CRUSSIS ONE-Full 11.11-(600 Wh)
Minimalismus v designu, maximum v technologii. Elektrokolo navržené pro jezdce, kteří vyžadují špičkový výkon bez zbytečných okázalostí. Osazeno prémiovým motorem DJI Avinox M1, baterií s kapacitou 600 Wh, předním i zadním odpružením FOX a 12 rychlostním řazením. Dojezd až 117 km.
DOSTUPNÉ V ÚNORU 2026
DJI Avinox M1
105 Nm
600 Wh
12 rychlostí
29"
160 mm, 210x55 mm
FOX AWL HD 36, 29" BOOST zdvih 160 mm
Ultimátní řešení pro e‑mountain bike dobrodružství, kde výkon, pevnost a progresivní odpružení hrají první housle. Masivní 36mm vnitřní nohy a robustní konstrukce. Vzduchová patrona EVOL zajišťuje citlivost na malé i velké nárazy. Tlumení GRIP X. Pevná osa 15x110 mm, sloupek vidlice 1.5" Tapered a integrované úchyty pro blatník.
FOX Float Rhythm, 2pos, EVOL LV, 210x55 je kvalitní vzduchový tlumič. Nabízí ideální kombinaci výkonu, spolehlivosti a jednoduchého nastavení pro široké spektrum jezdců.
- Zdvih 210x55 mm
- EVOL LV (Extra Volume, Large Volume)
- 2pos páčka
- Řada Rhythm
- Spolehlivost a jednoduchost
Elektrokolo CRUSSIS ONE‑Full 11.11 -(600 Wh) – Precizní e‑trail stroj s minimalistickým designem
CRUSSIS ONE‑Full 11.11-(600 Wh) - celoodpružený e‑MTB, navržený pro náročné jezdce, kteří chtějí špičkový výkon bez zbytečné okázalosti . Nabízí ideální kompromis mezi výkonem, ovladatelností a lehkostí díky vyvážené kombinaci špičkových komponent a integrovaného pohonu.
Přirozený, ale silný pohon s dlouhým dojezdem
-
Středový motor DJI Avinox M1 (2025) – až 120 Nm v režimu Boost, maximální výkon až 1000 W a špičkový výkon motoru o hmotnosti pod 3 kg
-
Baterie DJI Avinox 600 Wh (16,7 Ah) – nabízí dojezd až 117 km a díky pod 20 kg hmotnosti kola zůstává stroj svižný i technický
Karbon a komponenty pro trailové nasazení
-
Vidlice FOX AWL HD 36 Air 160 mm (offset 44 mm) + tlumič FOX Float Rhythm Evol LV (210×55 mm) – robustní kombinace pro technické traily
-
Bezdrátové řazení SRAM 70 T‑Type Eagle 1×12 s kazetou 11‑52 z – jednoduché, lehké a spolehlivé.
-
Kola a pláště: silné ráfky CRUSSIS 29″ + trailové pláště MAXXIS ASSEGAI 29x2.50 vpředu a MAXXIS MINION DHR II 29x2.50 vzadu
-
Brzdy SRAM DB8 Stealth, hydraulické, 200 mm kotouče – plynulý a jistý brzdný výkon.
-
Kokpit RaceFace Turbine AL + teleskop. sedlovka X‑Fusion Manic (zdvih 100–150 mm) a sedlo Selle Royal – komfortní ovladatelnost a ergonomie.
Inteligentní displej & snadné ovládání
OLED dotykový displej DJI Avinox DP100 (2″) podporuje přehledné zobrazování a ovládání výkonu motoru skrze 2 bezdrátové ovladače na řídítkách.
Horské elektrokolo CRUSSIS ONE-Full 11.11-(600 Wh) je ideální pro:
-
Pro trailové nadšence hledající lehké karbonové e‑MTB s výkonem a ovladatelností
-
Jezdeckou spolehlivost na technických singletrailech i delších výpravách
-
Moderní design a integraci bez kompromisů
Elektrokolo CRUSSIS ONE‑Full 11.11-(600 Wh) kombinuje přirozenou podporu, nízkou hmotnost a nejnovější motorové technologie v kompaktní, elegantní a funkční podobě. Je to spolehlivý partner pro každého, kdo to myslí s trailovou jízdou vážně – bez zbytečného balastu, ale s maximem výkonu.
Potřebujete poradit s výběrem toho správného elektrokola? Využijte našeho průvodce výběrem elektrokol nebo nás rovnou kontaktujte. Chcete si elektrokola raději prohlédnout? Navštivte náš showroom
Kalkulačka dojezdu elektrokola
Dojezd na ekole je přibližně:
*na celkový dojezd má dále vliv nastavení módu asistence, technický stav ekola, stáří baterie, teplota okolí, protivítr a technika jízdy
Elektrokola značky CRUSSIS patří již od jejího vzniku v roce 2012 k nejprodávanějším modelům elektrických kol v ČR. Pro rok 2019 byla tváří značky hokejová legenda Jaromír Jágr, který na elektrokolech taktéž trénuje.
Jsme specializovaná prodejna a testovací centrum elektrokol značky CRUSSIS, proto nabízíme kompletní sortiment značky CRUSSIS - městská, terénní i cestovní elektrokola s výborným poměrem ceny a výkonu.
Navíc k elektrokolu:
Parametry
Obecně
Modelový rok | 2026 |
Značka | Crussis |
Nosnost | 120 kg |
Velikost rámu | Rám M, Rám XL, Rám S, Rám L |
Elektropohon
Výrobce motoru | DJI |
Typ motoru | DJI Avinox M1 |
Středový motor | Ano |
Řazení
Počet převodů | 1 x 12 |
Dotazy
Vyplňte prosím kontakt na Vás a do pole Zpráva vložte svůj dotaz a my se Vám ozveme obratem zpět.