyšní se konfigurací trail-hardtail se 120mm zdvihem odpružení, která umožní s lehkostí a jistotou zdolávat drsné stezky a technické sjezdy.

Vidlice SR Suntour XCM32 Boost LOR 29" poskytuje citlivý výkon odpružení, pohlcuje nerovnosti a nárazy a zajišťuje hladkou a pohodlnou jízdu v náročném terénu.

Hydraulické kotoučové brzdy Tektro HD-M275 nabízejí spolehlivou brzdnou sílu a přesné ovládání, čímž zajišťují větší bezpečnost a jistotu při sjezdech a technických úsecích.

Pláště Schwalbe Smart Sam na předním i zadním kole poskytují výjimečnou trakci a odolnost, takže můžete s jistotou zvládnout různé trailové podmínky.

Sedlo Selle Italia X3 XP BOOST Superflow poskytuje ergonomickou oporu a pohodlí při dlouhých jízdách a zajišťuje příjemný zážitek z jízdy i při delších dobrodružstvích.

Přehazovačka SRAM SX Eagle nabízí plynulé a přesné řazení ve 12 rychlostech, což vám umožní přizpůsobit se změnám terénu a udržovat optimální kadenci pro efektivní šlapání.

Potřebujete poradit s výběrem toho správného elektrokola? Využijte našeho průvodce výběrem elektrokol nebo nás rovnou kontaktujteChcete si elektrokola raději prohlédnout? Navštivte náš showroom.

Corratec

 

Značka existuje již od roku 1970. Než jdou nové modely do produkce, testuje je osobně majitel Corratecu a vášnivý cyklista Konrad Irlbacher, který rozhoduje, zda je vše v pořádku a novinky mohou do výrobního procesu. V této kategorie Corratec opravdu vyniká a není se čemu divit.

Motory Bosch, technologie Inside Link u celoodpružených modelů a dále technologie Fusion Tube Edge - revoluční technologie konstrukce rámových trubek dělá z elektrokol CORRATEC světovou špičku ve stabilitě, komfortu a bezpečnosti.

 

Navíc k elektrokolu:

 


Nejvíce elektrokol na jednom místě = ekolo.cz

Parametry

Obecně

Modelový rok 2024
Značka Corratec

Elektropohon

Výrobce motoru Bosch
Typ motoru Bosch CX Cruise BES3
Kroutící moment 85 Nm
Středový motor Ano

Baterie

Kapacita baterie 600 - 699 Wh

Dotazy

Vyplňte prosím kontakt na Vás a do pole Zpráva vložte svůj dotaz a my se Vám ozveme obratem zpět.

Vyhledávání