Jaké elektrokolo pro ženy?

Dámská elektrokola patří mezi populární kategorie a ženy čím dál častěji volí tento způsob dopravy pro snadné přemístění bez zbytečné námahy. Výběr správného elektrokola pro ženy však může být náročný. Jaké tedy vybrat?

 

Dámská elektrokolaDámská elektrokola se od pánských modelů liší především v rozměru rámu, který je menší a lépe tak pasuje na ženskou postavu. Některé modely mohou být vybaveny pohodlnějším a širším sedlem, kratším představcem, nebo užšími řídítky. Obvykle se také setkáte se sníženou horní trubkou, která umožňuje pohodlnější nastupování a sestupování, případně pak jízdu v sukni. Výhodou elektrokol pro ženy je jejich dostupnost na trhu, rýsování postavy, rychlé a velmi jednoduché přemístění ve městě (na nákupy), nebo i na delších trasách přírodou.

 

Zároveň patří dámská elektrokola mezi ekologickou variantu dopravy a jsou vhodná i pro méně zdatné sportovkyně. U nás v ekolo.cz nabízíme pro ženy i dívky kategorii Dámská elektrokolaPokud si nejste jistí správným výběrem, lze také využít naše doporučení v kategorii Nejlepší dámská elektrokola, která nabízí náš výběr nejlepších dámských elektrokol v aktuální nabídce.

 

Využijte našeho průvodce výběrem elektrokol nebo nás rovnou kontaktujteChcete si elektrokola raději prohlédnout? Navštivte náš showroom.