O nás Doprava Servis Půjčovna Kontakt
Změnit jazyk webu
🌟

Všechny slevy elektrokol na jednom místě. Klikněte sem.

CANNONDALE Topstone Neo SL 1 CANNONDALE Topstone Neo SL 1 CANNONDALE Topstone Neo SL 1 CANNONDALE Topstone Neo SL 1 CANNONDALE Topstone Neo SL 1 CANNONDALE Topstone Neo SL 1 CANNONDALE Topstone Neo SL 1
Akce 28" 2023

CANNONDALE Topstone Neo SL 1

Skvěle propracované gravel elektrokolo se zadním motorem Mahle ebikemotion X35 a baterií s kapacitou 250 Wh, hydraulickými brzdami Shimano GRX a 11 rychlostním řazením Shimano GRX.

Výška jezdce: 165 cm

150

210

Doporučená velikost *:
17 - 18" (M)

*Uvedené hodnoty jsou pouze orientační.

Sleva za nákup 2 a více elektrokol: 5%

Jako alternativu nabízíme elektrokola GT

Motor

MAHLE ebikemotion X35

Síla motoru

40 Nm

Kapacita baterie

250 Wh

Přehazovačka

11 rychlostí

Kola

28"

Zdvih tlumičů

-

Kalkulačka dojezdu elektrokola

500 Wh
75 Kg

Převažující profil trasy:

Rovina

Rovina

Střední

Střední

Hory

Hory


Dojezd na elektrokole je přibližně

*na konkrétní celkový dojezd má dále vliv nastavení módu asistence, technický stav elektrokola, stáří baterie, teplota okolí, protivítr a technika jízdy

Skvěle propracované gravel elektrokolo CANNONDALE Topstone Neo SL 1 2023. Vybaveno zadním motorem Mahle ebikemotion X35 a baterií Mahle s kapacitou 250 Wh, hydraulickými brzdami Shimano GRX a 11 rychlostním řazením Shimano GRX.

Elektrokolo Topstone Neo SL 1 shrnuje zkušenosti s výrobou rychlých závodních kol, nejmodernějších elektrokol a ultralehkých horských kol s dvojitým odpružením. Je navrženo pro maximální zábavu a dojezd na místech, která přesahují možnosti jiných gravel kol.

Zadní motor Mahle ebikemotion X35 je doslova neviditelný asistent. Téměř skrytý, lehký a výkonný systém pohonu udržuje vysokou úroveň zábavy z jízdy. Integrované ovládání Mahle ebikemotion iWoc ONE. 

Pláště WTB Resolute TCS, 700 x 42c zajišťují pohodlí, přilnavost a dobrodružství zároveň.

Výrobce elektrokol CANNONDALE jako jeden z mála nabízí svým zákazníkům nadstandardní doživotní záruku na výrobní vady materiálu a jeho zpracování u rámu kola, vidlice Lefty a u klik Hollowgram.

Potřebujete poradit s výběrem toho správného elektrokola? Využijte našeho průvodce výběrem elektrokol nebo nás rovnou kontaktujte. Chcete si elektrokola raději prohlédnout? Navštivte náš showroom.

Zadní motor MAHLE X35

MAHLE X35

Zadní motor MAHLE ebikemotion X35 je typický zejména velmi kompaktními rozměry, nízkou hmotností a přirozeným pocitem z jízdy s asistencí (do 25 km/h) i bez ní.

Motor v zadním náboji nemá prakticky žádný odpor, pokud je vypnutý, a navíc je velmi nenápadný, takže ani nepoznáte, že před vámi stojí elektrokolo. Inteligentní řídící software umožňuje nastavit odlišné profily pro asistenci podle použití, takže dopomoc u silničního kola může mít odlišný průběh od modelu určeného spíše do města nebo naopak na nezpevněné cesty.

Více informací

Výrobce Cannondale

 

Cannondale je jednou z nejpopulárnějších prémiových značek elektrokol na světě. Jeho elektrokola jsou vybavena moderní geometrií a nízkým těžištěm, což umožňuje nezapomenutelný zážitek z jízdy. Bez ohledu na to, zda hledáte cestovní nebo MTB elektrokolo nejvyšší kvality, Cannondale je vynikající volbou. Co dělá Cannondale ještě výjimečnějším, je to, že jako jeden z mála výrobců elektrokol nabízí doživotní záruku na výrobní vady materiálu

 

Elektrokola Cannondale

 

Navíc k elektrokolu:

 


Nejvíce elektrokol na jednom místě = ekolo.cz

Parametry

Elektropohon

Středový motor Ne

Baterie

Kapacita baterie Standardní

Tlumení

Přední vidlice Full Carbon, 1-1/8" to 1-1/4" steerer, 55mm OutFront offset, flat mount disc, internal routing, 12x100 thru axle

Komponenty

Představec Cannondale 3, 6061 Alloy, 31.8, 7°
Gripy Cannondale Bar Tape, 3.5mm
Sedlovka Promax SP-2032, Alloy, 27.2
Řidítka Cannondale 3, butted 6061 alloy, 16 deg flare drop

Řazení

Řazení Shimano GRX 812, Shadow RD+
Přehazovačka Shimano GRX 600, 1x11
Počet převodů 11

Dotazy

Vyplňte prosím kontakt na Vás a do pole Zpráva vložte svůj dotaz a my se Vám ozveme obratem zpět.

Vyhledávání