O nás Doprava Servis Půjčovna Kontakt
Změnit jazyk webu
🌟

Všechny slevy elektrokol na jednom místě. Klikněte sem.

Powerbox.one 4P: Nabíjecí stanice pro 4 - 6 elektrokol Powerbox.one 4P: Nabíjecí stanice pro 4 - 6 elektrokol Powerbox.one 4P: Nabíjecí stanice pro 4 - 6 elektrokol Powerbox.one 4P: Nabíjecí stanice pro 4 - 6 elektrokol Powerbox.one 4P: Nabíjecí stanice pro 4 - 6 elektrokol Powerbox.one 4P: Nabíjecí stanice pro 4 - 6 elektrokol Powerbox.one 4P: Nabíjecí stanice pro 4 - 6 elektrokol Powerbox.one 4P: Nabíjecí stanice pro 4 - 6 elektrokol Powerbox.one 4P: Nabíjecí stanice pro 4 - 6 elektrokol Powerbox.one 4P: Nabíjecí stanice pro 4 - 6 elektrokol

Powerbox.one 4P: Nabíjecí stanice pro 4 - 6 elektrokol

Snadné nabíjení "mimo domov" pro většinu typů elektrokol. Nabíjecí stanice je určena pro venkovní celoroční provoz. Řešení pro turistický ruch, restaurace, hotely, info-centra a firmy.

Výška jezdce: 165 cm

150

210

Doporučená velikost *:
17 - 18" (M)

*Uvedené hodnoty jsou pouze orientační.

Cena před slevou: 36 859 Kč

36 859 Kč

Ušetříte 0 Kč

30 462 Kč bez DPH

Jak vlastně funguje Nabíjecí stanice pro elektrokola?  
 

 • Umožňuje majiteli elektrokola si nabít baterii, i když se nachází mimo domov. A bez toho, aby si s sebou musel vézt svojí vlastní (většinou poměrně těžkou a objemnou) nabíječku baterie elektrokola. 
   
 • Díky systému nástrčných kabelů a stále se rozšiřujícímu portfoliu typů kabelových koncovek je Nabíjecí stanice Powerbox kompatibilní s 90% elektrokol provozovaných na českém trhu.
   
 • V nabíjecí stanici jsou vestavěny originální nabíječe doporučené výrobci baterií elektrokol. Nabíjení probíhá maximálním proudem 4A, což je relevantní a pro všechny typy baterií elektrokol s napětím 36V.  Nabíjení baterií z nabíjecí stanice Powerbox je naprosto bezpečné.     

Nabíjecí stanice pro elektrokola    to NENÍ venkovní 230V zásuvka!


Prezentace nabíjecí stanice pro elektrokolaUkázky instalací nabíjecích stanic, konfigurátor nabíjecích kabelů, mapa nabíjecích stanic s detaily o jejich provozu, informace o možnosti získání dotace na nabíjecí stanice pro elektrokola, doporučené příslušenství - najdete na webu produktu www.powerbox.one.

 

Proč není vhodné používat vlastní nabíječku při cestování na elektrokole?   
 

 • Nabíječka k elektrokolu nesmí být vystavena vlhku a proto výrobci varují před jejím provozem venku. Nabíječe jsou určeny pro použití ve vnitřních prostorách s relativní vzdušnou vlhkostí pod 80%. 
   
 • Pokud požijete vlastní nabíječku, pak tuto nelze k elektrokolu nijak uzamknout a proto je nebezpečné nechat takto nabíjené kolo bez dohledu. Velmi často dochází k odcizení nabíječky a majitel elektrokola si pak musí obstarat novou nabíječku - v ceně i více než 5 000 Kč! 
   
 • Majitelé elektrokol si s sebou na výlety nechtějí vozit žádná zavazadla a v nich nabíječky, které mají hmotnost až 2 kilogramy! Velmi proto ocení možnost dobití baterie svého elektrokola na místě své zastávky z nabíjecí stanice - třeba u vaší restaurace, nebo na náměstí vašeho města. 


Maximální kompatibilita a zabezpečení.
 

 • Nabíjecí stanice Powerbox je osazena precizní elektronikou a značkovými průmyslovými AC-DC nabíječi (výrobci: Robert Bosch GmbH, Shimano Inc., Modiary Co.), které jsou certifikovány pro použití s Li-Ion technologií baterií elektrokol.
   
 • Všechny modely Nabíjecí stanice Powerbox jsou atestovány na shodu s normou ČSN EN IEC 61439-1:2012 a normou ČSN EN IEC 61439-7:2020 (Rozváděče nízkého napětí a Rozváděče pro použití ve zvláštních podmínkách - nabíjecí stanice pro elektromobilitu). Ke každé zařízení Nabíjecí stanice dostává jeho provozovatel číslovaný testovací protokol - Krycí list.  
   
 • Nabíjecí stanice Powerbox.one je přímo určena k venkovní instalaci. Díky certifikaci IP44 může být trvale (celoročně) umístěna na venkovní fasádu objektu, nebo na samostatně stojící sloupek. Nabíjecí stanici lze úspěšně provozovat i v interiéru (ve firemní kolárně, garáži, nebo na recepci). Obal nabíjecí stanice má vysoký stupeň ochrany proti mechanickému poškození IK8. 


Možnost rychlého nabíjení čtyř, nebo dokonce šesti elektrokol najednou.
 

 • Špičkový odběr proudu při simultánním nabíjení 4 elektrokol je max.12 A. Powerbox.one nepotřebuje žádné zvláštní jištění ani úpravy elektrické sítě ve vašem objektu (doporučujeme jistič 16 A). Tuto nabíjecí stanici lze za příplatek též osadit navíc 2x venkovní zásuvkou 230 V, jištěnou proudovým chráničem (značka Haeger - Standard "schuko").
   
 • Dobití baterie běžného elektrokola (s kapacitou 500 Wh) z 30 % na 70 % kapacity bude na Nabíjecí stanici Powerbox.one 4P trvat přibližně 60 minut (průměrné dobití +200 Wh). Rychlost nabíjení může být ovlivněna aktuální venkovní teplotou, stářím baterie (SoH) i její aktuální kapacitou (SoC). 
   
 • Elektrická energie spotřebovaná pro nabíjení elektrokol je objemově zanedbatelná, jedno typické nabíjení reprezentuje finanční náklady v řádu 0,5 - 1,5 Kč (dle tržních cen el. energie roku 2022). Z toho důvodu není v Nabíjecí stanici Powerbox implementován žádný platební modul. Doporučujeme nabízet nabíjení majitelům elektrokol zdarma a využít čas, který elektro-cyklista stráví po dobu nabíjení ve vašem podniku.  


Nonstop monitoring provozu, sledování spotřeby a ovládání přes internet/mobil.
 

 • Powerbox.one 4P má na čelní straně 4 stavové LED diod (modré) - jednu pro každý nabíjecí slot, které informují o stavu nabíjení: nenabíjí / nabíjí a jednu provozní diodu (zeleno-žlutá): zařízení Powerbox.one neaktivní / aktivní .
   
 • Každá Nabíjecí stanice Powerbox.one je osazena unikátním IoT (Internet věcí) segmentem pro vzdálenou správu prostřednictvím našeho cloudového řešení. To je připojeno prostřednictvím Wi-Fi sítě (poskytnuté provozovatele stanice), nebo přes nezávislé připojení přes mobilní datové připojení LTE/EDGE (za jednorázový příplatek) k internetu. 
   
 • Provozovatel má možnost vzdáleného zapnutí a vypnutní nabíjecí stanice odkudkoli - pouze prostřednictvím svého mobilního telefonu, nebo přes prohlížeč v počítači. Může také monitorovat spotřebu energie i aktuální vytížení stanice a být okamžitě informován v případě výpadku provozu stanice.  


Powerbox nabíjí prostřednictvím nástrčného nabíjecího kabelu.  
 

 • V Evropě bohužel neexistuje standard pro univerzální nabíjecí konektor pro baterie elektrokol (jako tomu je u mobilních telefonů nebo u elektromobilů). Ve světě je více než 40 různých typů nabíjecích konektorů používaných pro baterie elektrokol!
   
 • Proto jsme vytvořili systém nástrčných kabelů, díky kterému dokáže Nabíjecí stanice Powerbox nabíjet desítky různých typů baterií elektrokol od mnoha výrobců (až 90% všech typů elektrokol provozovaných v Česku v roce 2022). Nové koncovky - typy nabíjecích kabelů stále doplňujeme. 
   
 • Nabíjecí kabely jsou většinou dostupné k zapůjčení u provozovatelů nabíjecích stanic, ale majitel elektrokola si může kabel, který odpovídá konektoru baterie jeho elektrokola, zakoupit, nebo jej již obdržel při nákupu e-kola od prodejce. Nabíjecí kabel má hmotnost pouze 70 gramů a vejde se do kapsy, nebo do podsedlové brašny na kole.      
   
 • Sada kroucených nabíjecích kabelů pro provozovatele (tzv. Cable Pack "S") je při současné objednávce s Nabíjecí stanicí cenově zvýhodněna o -70 % oproti individuálnímu nákupu. Pořízení a půjčování nabíjecích kabelů vašim zákazníkům rozhodně doporučujeme. 


Každá nabíjecí stanice je individuální a je připravená speciálně pro vás.
 

 • Každé místo pro instalaci nabíjecí stanice vyžaduje individuální přístup. Nabíjecí stanici lze umístit na zeď, nebo na sloupek. Stanice může být opatřena čelním polepem, nebo umístěna do tzv. Design Boxu -  skříně v kombinaci hliníku a plechu (v případě vyšších estetických nároků provozovatele, akceptovatelné řešení i pro Městské památkové rezervace). 
   
 • Aby nabíjecí stanice byla pro vaše zákazníky atraktivní a využívaná, je třeba k ní instalovat kvalitní cyklo-stojany, kde si návštěvník elektrokolo bezpečně uzamkne - bez obavy z poškození nebo krádeže kola. 
   
 • Nabíjecí stanici lze provozovat zcela bez obsluhy - pokud se rozhodnete zároveň nainstalovat schránku na nabíjecí kabely - Cable Box. Pak nebude nutné si je půjčovat u obsluhy a nabíjecí stanice může být v provozu i mimo vaší otevírací dobu.  


Navigace k vaší nabíjecí stanici - online reklama je v ceně.
 

 • Nově instalovanou nabíjecí stanici (pokud je volně dostupná pro veřejnost) ihned vkládáme do námi spravované Databáze nabíjecích stanic pro elektrokola, odkud se informace i fotografie kopírují na server Mapy.cz od společnosti Seznam.cz - do speciální vrstvy Nabíjecí stanice pro elektrokola.
   
 • Váš podnik tak získá zcela bezplatně nový mapový adresní bod, který bude ihned viditený pro  tisíce uživatelů elektrokol. Server Mapy.cz je volbou číslo 1 pro 95% všech cykloturistů v ČR při plánování jejich tras a výletů.  

Objednávka nabíjecí stanicePro nabídku a kalkulaci vaší Nabíjecí stanice prosím vytvořte objednávku zde v e-shopu, nebo kontaktujte obchodní oddělení powerbox s.r.o. na telefonu +420 739 035 527, emailem info@powerbox.one

 

Kompletní ceník komponent POWERBOX (PDF)Technické parametry Nabíjecí stanice Powerbox.one 4P: 

 • Výška - Šířka - Hloubka:  26 - 36 - 16 cm
 • Hmotnost: 4,5 Kg (bez přívodního kabelu)
 • Napájení: 230 VAC - EU vidlice nebo CYKY kabel
 • Jmenovitý příkon max. 560 W (4x 140W) 
 • Jištění: min. 12A, doporučené 16A
 • Výstup: 4x XLR-F(3,4,5) se zámkem, DC 4A(2A)  / 42V
 • Indikace stavu: 4x LED (modrá)  1x LED (žlutá)
 • Ochrana proti vodě a prachu: IP44, anti-vandal IK8
 • Uzamykání: 2x klíč  patentní zámek

Typy napájecích kabelů - konektorůExpresní doručení do 2 dnů ve speciálním balení: 

Doprava po ČR: 305 Kč (vč. DPH)
Doprava na Slovensko: 30 EUR (vč. DPH).

Parametry

Varianty Powerbox.one 4P (2x Uni, 1x Bosch, 1x Shimano) Powerbox.one 4P (2x Uni, 1x Bosch, 1x Shimano) + 2x 230V zásuvka Powerbox.one 4P (4x Universal port)

Video

Dotazy

Vyplňte prosím kontakt na Vás a do pole Zpráva vložte svůj dotaz a my se Vám ozveme obratem zpět.

Vyhledávání