OSOBNÍ VÝDEJ Z E-SHOPU V PROVOZU OD PONDĚLÍ DO SOBOTY!  PROSÍM, REZERVUJTE SI VÁŠ INDIVIDUÁLNÍ TERMÍN ZDE

Cestovní elektrokolo ELEKTROKOLA GIANT

LIV THRIVE E+ 1 PRO

Silniční elektrokolo s rovnými řídítky ideální na fitness vyjížďky - pro udržení kondice, či jízdu ve městě. Díky kvalitnímu motoru SyncDrive Pro Yamaha a baterii EnergyPak Smart Compact 500 Wh umožní i delší výlety bez nutnosti dobíjení.

Vyberte si variantu

95 699 Kč

79 090 Kč bez DPH

Dostupnost: Nyní není skladem info

Sleva za nákup 2 a více elektrokol: 5%

Proč toto ekolo?

ROK SERVISU ZDARMA
DOPRAVA ZDARMA 100% SLOŽENÉ KOLO
MÁTE 30 DNŮ NA VÝMĚNU ZDARMA
GARANČNÍ PROHLÍDKA JE U NÁS ZDARMA
GARANCE NEJLEPŠÍ CENY NA TRHU

Silniční elektrokolo Thrive E+ Pro, které má pro vzpřímenější posed rovná řídítka, bude ideální především na fitness vyjížďky pro udržování v dobré tělesné kondici, ale třeba i na jízdu ve městě. Díky výkonnému středovému motoru SyncDrive Pro Yamaha lehce vyjedete i dlouhá a prudká stoupání a baterie EnergyPak Smart Compact 500 Wh umožní i delší výlety bez nutnosti dobíjení.

Model Thrive E+ Pro je postaven na hliníkovém rámu z naší vysoce kvalitní slitiny ALUXX SL, vidlice s 12mm pevnou osou je pro lepší tlumení vibrací karbonová z materiálu Advanced Composite. Středový motor SyncDrive Pro Yamaha disponuje vysokým točivým momentem 80 Nm a kromě pěti jízdních režimů, které volíte manuálně (podpora je až 360 %) nabízí i režim automatického nastavení výše podpory motoru (tzv. Smart Assist režim), abyste se při jízdě nemuseli o nic starat. Hladké spojení mezi motorem a vaší vlastní silou zajistí technologie PedalPlus, která ke čtyřem základním senzorům přidává (kvůli režimu Smart Assist) ještě dva další – senzor zrychlení (akcelerometr) a senzor náklonu. Integrovaná baterie EnergyPak Smart Compact má kapacitu 500 Wh a najdete ji ve spodní rámové trubce z levé strany kola. Mimořádně rychlé nabíjení baterie zajistí 6-ampérová nabíječka Smart Charger. A navíc je zde možnost připevnit na rám druhou baterii EnergyPak Plus, která přidá dalších 250 Wh pro ještě vyšší dojezd (tato baterie je nabízena jako volitelné příslušenství). Pro ovládání elektromotoru slouží jednotka RideControl Ergo doplněná o displej RideDash Evo, který vám přehledně zobrazí veškeré důležité informace. Chybět nesmí funkce walk assist, která vám usnadní manipulaci s kolem za chůze, a díky Bluetooth konektivitě můžete vaše kolo spárovat s aplikací Giant RideControl pro chytré telefony (Android a iOS) – tato aplikace vám pak nabídne spoustu dalších užitečných funkcí.

 

Technologie Giant Hybrid Cycling

Na ovládání RideControl zapnete elektrický pohon a zvolíte požadovaný stupeň výkonu nebo plně automatický režim Smart Assist. Jakmile se opřete do pedálů aktivujete senzory PedalPlus, které přenášejí informace do řídící jednotky. Tento „mozek“ celého systému bleskurychle vyšle požadavek na odpovídající množství energie do baterie EnergyPak. Následně je energie převedena do motoru SyncDrive, který se okamžitě a plynule rozběhne a začne vám pomáhat při šlapání.

Vysoký výkon a dlouhý dojezd

Středový motor SyncDrive Pro Yamaha poskytuje vysoký točivý moment 80 Nm a podporu až 360 %. Integrovaná lithiová baterie Giant EnergyPak Smart Compact nabízí kapacitu 500 Wh, dalších 250 Wh pro ještě vyšší dojezd vám přidá druhá baterie EnergyPak Plus, která bude nabízena samostatně jako volitelné příslušenství a připevní se na rám.

Automatický režim Smart Assist

Kromě pěti jízdních režimů, které volíte manuálně, máte k dispozici také plně automatické nastavení výše podpory motoru (tzv. režim Smart Assist), kdy systém sám vyhodnocuje, jako míru podpory má motor dodat. Kvůli této funkci je zde použita 6-senzorová technologie PedalPlus, která ke čtyřem základním senzorům přidává ještě senzor zrychlení (akcelerometr) a senzor náklonu.

 

Aplikace RideControl

Aplikace Giant RideControl otevírá svět konektivity pro Vaše Giant elektrokolo. Tato aplikace Vám umožní propojit telefon s elektrokolem, což umožní udržovat elektrokolo aktuální, přizpůsobit si nastavení motoru a používat displej elektrokola k navigaci.

 • Navigace
 • Přizpůsobení elektrokola
 • Zaznamenejte své jízdy

 

 

Klikněte pro zobrazení kalkulačky dojezdu

Kalkulačka dojezdu elektrokola

Celková hmotnost jezdce (vč. výbavy)
80
kg
Převažující profil trasy
Kapacita baterie
Dojezd
Pro jezdce o hmotnosti 80 kg bude s kapacitou baterie Wh při jízdě s průměrnou asistencí po převážně dojezd na tomto elektrokole přibližně
km
(na konkrétní celkový dojezd má dále vliv nastavení módu asistence, technický stav elektrokola, stáří baterie, teplota okolí, protivítr a technika jízdy)

Středový motor

Giant SyncDrive Pro

 

Středové elektromotory Giant SyncDrive s výkonem 250 W jsou výsledkem úzké spolupráce společnosti Giant s lídrem v oblasti elektromotorů – společností Yamaha, což je zárukou jejich vysoké kvality a spolehlivosti.

I přes kompaktní velikost přinášejí vysoký točivý moment až 80 Nm, který se projeví už při rozjezdu. Důležitá je také jejich okamžitá odezva – motor se rozběhne, jakmile se opřete do pedálů. Takto rychlá odezva se projeví nejen při akceleraci, ale také v prudkých stoupáních, kdy spoléháte na to, že vás kolo „vytáhne“ nahoru.

Motory SyncDrive produkují proporcionální a lineární podporu, jejich chod je předvídatelný, hladký a tichý, zkrátka jako přirozené navýšení vaší vlastní energie.

 


Giant SyncDrive Pro

SyncDrive Pro

 • kompaktnější a lehčí než motor Sport (o 13 % menší, o 380 g lehčí – hmotnost 3,1 kg)
 • vysoký točivý moment 80 Nm
 • 100 % točivého momentu už od počáteční rychlosti
 • 4-senzorová technologie Giant PedalPlus
 • 5 jízdních režimů, podpora 100 – 360 %
 • možnost vlastního nastavení jízdních režimů (pomocí mobilní aplikace RideControl)
 • rychlejší odezva - 190 ms (motor Sport má 500 ms)
 • vyšší maximální kadence - 120 otáček za minutu (motor Sport má 110)
 • vyšší točivý moment v režimu walk assist - 60 Nm (motor Sport má 18,8 Nm)
 • ISIS osa 128 mm a standardní Q faktor 168 mm (motor Sport má čtyřhran)

 

 

Typ motoru středový
Výkon - nominální 250 W
Max. točivý moment 80 Nm
Režimy podpory Eco
Basic
Active
Sport
Power
Maximální kadence Eco: 110 rpm 
Basic: 110 rpm 
Active: 120 rpm 
Sport: 120 rpm 
Power: 120 rpm
Úroveň asistence motoru Eco: 100 %
Basic: 175 %
Active: 250 %
Sport: 300 %
Power: 360 %
Napětí 36 V
Senzor 4-senzorová technologie Giant PedalPlus
Max. rychlost asistence 25 km/h
Váha 3,1 kg

Motory Giant SyncDrive Yamaha.jpg

 


[page-325]


Americko - Tchaj-wanská značka GIANT se pyšní titulem největšího výrobce jízdních kol na světě. Elektrokoly se GIANT začal zabývat jako jeden z prvních již v roce 2006 a dnes přináší širokou paletu trekingových a eMTB modelů té nejvyšší kvality a nejlepších technologií. V roce 2017 byla GIANTem uvedena na trh specifická nabídka elektrokol pouze pro ženy pod značkou LIV. ekolo.cz se pyšní statusem největšího prodejce elektrokol GIANT na českém trhu.

 

Navíc k elektrokolu:

 


Nejvíce elektrokol na jednom místě = ekolo.cz

Parametry

Typ pohonu Giant SyncDrive Pro, powered by Yamaha
Ovládání Giant RideControl Ergo
Kapacita a typ baterie Giant EnergyPak 500 Wh, Giant EnergyPak Plus range extender compatible
Velikosti rámu XS, S, M, L
Typ a materiál rámu ALUXX SL Aluminum
Přední vidlice Advanced Composite, 12x100 mm thru-axle
Počet převodů 11
Řazení Shimano SL-RS700, 11-Speed
Přehazovačka Shimano 105
Přesmykač Shimano 105
Přední brzdy Shimano MT201 / BR-U300, hydraulic, 160 mm
Zadní brzdy Shimano MT201 / BR-U300, hydraulic, 160 mm
Kliky Giant custom crankset, 34/50 zubů
Kazeta Shimano 105, 11 - 32, 11-Speed
Představec Giant Contact
Řetěz KMC e.11 Turbo, EcoProteq
Řidítka Giant Connect XC Flat, 31,8 x 580 / 620 mm
Sedlo Liv Sport Pro E+
Sedlovka Giant D-shape, Composite
Nosnost 120 kg
Ráfky Giant P-R2 Disc
Přední náboj Giant Performance Tracker Road, Sealed Bearing
Zadní náboj Giant Performance Tracker Road, Sealed Bearing
Pláště Maxxis Re-Fuse 700x32c Folding Carbon Bead MaxxShield, Tubeless Ready
Pedály Aluminum Platform
Displej Giant RideDash Evo
Brzdové páky Shimano MT201
Dráty vpředu Sapim Race
Dráty vzadu Sapim E-Lite

Dotazy

Zde prosím položte Váš dotaz

(nebude zveřejněn)