O nás Doprava Servis Půjčovna Kontakt
Změnit jazyk webu
🌟

Všechny slevy elektrokol na jednom místě. Klikněte sem.

Bell 4Forty Bell 4Forty Bell 4Forty Bell 4Forty Bell 4Forty Bell 4Forty Bell 4Forty Bell 4Forty Bell 4Forty Bell 4Forty
-33%

Bell 4Forty

Pro náročný sport se hodí také helma pro náročné - dělat kompromisy na vybavení rozhodně není dobrý nápad. Přilba 4Forty je vyrobena tak, aby nástrahám trailů odolala.

Výška jezdce: 165 cm

150

210

Doporučená velikost *:
17 - 18" (M)

*Uvedené hodnoty jsou pouze orientační.

Cena před slevou: 2 399 Kč

1 599 Kč

Ušetříte 800 Kč

1 321 Kč bez DPH

Dělat kompromisy na vybavení je velmi špatný nápad

Přilba 4Forty je vyrobena tak, aby nástrahám trailů odolala. Svojí kvalitou se vyrovná přilbám, které stojí i dvakrát tolik: má hluboký profil kryjící zátylek, je perfektně odvětraná, dokonale sedí na hlavě díky upínacímu systému Float Fit a má polohovatelný štítek

Technologie:

  • FLOAT FIT™ (Stratus, Catalyst, Formula, Drifter, Super 3R, Super 3, 4Forty a Hela) Minimalistický upínací systém, který se snadno ovládá pomocí kolečka. Disponuje také možností výškového nastavení.

  • FUSION IN-MOLD POLYCARBONATE SHELL Technologie přímého vstřikování pěnového EPS polystyrenu do skořepiny a výztuh uzavřených ve formě. Touto cestou se dosáhne velmi pevného, odolného a kompaktního celku. Původní technologie značky Bell, která se stala standardem.

Parametry

Varianty BELL 4Forty Mat/Glos Black Camo L BELL 4Forty Mat/Glos Black Camo M BELL 4Forty Glos/Mat White Black XL BELL 4Forty Mat/Glos Brick Red/Ocean M BELL 4Forty Mat/Glos Brick Red/Ocean S BELL 4Forty Mat/Glos Gray/Crimson M BELL 4Forty Mat/Glos Slate/Orange L BELL 4Forty Glos/Mat White Black M BELL 4Forty Mat/Glos Black M

Dotazy

Vyplňte prosím kontakt na Vás a do pole Zpráva vložte svůj dotaz a my se Vám ozveme obratem zpět.

Vyhledávání