AGOGS ELEKTROKOLA

Elektrokola Agogs 2022 AGOGS SUV

PUROSANGUE v překladu z italštiny znamená "plnokrevník".
Tento e-bike vyjede vše, a odveze vše. Ve městě nebo v terénu.

Zaváděcí cena platí pouze pro Před-objednávku!

PŘEDOBJEDNÁVKA. Využijte slevu 5 % z ceny kola za vytvoření předobjednávky!! 

Předpokládaný termín naskladnění: Říjen 2022.

Vyberte si variantu

Jaký zvolit rám?

Výška jezdce: 165 cm

150

210

Doporučená velikost*:
17 - 18" (M)

*Uvedené hodnoty jsou pouze orientační.

Kdy ekolo dostanete?

Cena před slevou: 51 950 Kč

Cena elektrokola: 51 950 Kč Bonus za předobjednávku: 2 598 Kč Nyní zaplatíte pouze zálohu 20%: 10 390 Kč

Dostupnost: PŘED-OBJEDNÁVKA

Proč toto ekolo?

AGOGS SUV
 • motor: SHENGYI 36V
 • baterie: SAMSUNG 13 Ah nebo 16 Ah 
 • velikost rámu: uni
 • počet rychlostí: 7
 • displej: Velofox
AGOGS SUV

Pro zajištění velmi agilních startů v městském provozu je zvolen výkonný zadní motor značky Shengyi se špičkovým výkonem 560W a rychlostní sensorika ve šlapacím středu. Funkce "hill-assistent" pro výjezdy do prudkých kopců. Asistenci motoru lze nastavit v pěti stupních; maximální asistovanou rychlost lze nastavit v rozsahu od 20 nebo 30 km/h. Vyšší rychlost asistence umožní bezpečnější jízdu i v městském provozu (nastavení software je bezplatné).

AGOGS SUV

Kožené gripy s područkou. Na levém držadle je dálkové ovládání displeje, na pravém řazení 7 rychlostí (Shimano RDTY300D) s přehazováním palcovou páčkou. Kotoučové hydraulické brzdy Clarks - přední i zadní průměr kotouče 160 mm, dvou-pístkové, páka na dva prsty. Masivní postranní stojan na levé straně.

Klikněte pro zobrazení kalkulačky dojezdu

Kalkulačka dojezdu elektrokola

Celková hmotnost jezdce (vč. výbavy)
80
kg
Převažující profil trasy
Kapacita baterie
Dojezd
Pro jezdce o hmotnosti 80 kg bude s kapacitou baterie Wh při jízdě s průměrnou asistencí po převážně dojezd na tomto elektrokole přibližně
km
(na konkrétní celkový dojezd má dále vliv nastavení módu asistence, technický stav elektrokola, stáří baterie, teplota okolí, protivítr a technika jízdy)

Na našem trhu zatím méně obvyklý, ale na západních trzích jeden z nejrychleji se rozvíjejících segmentů elektrokol SUV, určených jak pro zábavu, tak efektivní pro dopravu po městě i se zavazadly. 

Díky masivnímu a tuhému rámu a technologii 27.5” ráfků s širokou pneumatikou známou z horských elektrokol, avšak s vzorkem uzpůsobeným po cestování po asfaltu, je označováno podobně jako v automobilovém průmyslu - Sport Utility Vehicle E-bike

Toto mimořádně všestranné elektrokolo, vybavené systémem předního i zadního nosiče švédské značky Walleräng Modular System, umožní nekonečné varianty transportu nákladu přímo na elektrokole. Nosnost jezdce + nákladu je až 160 kg.

Lze zvolit mezi 2 kapacitami plně integrované baterie: 13 Ah nebo 16 Ah, to zajistí autonomii kola na 70 - 90 km na jedno nabití (jezdec 70 kg + náklad 20 kg, maximální zvolená asistence). Baterii lze nabíjet přibalenou cestovní nabíječkou 2A, volitelně k dispozici je též Turbo nabíječka s výkonem 5A, nebo nabíjecí kabel pro síť nabíjecích stanic Powerbox.

Přední vidlice Zoom se single-shock odpružením (30mm), gelové sedlo Selle Royal s možností instalace doplňků z SR Integrated Clip System. Přední světlo napájené z hlavní baterie s výkonem 6000 Lm, zadní světlo bateriové. Kvalitní pedály (platformy) značky Wellgo XL s proti-skluzovou gumovou vrstvou. Přední i zadní dlouhé hliníkové blatníky s gumovým flipem. 

Pláště CST ALL TERRAINS 27,5" s šířkou 2,1" s nízkým valitým odporem, jsou konstruovány pro všechny povrchy za sucha i za mokra (mimo hluboký blátivý terén), poradí si i se štěrkem, trávou nebo pískem. Tento plášť umožňuje vysokou rychlost na pevném povrchu a spolehlivý záběr v terénu.

Funkce displeje: 
Průměrná rychlost, Maximální rychlost, Aktuální délka výletu, Celkově najeté Km (ODO), Stav baterie v % a aktuální napětí baterie (V), Aktuální čas.

Analýza jízdy: Procentuální využití jízdních módů, průměrný výkon motoru, špičkový výkon motoru, spotřeba kalorií u jezdce, podíl na jízdním výkonu jezdec / e-kolo. 

Nízko-nástupový vyztužený rám v jedné velikosti pro jezdce výšky 160 - 195 cm v elegantním lakování Anthracite Grey (tmavá) nebo Light Grey (světlá) s bočním designem označením PUROSANGUE (Italsky "plnokrevník") a motivem hřebce na hlavní korunce rámu.

Parametry

Typ pohonu SHENGYI 36V
Kapacita a typ baterie PANASONIC 13 Ah nebo 16 Ah
Typ a materiál rámu Alloy frame
Přední vidlice Zoom Suspension Fork
Počet převodů 7
Přehazovačka Shimano 7 speeds
Přední brzdy Clarks Hydraulic Brake
Řetěz KMC
Řidítka 640 mm
Sedlo City type
Nosnost 140 kg
Pláště CST 27,5 x 2,1
Pedály Wellgo Foldable
Displej Barevný LCD

Dotazy

Vaše dotazy

Napsat dotaz
 • #1 Aleš Kožušník , 15. června 2022 9:03
  Prosím, jaká je váha bez baterie, vyhovuje mi tam pro uchycení na nosič na zadní stěnu obytného auta, krásné kolo. Vzal bych dvě. Děkuji Vám za odpověď.
  • Lukas Panyrek , 15. června 2022 9:07

   Dobrý den.

   Váha je přibližně 24 kg s baterií.Baterie můźe vážit přibližně 2-3kg.

   Momentálně máme výrobeno pouze 1ks testovacího kola.

   Přibližný termín naskladnění je podzim 2022.

   Panýrek

Zde prosím položte Váš dotaz

(nebude zveřejněn)