BBF Bike Elektrokola

Nákladní elektrokola BBF Miami

Rychlé, svižné a stylové. Bez ohledu na to zda se jedná o přepravu dětí stěhování čí nákupy. Nosnost až 180 kg Toto nákladní kolo je ideální pro přepravu každodenních nákupů nebo přepravu dětí , vypadá také sportovně a ve skutečnosti je mnohem obratnější než klasické „dlouhé cargo e-kola“.

Kdy ekolo dostanete?

Cena před slevou: 107 990 Kč (ušetříte 11 991 Kč)

95 999 Kč

79 338 Kč bez DPH

Dostupnost: Nyní není skladem

Sleva za nákup 2 a více elektrokol: 5%

Nejdůležitější parametry

BBF Miami

Nákladní kolo BBF Miami E je výbornou alternativou k autu, pokud žijete ve městě a chcete často přepravovat velké předměty nebo například s sebou chcete vzít několik dětí. Díky svému neobvyklému tvaru rámu je toto nákladní elektrokolo obzvláště rychlé a ovladatelné, a proto jej lze pohodlně používat v každodenním životě. 

Miami má navíc řazení Shimano Acera s 8 převody, které má správný převodový poměr pro každou situaci. Všechny převodové stupně lze řadit bez námahy. K brzdění se používají hydraulické kotoučové brzdy Tektro Auriga, které zajišťují po celou dobu vysokou úroveň bezpečnosti v silničním provozu. 

 


 

BBF Miami

Děti mají v ložném prostoru stejně pohodlný prostor jako vaše hromadné nákupy. Nákladní kolo bez problémů unese zatížení až 142 kgPři pohybu vpřed vás středový motor Bafang Max Drive jemně podpoří až do rychlosti 25 km/h a umožní vám pohodlnou jízdu i do kopce a plně naložený. Pohodlně si můžete vybrat mezi 5 úrovněmi podpory nebo pomůckou pro tlačení na displeji. Potřebnou energii dodává lithium-iontová rámová baterie s kapacitou 522 Wh, což odpovídá dojezdu mezi 40 a 200 kmVzhledem k tomu, že kromě celkové hmotnosti má vliv i zvolená úroveň podpory, terén a povětrnostní podmínky, jako je protivítr, je stěží možné přesně specifikovat sortiment baterií pro elektrokola.

BBF Miami

Nákladní elektrokolo jezdí na kvalitních silničních pláštích Schwalbe Big Apple, které mají kolem sebe reflexní proužky pro vysokou viditelnost v provozu. Jste tak dobře vidět i za špatných světelných podmínek. 

Miami je také vybaveno osvětlením Spanninga v souladu s StVZO, takže můžete své nákladní kolo používat přímo bez dodatečného dovybavení. 

Parametry

Typ pohonu Bafang Max Drive
Kapacita a typ baterie Li-Ion s BMS (36V - 15.5 Ah / 550 Wh)
Typ a materiál rámu Alu Tranport
Řazení Shimano Acera 8-Gang
Typ a značka brzd Alu Tektro Auriga Disc, hydraulisch
Sedlo Selle Royal
Nosnost cca. 200 kg
Ráfky Alu Hohlkammer, schwarz
Pláště Schwalbe Big Apple
Hmotnost vč. baterie 38 kg

Videa

BBF Miami

Dotazy

Zde prosím položte Váš dotaz

(nebude zveřejněn)