O nás Doprava Servis Půjčovna Kontakt
Změnit jazyk webu
🌟

Všechny slevy elektrokol na jednom místě. Klikněte sem

Nabíjecí kabel PowerBox typ "Y" Nabíjecí kabel PowerBox typ "Y" Nabíjecí kabel PowerBox typ "Y" Nabíjecí kabel PowerBox typ "Y" Nabíjecí kabel PowerBox typ "Y" Nabíjecí kabel PowerBox typ "Y"

Nabíjecí kabel PowerBox typ "Y"

kabel k nabíjecí stanici s konektorem typu ST-3

Skladem

571 Kč

472 Kč bez DPH

Nabíjecí kabel Powerbox - inovativní řešení pro nabíjení elektrokol mimo domov!

Nabíjecí kabel Powerbox je revoluční řešením, které umožňuje snadné a bezpečné dobíjení baterie e-bike ve spojení se stanicemi Powerbox.one. Díky Powerboxu mají e-bikeři možnost nabíjet svá elektrokola prakticky kdekoli - v restauracích, horských střediscích nebo turistických informačních centrech.

Tento nabíjecí kabel je nesmírně kompaktní, váží pouze 120g, a lze jej snadno přenášet v kapse nebo cyklo-brašně. Má délku 200 cm (2 metry), což zaručuje dostatečný dosah pro pohodlné nabíjení.

Nabíjecí kabel Powerbox s označením "Y" je ideální pro elektrokola 4 EVER, Crussis, Lovelec a další typy elektrokol.

Pokud nejste jisti, který nabíjecí kabel je ten správný pro vaše elektrokolo, můžete využít náš konfigurátor na webu Powerbox.one.

Nabíjecí kabel k Powerboxu můžete buď pronajmout od Provozovatele nabíjecího místa (s výjimkou situací, kdy nemají k dispozici správný kabel pro váš konkrétní typ elektrokola) nebo si jej zakoupit přímo na našem webu.

 

 

Parametry

Dotazy

Vyplňte prosím kontakt na Vás a do pole Zpráva vložte svůj dotaz a my se Vám ozveme obratem zpět.

Vyhledávání