O nás Doprava Servis Půjčovna Kontakt
Změnit jazyk webu
🌟

Všechny slevy elektrokol na jednom místě. Klikněte sem.

GOCYCLE G4 GOCYCLE G4 GOCYCLE G4 GOCYCLE G4 GOCYCLE G4 GOCYCLE G4 GOCYCLE G4 GOCYCLE G4 GOCYCLE G4 GOCYCLE G4 GOCYCLE G4
20" Vystaveno
-23 %

GOCYCLE G4

Elektrokola Gocycle G4 představují nový standard pro lehký design, inovaci a výkon v segmentu přenosných městských elektrokol.

Výška jezdce: 165 cm

150

210

Doporučená velikost *:
17 - 18" (M)

*Uvedené hodnoty jsou pouze orientační.

Poradce

Potřebujete poradit?
Lukáš je vám k dizpozici!

Sleva za nákup 2 a více elektrokol: 5%
Motor

Gocycle

Výkon

250 watt

Baterie

300 Wh

Přehazovačka

3 rychlosti

Kola

20"

Zdvih tlumičů

-

Kalkulačka dojezdu elektrokola

500 Wh
75 Kg

Převažující profil trasy:

Rovina

Rovina

Střední

Střední

Hory

Hory


Dojezd na elektrokole je přibližně

*na konkrétní celkový dojezd má dále vliv nastavení módu asistence, technický stav elektrokola, stáří baterie, teplota okolí, protivítr a technika jízdy

Skvost mezi elektrokoly. Pyšní se neuvěřitelnou lehkostí, čistým designem a nejvyspělejší elektronikou.

Nová inovativní řada elektrokol 4. generace. Nový, hladký a tichý elektrický motor G4driveTM poskytuje více síly, více točivého momentu a nízké otáčky. Zcela nový vylepšený lehký karbonový středový rám a jednostranná přední vidlice z uhlíkových vláken. Nová designová pneumatika inspirovaná MotoGP naplněná směsí oxidu křemičitého vyniká svou přilnavostí a jistou stopou. Širší design a větší objem vzduchu slibují pohodlnou jízdu nejen po městských cestách. Vyjímatelná výkonná lithium-iontová baterie Gocycle G4 je bezproblémově integrována do hydroformovaného hliníkového rámu G4. Plně integrovaný USB port. Tato průkopnická vylepšení přinášejí špičkový výkon a přispívají k významným úsporám hmotnosti v celém rozsahu. 

Elektrokola GoCycle generace 4 mají intuitivní skládací mechanismus, který umožňuje složit kolo do kompaktního balení za pouhých 10 sekund. Po složení je elektrokolo neuvěřitelně všestranné a snadno se s ním manipuluje. 

Na Gocycle Vás nikdo nepřehlédne, protože za tímto kolem se prostě musí otočit každý. Ideální pro městskou dopravu, pravidelné dojíždění do zaměstnání.

Moderní elektrokolo jako je Gocycle umožňuje nastavit jízdní režim pomocí aplikace chytrého telefonu (Android nebo iPhone) přes prozhranní Bluetooth verze 4.0. Je možné nadefinovat si i svůj vlastní režim asistence v tzv "Custom" módu. Maximální rychlost, sílu příšlapu i výkon motoru zde můžete libovolně kombinovat tak, aby co nejvíce odpovídaly Vašemu stylu jízdy.

Stáhněte si zdarma aplikaci Gocycle pro Android nebo Gocycle pro iPhone.
 

Potřebujete poradit s výběrem toho správného elektrokola? Využijte našeho průvodce výběrem elektrokol nebo nás rovnou kontaktujteChcete si elektrokola raději prohlédnout? Navštivte náš showroom.

 

Vy se ptáte a my odpovídáme: 

Umožňuje Gocycle jízdu bez šlapání jako moped?
V podstatě ano, nicméně kolo musí uvést do pohybu jezdec vlastní silou do rychlosti cca 10km/h, jinými slovy nelze na kolo sednout, "zmáčknout tlačítko" a odjet. Aby se kolo mohlo chovat jako "moped", musí se přes aplikaci, kterou se kolo ovládá, vypnout povinnost šlapání. Na kole (po jeho uvedení do pohybu) pak skutečně není třeba šlapat, jezdec musí pouze držet zmáčknuté tlačítko akcelerace na levé rukojeti (je to z bezpúečnostních důvodů, aby se při případném pádu motor odpojil). Nicméně výše popsaný režim provozu kola není v souladu s evropskou legislativou pro provoz jízdních kol a neměl by se používat na veřejných komunikacích. Rovněž upozrňuji, že v tomto režimu (kdy jezdec nenapomáhá jízdě vlastním šlapáním a pohyb nechává zcela na motoru kola) dochází k podstatnému zkrácení dojezdu, který může být např. jen 10km, dokonce i méně (záleží na hmotnosti jezdce, profilu terénu apod.).

Do jaké rychlosti toto ekolo pomáhá?
Asistence motoru je ve všech 3 předprogramovaných režimech (City/Eco/On Demand) omezena do rychlosti 25km/h. Nicméně v režimu vlastního nastavení (jenž se nastaví opět pomocí aplikace prostřednictvím chytrého telefonu či tabletu) je možno zvýšit asistovanou podporu až do 32 km/h. Daní za přípomoc do vyší rychlosti je zkrácení dojezdu.

Je výkon motoru? Je dostatečne agresívní - sportovní?
Výkon motoru je zcela dostatečný na provoz kola jako elektrokola, tedy kola s asistencí elektromotoru. Je to stále kolo, není to moped ani motorka. Kolo nebylo navrženo na agresivní jízdu, ale jako dopravní prostředek zejména pro městskou cyklistiku, dojíždění do práce, volnočasové aktivity apod.

Jaký je kroutící moment motoru?
Výrobce neudává. Je dostatečný na účel k jakému bylo kolo navrženo, tedy městská cyklistika a jízda po zpevněném povrchu. Toto ekolo (ani žádné jiné) není motorka.

Je možné zvýšit podporu motoru nad 25 km/h čipem?
Přečipování není možné. Podporu lze zvýšit až na 32km/h prostřednictvím režimu vlastního nastavení ve Smartphone aplikaci.   

Karbonové vlákno

Karbonové vlákno

Elektrokola, která využívají uhlíková vlákna, jsou častou volbou mezi amatérskými i profesionálními cyklisty. Dříve se jednalo hlavně o silniční elektrokola, dnes si však výhody karbonu můžete vychutnat téměř na jakémkoliv typu ekola. Ideální volbou ale zůstává mezi milovníky rychlé jízdy a jízdy v terénu. Hlavní předností ebiků s karbonovým rámem je výjimečné tlumení nárazů a vibrací, velmi dobře odolávají proti korozi a opotřebení a oproti jiným materiálům vynikají svou nízkou hmotností.

JAKÉ JSOU VÝHODY SKLÁDACÍHO ELEKTROKOLA? Skládací elektrokolo je dokonalým jízdním dopravním prostředkem a to nejen do města. Se skládacím e-kolem totiž můžete nastoupit do autobusu či tramvaje, kde je jinak přeprava klasických kol omezena. Složení i rozložení ekola je otázkou několika vteřin. Hodí se i na dovolenou, kde složené nezabírá v kufru auta, karavanu či na jachtě nezabere příliš místa a bude vždy po ruce na výlet bez námahy.

 

Výrobce GoCycle

Výrazně mimo střední proud a zaběhnuté konzervativní konvence stojí elektrokola GoCycle od britské společnosti Karbon Kinetics Ltd.. GoCycle je futuristické a přitom vysoce funkční elektrokolo do města, které naznačuje budoucí trendy v oboru. Všechny části konstrukce od rámu, přes kola, motor, akumulátor, po světla byly speciálně navrženy pro elektrokolo GoCycle tak, aby vykazovaly maximální funkčnost a spolehlivost při zachování nízké hmotnosti.

Elektrokola GoCycle jsou velmi lehká, vynikají skvělými jízdními vlastnostmi a navíc jsou vyjímečná svým vzhledem. Ekolo.cz disponuje skladem všech barevných modifikací Gocycle a tak jsme schopni vybraný model dopravit k Vám typicky do druhého dne od objednávky. U ekolo.cz máte vždy skládací hlinikové pedály a stojánek (vše v ceně 4000 Kč) zdarma a první rok servisu také zdarma.

Elektrokola GoCycle
 

 

Navíc k elektrokolu:

 


Nejvíce elektrokol na jednom místě = ekolo.cz

Parametry

arrow

Obecně

Hmotnost vč. baterie 16,6 kg
Barva BíláModráČerná
arrow

Elektropohon

Středový motor Ne
arrow

Tlumení

Přední vidlice Gocycle proprietary, single-sided, Carbon fibre, fixed
arrow

Komponenty

Sedlovka 34.9 mm Aluminium
arrow

Řazení

Počet převodů 3
Přehazovačka Patented Cleandrive® Shimano Nexus 3-speed
arrow

Brzdy

Přední brzdy Hydraulic disk
Zadní brzdy Hydraulic disk

Dotazy

Vyplňte prosím kontakt na Vás a do pole Zpráva vložte svůj dotaz a my se Vám ozveme obratem zpět.

Vyhledávání