O nás Doprava Servis Půjčovna Kontakt
Změnit jazyk webu
🌟

Všechny slevy elektrokol na jednom místě. Klikněte sem.

Displej Bosch Kiox - Retrofit Displej Bosch Kiox - Retrofit Displej Bosch Kiox - Retrofit Displej Bosch Kiox - Retrofit Displej Bosch Kiox - Retrofit
Bosch 2022

Displej Bosch Kiox - Retrofit

Nový malý displej Bosch, který má všechno. *Originální držák již v ceně.

Skladem 2 ks

7 700 Kč

6 364 Kč bez DPH

Displej Bosch Kiox

Displej Bosch Kiox

Kompaktní displej všeuměl

Kiox je cestovní počítač pro náročné sportovní jezdce. Kiox má všechny klasické funkce cestovního počítače a zároveň Vám umožňuje přístup k digitálnímu světu pomocí aplikace smartphone.

Barevný displej Vám na první pohled poskytne všechny údaje o jízdě, zatímco Vy sledujete terén. Kiox může zaznamenat Vaše cesty a poslat všechna relevantní data přes Bluetooth připojení smartphonu na online portál eBike Connect. Díky tomu je Kiox Vaším dokonalým společníkem na každé jízdě.

Použití technologie Bluetooth pro připojení volitelného hrudního popruhu Vám umožní zkontrolovat aktuální srdeční frekvenci za všech okolností a získat tak maximum ze svého tréninku.

 

Displej Bosch Kiox

 

Připojení
Sportovní palubní počítač tvoří spojení s propojeným světem eBike společnosti Bosch. Jízdní data jsou zaznamenávána společností Kiox a přenášena přes Bluetooth do aplikace eBike Connect. Kiox kombinuje GPS data ze smartphonu s jízdními daty, která lze vyvolat v aplikaci nebo na online portálu. 

 

Nová automatická synchronizace
Všechny informace na dosah ruky: data jsou automaticky synchronizována pomocí Bluetooth mezi aplikací Kiox a aplikací eBike Connect. 

 

 

 

Provozování
Vylezte, zapněte, odjeďte a bavte se. Palubní počítač lze použít okamžitě a poskytuje vám všechny základní informace a data.

 

Design
Kiox získává body za svůj stylový vzhled: Obrazovka má výrazné barvy a přehledné uživatelské rozhraní. Praktický magnetický držák také dodává řídítkům elegantní a čistý vzhled.

Displej Bosch Kiox

Čitelnost
1,9" barevný displej zaručuje perfektní čitelnost i za silného slunečního světla. Protože se podsvícení přizpůsobuje světelným podmínkám, vše je dokonale čitelné - dokonce i ve tmě.

 

Trénink
Pomocí BLE (Bluetooth Low Energy) připojte Kiox k monitoru srdeční frekvence, jako je Polar H7. To Vám umožní sledovat Váš srdeční tep a získat maximum ze svého tréninku. 

Motivace
Zvyšte úroveň své kondice. Například indikátor na displeji Vám ukáže, zda jedete nad nebo pod průměrnou rychlostí. To Vás bude motivovat k ještě lepším výsledkům.

 

 

Displej Bosch KioxNerozbitné sklo
Ať už se jedná o nečistoty nebo kamínky, je displej odolný proti poškrábání. Skvělým partnerem je jak na stezce, tak ve městě.

 

Magnetický držák
Rychle snímatelný, ale bezpečně namontovaný, aby vydržel otřesy v drsném terénu. Magnetický držák umožňuje snadné vyjmutí a připojení cestovního počítače.  

 

Ovládání
Udržujte vše pod kontrolou: Tlačítka umožňují bezpečné a pohodlné ovládání cestovního počítače jedním palcem. Kliknutí tlačítka Vám během provozu dává jasnou zpětnou vazbu.

 

 

Připojení

 

Displej Bosch Kiox

Displej Bosch Kiox

Aplikace eBike Connect: Kiox spojený s chytrým telefonem

Aplikace eBike Connect umožňuje Kioxu připojit se k smartphonu přes Bluetooth Low Energy.

 

Tam je možné změnit určitá nastavení nebo vyhodnotit Vaše vlastní aktivity - pro velmi osobní, propojený a interaktivní zážitek z eBike.

 

 

 

 

 

Displej Bosch Kiox

Portál eBike Connect online.
Všechna data pod kontrolou

eBikers mají všechny relevantní informace z online portálu eBike Connect k zobrazení na tabletu nebo PC. Kiox používá k připojení dat k online portálu připojení k chytré internetu.

 

 

INOVACE PRO 2021

 

NOVINKA: Navigace
Vždy na správné cestě... Nová navigační funkce Kiox ještě lépe pomáhá těm, kteří prozkoumávají neznámé oblasti. Navigace je spuštěna pomocí smartphonu. Displej je připojen přes Bluetooth a zobrazuje plánovanou jízdu jako čáru a znázorňuje jezdce na trase.

 

NOVINKA: Přesná orientace
Když je jízda cílem sám o sobě... Nová navigační funkce displeje je dokonale přizpůsobena potřebám sportovním jezdcům elektrokol. Obraz na displeji se během jízdy otáčí ve směru pohybu a Kiox také ukazuje vzdálenost k cíli. Díky tomu je navigace velmi přehledná.

 

NOVINKA: Snadné plánování trasy
Plánování vlastních výletů je snadné... jezdci elektrokol si mohou snadno naplánovat své trasy pomocí aplikace eBike Connect nebo online portálu a prostřednictvím aplikace je poslat do Kioxu. Ve spojení s aplikací Strava, komoot nebo Outdooractive můžete objevit mnoho dalších tras v okolí.


NOVINKA: Přizpůsobená obrazovka
Pro skvělý zážitek z jízdy... Obrazovky a výběr jízdních údajů lze na Kioxu snadno konfigurovat a přizpůsobit tak Vašim vlastním preferencím. To umožňuje jezdcům elektrokol soustředit se čistě na to, co si chtějí užít: jízdu na elektrokole.

 

 

 

Aktuální návod k tomuto displeji →

 

Kompletní nabídka kol s displejem Bosch Kiox

Parametry

Dotazy

Vyplňte prosím kontakt na Vás a do pole Zpráva vložte svůj dotaz a my se Vám ozveme obratem zpět.

Vyhledávání