Bazar elektrokol - Použitá roční elektrokola s plnou zárukou výrobce

Nabídka bazarových použitých elektrokol v perfektním technickém stavu se zárukou od ekolo.cz - autorizovaného prodejce nabízených značek. Elektrokola v této sekci pochází z Půjčovny elektrokol ekolo.cz a každý kus byl po každé jízdě pravidelně servisován s použitím originálních komponent, nebo ze služby Second eBike, kde nabízíme pečlivě vybrané kusy od jiných majitelů se zárukou stavu, kapacity baterie a původu.  

Každé elektrokolo nabízené v Bazaru elektrokol ekolo.cz prochází důkladnou servisní prohlídkou, kdy jsou vyměněny spotřební díly, které nejsou v dobrém stavu. Dojde k přesnému změření reálné kapacity baterie. 

Detailní fotografie konkrétního nabízeného e-kola. Uvádíme přesný počet ujetých kilometrů vztažený k nabízené baterii. Cenový rozdíl oproti novému elektrokolu je od 25 % do 60 %, dle popsané míry opotřebení, stavu baterie a stáří e-kola.

Na každé elektrokolo (použité zboží) je záruka minimálně 12 měsíců. Elektrokola v Bazaru ekolo.cz lze výhodně pojistit, díky nižší pořizovací ceně. Pojištění se vztahuje i na možné skryté technické vady.

klikněte pro zobrazení filtru
Značky
Řazení
Novinka pro sezónu 2019. Horské elektrokolo KENT 2019 s hliníkovým rámem, sportovním designem, odpruženou přední vidlicí, kotoučovými brzdami a rozměrem kol 29“.

LEADER FOX Kent 29" - Bazar
SLEVA AŽ 17 500 Kč

Novinka pro sezónu 2019. Horské elektrokolo KENT 2019 s hliníkovým rámem, ...

54 990 Kč od  37 490 Kč

Více informací