O nás Doprava Servis Půjčovna Kontakt
Změnit jazyk webu
🌟

Všechny slevy elektrokol na jednom místě. Klikněte sem.

Vavřinec Hradilek o elektrokolech

Často je možné setkat se s názorem, že elektrokolo je pro staré a nemohoucí. O tom, že tomu tak není vypovídají níže uvedená slova mladého a úspěšného kajakáře Vavřince Hradílka, který od srpna letošního roku využívá elektrokolo jako hlavní dopravní prostředek na svých cestách mezi sportovišti a v ulicích Prahy.

"Po zkušenosti s elektrokolem jsem okamžitě začal vnímat cestování městem z mnoha různých zajímavých pohledů. Mnohdy se totiž jedná o nejrychlejší způsob dopravy po městě. Moje ekolo mi také pomáha s dopravou na místo mého tréninku či závodu. S funkčností elektrokola Barack jsem velice spokojen." říká kajakář Vávra Hradílek.

 

Nedávné sportovní úspěchy Vavřince "Vávry" Hradílka:

28. srpna 2010

1. místo na Mistrovství České republiky na Lipně

12. září 2010

2. místo na Mistrovství světa ve vodním slalomu ve slovinském Tacenu- více

Třiadvacetiletý reprezentant v neděli nestačil jen na Itala Daniela Molmentiho a jako jediný z české výpravy se probojoval na stupně vítězů mezi jednotlivci. Pro Hradilka je to premiérový cenný kov z individuálního závodu na světovém šampionátu, loni se stal mistrem světa v hlídkách. Zdroj: ČTK

15. srpna 2010

3. místo na Mistrovství evropy ve slovenském Čunovu - více

Ještě cestou na slavnostní ceremoniál se Vávra těšil na stříbrnou medaili. Jenže pak ho organizátoři poslali na místo, odkud se stoupá na bronzový stupínek.

 

Vyhledávání