O nás Doprava Servis Půjčovna Kontakt
Změnit jazyk webu
🌟

Všechny slevy elektrokol na jednom místě. Klikněte sem.

KELLYS Tayen R50 27,5"
30%

KELLYS Tayen R50 27,5"

Dámské horské elektrokolo se středovým motorem Panasonic GX Ultimate 95 Nm, silnou baterií s kapacitou 820 Wh a přehledným LCD displejem. Postaveno na pohodlných 27,5" kolech. S dojezdem až 180 km. Připraveno na jakékoliv dobrodružství. PŘEDOBJEDNÁVKA! Využijte bonus na nákup zboží v hodnotě 5 % z ceny elektrokola. Předpokládaný termín naskladnění: Srpen 2023

Kontaktujte nás pro alternativu
Motor

PANASONIC GX ULTIMATE

Síla motoru

90 Nm

Kapacita baterie

820 Wh

Přehazovačka

10 rychlostí

Kola

27,5"

Zdvih tlumičů

120 mm (přední)

Kalkulačka dojezdu elektrokola

500 Wh
75 Kg

Převažující profil trasy:

Rovina

Rovina

Střední

Střední

Hory

Hory


Dojezd na elektrokole je přibližně

*na konkrétní celkový dojezd má dále vliv nastavení módu asistence, technický stav elektrokola, stáří baterie, teplota okolí, protivítr a technika jízdy

Dámské horské elektrokolo KELLYS Tayen R50 27,5" 2023 je vysoce výkonné a spolehlivé elektrokolo určené pro náročné cyklistky, které touží po dobrodružstvích v horách a terénu. Středový motor Panasonic GX Ultimate s točivým momentem 95 Nm a baterie Kellys Re-Charge V10 Li-ion s kapacitou 820 Wh poskytují dostatečný výkon pro dlouhé výlety v terénu. LCD displej je velmi přehledný a umožňuje snadno ovládat různé funkce elektrokola, včetně rychlosti, dojezdu, stavu baterie a mnoho dalšího.

Elektrokolo je postaveno na pohodlných 27,5" kolech, což poskytuje vynikající rovnováhu mezi rychlostí a manévrovatelností v terénu. S dojezdem až 180 km je model Tayen R50 27,5" ideální volbou pro všechny, kteří chtějí prozkoumat nové terény.

Hliníkový rám Kellys TAYEN R series - advanced zaručuje vynikající tuhost a odolnost v terénu. Odpružená vidlice SR Suntour Raidon 34 LOR DS (27.5) Boost se zdvihem 120 mm zajišťuje dokonalou absorpci nárazů a pohodlí na nerovném terénu. Řazení New Shimano Groupset 1x10 a brzdy Shimano MT200 Hydraulic Disc zaručují plynulé a spolehlivé řazení a brzdění. Toto elektrokolo je připraveno na jakékoliv dobrodružství a zvládne i ty nejtěžší terény.

Společnost KELLYS BICYCLES s. r. o. nyní poskytuje prodlouženou záruku v délce 5 let. Tato prodloužená záruka se týká rámu jízdního elektrokola a jeho reklamaci, kdy se jako příčinou prokáže výrobní nebo materiálová chyba.

Potřebujete poradit s výběrem toho správného elektrokola? Využijte našeho průvodce výběrem elektrokol nebo nás rovnou kontaktujteChcete si elektrokola raději prohlédnout? Navštivte náš showroom.

\Středový motor Panasonic GX ULTIMATE

Motor Panasonic GX ULTIMATE

Chcete-li maximalizovat potěšení z jízdy na e-MTB, zde je nejlepší motor třídy s točivým momentem 90 Nm a hmotností pouhých 2,95 kg, který Vám umožní dosáhnout nejtěžších cílů.

I při nízké kadenci poskytuje motorová jednotka konstantní a silný výkon 90 Nm, díky kterému je GX Ultimate jednou z nejsilnějších motorových jednotek ve své třídě a podporuje Vás i v těch nejnáročnějších podmínkách

Více informací

 

Navíc k elektrokolu:

 


Nejvíce elektrokol na jednom místě = ekolo.cz

 

Parametry

Elektropohon

Středový motor Ano

Baterie

Kapacita baterie Extrémní

Tlumení

Přední vidlice SR Suntour Raidon 34 LOR DS (27.5) Boost, 120mm, air

Řazení

Řazení New Shimano Groupset 1x10
Přehazovačka New Shimano Groupset 1x10
Počet převodů 1x10

Dotazy

Vyplňte prosím kontakt na Vás a do pole Zpráva vložte svůj dotaz a my se Vám ozveme obratem zpět.

Vyhledávání