O nás Doprava Servis Půjčovna Kontakt
Změnit jazyk webu
🌟

Všechny slevy elektrokol na jednom místě. Klikněte sem

AGOGS SUV AGOGS SUV AGOGS SUV AGOGS SUV AGOGS SUV AGOGS SUV AGOGS SUV AGOGS SUV AGOGS SUV AGOGS SUV
-30%

AGOGS SUV

Všestranné kvalitní elektrokolo od české značky AGOGS. Tento e-bike vyjede vše, a odveze vše. Ve městě nebo v terénu.

Výška jezdce: 165 cm

150

210

Doporučená velikost *:
17 - 18" (M)

*Uvedené hodnoty jsou pouze orientační.

Cena před slevou: 51 950 Kč

36 390 Kč

Ušetříte 15 560 Kč

30 074 Kč bez DPH
Sleva za nákup 2 a více elektrokol: 5%
Motor

SHENGYI

Výkon

250W

Kapatica baterie

468 Wh nebo 576 Wh

Přehazovačka

7 rychlostí

Kola

27,5"

Zdvih tlumičů

30 mm

Pro zajištění velmi agilních startů v městském provozu je zvolen výkonný zadní motor značky Shengyi se špičkovým výkonem 560W a rychlostní sensorika ve šlapacím středu. Funkce "hill-assistent" pro výjezdy do prudkých kopců. Asistenci motoru lze nastavit v pěti stupních; maximální asistovanou rychlost lze nastavit v rozsahu od 20 nebo 30 km/h. Vyšší rychlost asistence umožní bezpečnější jízdu i v městském provozu (nastavení software je bezplatné).

Kožené gripy s područkou. Na levém držadle je dálkové ovládání displeje, na pravém řazení 7 rychlostí (Shimano RDTY300D) s přehazováním palcovou páčkou. Kotoučové hydraulické brzdy Clarks - přední i zadní průměr kotouče 160 mm, dvou-pístkové, páka na dva prsty. Masivní postranní stojan na levé straně.

Kalkulačka dojezdu elektrokola

500 Wh
75 Kg

Převažující profil trasy:

Rovina

Rovina

Střední

Střední

Hory

Hory


Dojezd na elektrokole je přibližně

*na konkrétní celkový dojezd má dále vliv nastavení módu asistence, technický stav elektrokola, stáří baterie, teplota okolí, protivítr a technika jízdy

Na našem trhu zatím méně obvyklý, ale na západních trzích jeden z nejrychleji se rozvíjejících segmentů elektrokol SUV, určených jak pro zábavu, tak efektivní pro dopravu po městě i se zavazadly. 

Díky masivnímu a tuhému rámu a technologii 27.5” ráfků s širokou pneumatikou známou z horských elektrokol, avšak s vzorkem uzpůsobeným po cestování po asfaltu, je označováno podobně jako v automobilovém průmyslu - Sport Utility Vehicle E-bike

Toto mimořádně všestranné elektrokolo, vybavené systémem předního i zadního nosiče švédské značky Walleräng Modular System, umožní nekonečné varianty transportu nákladu přímo na elektrokole. Nosnost jezdce + nákladu je až 160 kg.

Lze zvolit mezi 2 kapacitami plně integrované baterie: 13 Ah nebo 16 Ah, to zajistí autonomii kola na 70 - 90 km na jedno nabití (jezdec 70 kg + náklad 20 kg, maximální zvolená asistence). Baterii lze nabíjet přibalenou cestovní nabíječkou 2A, volitelně k dispozici je též Turbo nabíječka s výkonem 5A, nebo nabíjecí kabel pro síť nabíjecích stanic Powerbox.

Přední vidlice Zoom se single-shock odpružením (30mm), gelové sedlo Selle Royal s možností instalace doplňků z SR Integrated Clip System. Přední světlo napájené z hlavní baterie s výkonem 6000 Lm, zadní světlo bateriové. Kvalitní pedály (platformy) značky Wellgo XL s proti-skluzovou gumovou vrstvou. Přední i zadní dlouhé hliníkové blatníky s gumovým flipem. 

Pláště CST ALL TERRAINS 27,5" s šířkou 2,1" s nízkým valitým odporem, jsou konstruovány pro všechny povrchy za sucha i za mokra (mimo hluboký blátivý terén), poradí si i se štěrkem, trávou nebo pískem. Tento plášť umožňuje vysokou rychlost na pevném povrchu a spolehlivý záběr v terénu.

Funkce displeje: 
Průměrná rychlost, Maximální rychlost, Aktuální délka výletu, Celkově najeté Km (ODO), Stav baterie v % a aktuální napětí baterie (V), Aktuální čas.

Analýza jízdy: Procentuální využití jízdních módů, průměrný výkon motoru, špičkový výkon motoru, spotřeba kalorií u jezdce, podíl na jízdním výkonu jezdec / e-kolo. 

Nízko-nástupový vyztužený rám v jedné velikosti pro jezdce výšky 160 - 195 cm v elegantním lakování.

Parametry

Obecně

Modelový rok 2023
Značka Agogs

Elektropohon

Výrobce motoru SHENGYI
Středový motor Ne

Baterie

Kapacita baterie 500 - 599 Wh400 - 499 Wh
Kapacita baterie Standardní

Tlumení

Přední vidlice Zoom Suspension Fork

Komponenty

Řidítka 640 mm

Řazení

Přehazovačka Shimano 7 speeds
Počet převodů 7

Brzdy

Přední brzdy Clarks Hydraulic Brake

Dotazy

Vyplňte prosím kontakt na Vás a do pole Zpráva vložte svůj dotaz a my se Vám ozveme obratem zpět.

Vyhledávání