O nás Doprava Servis Půjčovna Kontakt
Změnit jazyk webu
🌟

Všechny slevy elektrokol na jednom místě. Klikněte sem

BBF Miami BBF Miami BBF Miami BBF Miami BBF Miami BBF Miami BBF Miami BBF Miami BBF Miami BBF Miami
-11%

BBF Miami

Rychlé, svižné a stylové. Bez ohledu na to zda se jedná o přepravu dětí stěhování čí nákupy. Nosnost až 180 kg Toto nákladní kolo je ideální pro přepravu každodenních nákupů nebo přepravu dětí , vypadá také sportovně a ve skutečnosti je mnohem obratnější než klasické „dlouhé cargo e-kola“.

Produkt je vyprodán

Kontaktujte nás pro alternativu

Nákladní kolo BBF Miami E je výbornou alternativou k autu, pokud žijete ve městě a chcete často přepravovat velké předměty nebo například s sebou chcete vzít několik dětí. Díky svému neobvyklému tvaru rámu je toto nákladní elektrokolo obzvláště rychlé a ovladatelné, a proto jej lze pohodlně používat v každodenním životě. 

Miami má navíc řazení Shimano Acera s 8 převody, které má správný převodový poměr pro každou situaci. Všechny převodové stupně lze řadit bez námahy. K brzdění se používají hydraulické kotoučové brzdy Tektro Auriga, které zajišťují po celou dobu vysokou úroveň bezpečnosti v silničním provozu. 

 


 

Děti mají v ložném prostoru stejně pohodlný prostor jako vaše hromadné nákupy. Nákladní kolo bez problémů unese zatížení až 142 kgPři pohybu vpřed vás středový motor Bafang Max Drive jemně podpoří až do rychlosti 25 km/h a umožní vám pohodlnou jízdu i do kopce a plně naložený. Pohodlně si můžete vybrat mezi 5 úrovněmi podpory nebo pomůckou pro tlačení na displeji. Potřebnou energii dodává lithium-iontová rámová baterie s kapacitou 522 Wh, což odpovídá dojezdu mezi 40 a 200 kmVzhledem k tomu, že kromě celkové hmotnosti má vliv i zvolená úroveň podpory, terén a povětrnostní podmínky, jako je protivítr, je stěží možné přesně specifikovat sortiment baterií pro elektrokola.

Nákladní elektrokolo jezdí na kvalitních silničních pláštích Schwalbe Big Apple, které mají kolem sebe reflexní proužky pro vysokou viditelnost v provozu. Jste tak dobře vidět i za špatných světelných podmínek. 

Miami je také vybaveno osvětlením Spanninga v souladu s StVZO, takže můžete své nákladní kolo používat přímo bez dodatečného dovybavení. 

Nechte si spočítat za kolik vám můžeme toto elektrokolo pronajmout na měsíc

Kalkulačka dojezdu elektrokola

500 Wh
75 Kg

Převažující profil trasy:

Rovina

Rovina

Střední

Střední

Hory

Hory


Dojezd na elektrokole je přibližně

*na konkrétní celkový dojezd má dále vliv nastavení módu asistence, technický stav elektrokola, stáří baterie, teplota okolí, protivítr a technika jízdy

Parametry

Obecně

Hmotnost vč. baterie 38 kg

Elektropohon

Středový motor Ano

Baterie

Kapacita baterie Standardní

Řazení

Řazení Shimano Acera 8-Gang

Video

Dotazy

Vyplňte prosím kontakt na Vás a do pole Zpráva vložte svůj dotaz a my se Vám ozveme obratem zpět.

Vyhledávání