E-shop, doručování i výdej bez jakéhokoli omezení. Servis otevřen 8-18 bez omezení.  Pro návštěvu Showroomu se zaregistrujte na konkrétní čas online nebo na tel.: 220 991 111.

Skládací elektrokolo AGOGS Barack

Legendární skládací elektrokolo s vysokým dojezdem a dokonalým designem.

Předpokládaný termín naskladnění květen/červen 2020

Sleva za nákup 2 a více elektrokol: 5%

Vyberte si z variant: info

Popis

ROK SERVISU ZDARMA
DOPRAVA ZDARMA 100% SLOŽENÉ KOLO
MÁTE 30 DNŮ NA VÝMĚNU ZDARMA
GARANČNÍ PROHLÍDKA JE U NÁS ZDARMA
ZÁRUKA 10 LET NA RÁM ZDARMA

 • Elektrokolo BARACK od značky AGOGS se stalo legendou mezi skládacími e-koly. BARACK boří mýty o tom, že elektrokolo je jenom pro staré a slabé jezdce. BARACK bude vaším "žihadlem" do města. 
   
 • BARACK nabízí robustní, matně černý rám s atraktivním potiskem. Jsou zvoleny výhradně značkové a odolné komponenty. BARACK má dokonalou ochranu řetězu (a vašich kalhot) i přehazovačky. Agresivní polo-terénní Kenda pláště s vnitří i vnější ochranou proti propíchnutí. 
   
 • Skládací mechanismus "vše jednou rukou" - celé kolo složíte za méně než 10 sekund. Rozměry složeného elektrokola jsou jen 90 x 80 x 40 cm, délka rozloženého elektrokola je 150 cm. Je určeno pro jezdce od 150 do 200 centimetrů. Jeho nosnost je 115 kg jezce + nákladu. 
   
 • Svého BARACKa si vezmete s sebou domů, vyjede s vámi i v malém výtahu, uložíte pod stůl do kanceláře, hodíte do kufru jakéhokoli auta. Nebo jej vezmete s sebou zadarmo do vlaku, do tramvaje, autobusu, či na loď. 
   
 • BARACK má super-jednoduché ovládání pomocí kompaktního multifunkčního LED podsvíceného displeje plus tlačítko BOOST pro rychlou akceleraci a pomoc při rozjezdu. 
   
 • Díky unikátnímu červenému tlačítku BOOST nezůstanete trčet mezi auty ani v případě velmi strmého stoupání (do 18%).  A to nejdůležitější - výkonná Lithiová baterie se značkovými články Panasonic a s kapacitou 400 až 600Wh s integrovaným spánklovým módem až pro 120 km rychlé jízdy.
   
 • Nová designová Rychlo-nabíječka AGOGS s nabíjecím proudem 4A má pouhých 700 gramů. Na 50 % nabijete standardní baterii na cestách za pouhých 50 minut.  Nabíječku dostanete ve stylové AGOGS přední brašně na řídítka pro snadný transport.    

 


 

Klikněte pro zobrazení kalkulačky dojezdu

Kalkulačka dojezdu elektrokola

Celková hmotnost jezdce (vč. výbavy)
80
kg
Převažující profil trasy
Kapacita baterie
Dojezd
Pro jezdce o hmotnosti 80 kg bude s kapacitou baterie Wh při jízdě s maximální asistencí po převážně dojezd na tomto elektrokole přibližně
km
(na konkrétní celkový dojezd má dále vliv nastavení módu asistence, technický stav elektrokola, stáří baterie, teplota okolí, protivítr a technika jízdy)

JAKÉ JSOU VÝHODY SKLÁDACÍHO ELEKTROKOLA? Skládací elektrokolo je dokonalým jízdním dopravním prostředkem a to nejen do města. Se skládacím e-kolem totiž můžete nastoupit do autobusu či tramvaje, kde je jinak přeprava klasických kol omezena. Složení i rozložení ekola je otázkou několika vteřin. Hodí se i na dovolenou, kde složené nezabírá v kufru auta, karavanu či na jachtě nezabere příliš místa a bude vždy po ruce na výlet bez námahy.

Nábojový motor Bafang

Tento motor je ideální pro turistická a cestovní ekola. Hlavní výhoda — ideální přenos točivého momentu, a tak v terénu nehrozí prokluzování. Je lehký a má nominální výkon 250W a špičkový přes 500W.


Značku elektrokol vyšší střední třídy AGOGS electric bikes vyrábí od roku 2010 česká společnost ekolo.cz. AGOGS nabízí unikátní technická řešení jako například Startovací tlačítko Boost, Rychlo-nabíjení, Volbu kapacity baterie, nebo rámy s vysokou nosností.

 

Možná by Vás zajímalo: 

Průvodce výběrem elektrokola

Vše o bateriích

Proč elektrokolo od ekolo.cz

Vše o motorech

Ekolo doručíme zdarma 100% seřízené

Elektrokolo na splátky

Nákup elektrokola u nás bez rizika

Elektorkolo na leasing

Testování elektrokola je v ekolo zdarma

Pojištění elektrokola

 

Parametry

Typ pohonu Agogs/Bafang H type, 36V/250W (550W max.), bezkartáčový v zadním náboji
Kapacita a typ baterie 400Wh/600Wh (11Ah/16Ah) uzamykatelná, vyjímatelná, za sedlovou tyčí. Panasonic Li-Ion
Ovládání Multifunkční LED podsvícený displej, 5 - 7 úrovní asistence. Tlačítko BOOST pro snadný rozjezd, akceleraci a funkci Push-up
Typ a materiál rámu Skládací, vyztužený, s držadlem, slitina hliníku 6061.T6
Přední vidlice Zoom Forgo 520 AMS, zdvih 40mm, regulace tuhosti a zámek odpružení
Řazení a přehazovačka Shimano, 8 rychlostí
Typ a značka brzd V-brake, Tektro C310
Sedlo a sedlovka Odpružená, délka 350 nebo 400mm (na objednávku)
Pláště Kenda K-RAD E-BIKE 20" x 1,95" s ochranou K-Shield
Snímač Integrovaný rychlostní senzor, 32 IPR (impulsů na otáčku)
Blatníky Sportovní přední i zadní, černý ABS plast - nové a účinnější
Nosnost 120 kg
Speciální výbava Odpružená sedlovka, sportovní naladění jízdy, široké platformové skládací pedály, nízká hmotnost, stojan, ploché ráfky
Rozměry kola (minimální) VxH 105 x 166 cm
Osvětlení Možno dokoupit
Hmotnost vč. baterie 19,0 kg + 3,2 kg baterie
Složené - rozměry (Š,H,V) 90 cm, 40 cm, 74 cm

Recenze

Test Agogs Barack: skládací městské elektrokolo, které zvládne i divočinu

  |  Luboš Srb

Jezdit po městě pouze autem a ničím jiným už dávno nemusí být nejlepší nápad, pokud myslíte na svou peněženku, zdraví, ale také čas strávený v ucpaných ulicích. Vyzkoušeli jsme tedy, jaké to je jezdit po městě s elektrokolem, které lze snadno složit a kombinovat tak různé typy dopravy, včetně metra, tramvaje, či autobusu. A vyzkoušeli jsme i jízdu daleko do přírody. Volba padla na profesionální a moderní skládací městské elektrokolo české výroby, Agogs Barack.

Za zapůjčení elektrokola děkujeme firmě e-kolo.cz.

Elektrokola jsou fenoménem dnešní doby a o Česku to platí řekl bych dvojnásob. Baterie, díky které získáte energii pro rychlejší projetí náročnějších kopců nebo třeba pro výpomoc v případě, že chcete za den ujet delší vzdálenosti a nechcete se někde zbytečně plácat – to jsou důvody, proč vidím elektrokolo jako skvělou alternativu ke klasickým bicyklům. Ale elektrický pohon se samozřejmě může hodit i v případě, kdy může být důvodem horší fyzická kondice, v jakémkoliv věku. A v případě městských kol potom fakt, že na elektrokole můžete něco pravidelně dělat pro své zdraví, aniž byste se cestou do práce zpotili a potřebovali si pak dát sprchu.

 

Vzbudí pozornost

Elektrická skládačka Agogs Barack mě po týdnu testování v mnohém příjemně překvapila, měl jsem jen pár výhrad. A pozornost vzbuzovala také v mém okolí, ať už při cestě do práce, nebo na výletech. Nejde jen o celkem moderní design s kombinací černého těla a červeného svěžího loga na rámu či červených rukojetí na řidítkách. Pozornost elektrokolo upoutá především díky menším 20″ kolům, která jsou mnohem skladnější než kola u většiny běžných bicyklů, nebo integrované a vyjímatelné baterii. A kdyby se za kolem náhodou někdo neotočil, pak se můžete spolehnout, že se tak stane v případě, kdy dojde na skládání či rozkládání. Stačí jen pár desítek vteřin a i člověk, který s tím nemá takovou praxi dokáže kolo předělat z maximálně skladného stavu do funkční podoby či naopak. Je to velmi jednoduché, dokonce více než třeba u poměrně známého čínského Xiaomi elektrokola.

Ve složeném stavu se kolo vejde i do kufru menších aut, čehož jsem využíval, abych následně s kolem vyjel za Prahu na celodenní výlet přírodou. Skládačka se s rozměry 90 x 40 x 74 cm vejde také například do jiných pojízdných dopravních prostředků, ať už jde o autobus, tramvaj, vlak, nebo třeba metro. Ale hlavně, za přepravu takto malého kola coby příručního zavazadla nemusíte nic platit, nejde o žádný nadměrný náklad. Šikovná je i rukojeť, za kterou lze složené kolo jednoduše uchopit. Na druhou stranu musíte počítat s hmotností cca 22 kg, bez baterie pak asi 19 kg, což není zrovna málo. Na přenesení do auta, autobusu, do výtahu, či do kanceláře to problém nebude, ale na delší nošení někde po obchodě už to opravdu není, kor pokud půjdete ještě s manželkou. Znáte to.

 

 

Po rozložení naroste délka elektrokola na cca 160 cm. Výhodou je, že můžete libovolně nastavovat nejen výšku sedadla, ale také výšku řidítek, což opět například u elektrokola od Xiaomi není možné. Na co je ovšem potřeba myslet, že Barack je určen pro jezdce do 200 cm s max. 110 kg, pokud počítáme jezdce včetně nákladu. A také, že nejspíše budete muset dokoupit světla a případně nějakou brašnu na řidítka či nosič na zadní kolo. Ale jezdit se dá i například s batohem, do kterého dáte jen to nejnutnější. Ocenit musím takové detaily, jako jsou například opěrky na konstrukci, které využijete po složení elektrokola, aby vám stálo samo o sobě na rovném povrchu a nepadalo do stran. Nebo třeba uzamykatelná a snadno vyjímatelná baterie s držátkem, za které můžete akumulátor jednoduše uchopit a přenášet zvlášť, či chytré chrániče důležitých částí kola, například přehazovačky nebo řetězu, to abyste si při jízdě do práce neumazali dlouhé kalhoty. A poloterenní pláště by pak zase díky vnitřní a vnější ochraně měly lépe odolat propíchnutí.

Celkem příjemné svezení

Stačí zapnout baterii, nasednout, přidržet vypínací tlačítko na cyklopočítači na řidítkách a vyrazit. Jízda s elektrokolem Agogs Barack po zpevněném povrchu, tedy například asfaltce ve městě je při rychlosti do nějakých 20 km/hod velmi pohodlná. Přispívá k tomu nastavitelně odpružená přední vidlice či odpružené sedadlo. Pokud zrychlíte řekněme na 25 nebo dokonce 30 km/hod či pojedete po nezpevněném povrchu, budete muset počítat s limity skládací konstrukce. Přijdou větší otřesy zejména u řidítek, která najednou nejsou tak pevná a bytelná. Při odbočování a držení řidítek jen jednou rukou už si musíte dávat sakra pozor, abyste jízdu zvládli bez zdravotních následků. Při prudším brzdění, a že se dá s elektrokolem Barack velmi rychle a intenzivně zabrzdit, dojde také na výrazné třesení řidítek, ale to už je vše následek konstrukčního rázu.

Při jízdě je samozřejmě ze všeho nejzajímavější a nejdůležitější podpora elektromotoru, který vám pomáhá při šlapání. Můžete si nastavit, jestli budete chtít podporu s intenzitou v rozmezí 1-5, popř. asistenci vypnout. Přepínání je snadné, pomocí dvou tlačítek zvyšujete či naopak snižujete podporu elektromotoru. Ne vždy ovšem změna intenzity přes cyklopočítač zafungovala, zejména pokud při jízdě podporu vypnete a zapínáte jen v případě potřeby, když přijde kopec. Výkon elektromotoru, který pohání zadní kolo, je 250 W s max. krátkodobými 550 W. A pak je tady ještě na řidítkách umístěné speciální červené tlačítko Boost, pomocí kterého můžete okamžitě na krátkou chvíli zapnout maximální podporu, což se může hodit při rozjetí, předjíždění, či při jízdě do kopce. Každopádně při jízdě normálně šlapete a využíváte přehazovačku s celkem osmi rychlostmi, do města maximálně dostačující. Na výletě do přírody a do náročnějšího terénu už to tak úplně není, ale dá se.

 

 

Konkrétně jsem s elektrokolem najezdil během pár dnů přes 100 km, přičemž pár desítek km po městě a větší část pak mimo město, kde jsem se přesvědčil o tom, že Barack dává opravdu větší smysl do města, než na cyklovýlety. Po městě jedete na pohodu, s pomocí elektromotoru na kratší vzdálenosti, využít můžete skládací konstrukce a nechat se tak někdy i svést třeba kus metrem a zbývající kus dojet na elektrokole. Pokud vyjedete na cyklostezku, je to spíše jen na kratší vyjížďku, hlavně kvůli tomu, že kolo není příliš pohodlné na delší vzdálenosti a také nemá tak bohaté převody jako horská kola. A co teprve menší kolečka, se kterými je jízda vyšší rychlostí poněkud náročnější. Ale dá se. Po rovině není problém jet 30 km/hod s podporou elektromotoru, pokud opravdu šlapete a máte nejtěžší převod. Do kopce vyjedete i třeba 15 % stoupání, menší kopce klidně i s tím, aniž byste výrazně ztratili rychlost. Na rozdíl od cyklistů bez baterie.

Pokud jde o baterii a dojezd, s menší kapacitou baterie 400 Wh a mou hmotností kolem 70 kg plus párkilového nákladu na zádech jsem dokázal baterii za jediný den vybít pouze jednou, a sice na výletu z Prahy na Karlštejn a zpátky s trasou dlouhou celkově 70,5 km. Nutno dodat, že baterie ještě necelých 5 km před cílem ukazovala, že zbývají stále 2 čárky z celkových 5, ovšem před posledním a nutno dodat že největším kopcem během minuty nejprve klesla baterie na 1 čárku a nedlouho poté přestala asistence elektromotoru fungovat. Po zrestartování opět na pár desítek sekund dokázala přispívat, ovšem situace se ještě asi 3x opakovala, než baterii došla šťáva úplně a téměř celé stoupání mě čekalo bez jakékoliv podpory. A nutno dodat, že jakmile si člověk jednou zvykne, je jízda na elektrokole bez podpory elektromotoru poněkud nelehká, než si tělo opět zvykne. Můžu tedy nejen sobě, ale i ostatním baterkářům doporučit, aby buďto nejezdili úplně na doraz nebo alespoň plánovali trasy bez větších kopců v závěru jízdy.

Závěr

Obama, tedy Barack je úžasné elektrokolo, které je maximálně vhodné do města, kde se při jízdě s podporou elektromotoru ať už na jednání, schůzku, či zkrátka do práce zbytečně nezpotíte a ještě uděláte něco pro své zdraví, peněženku a dost možná i čas. Oproti například skládacímu elektrokolu od Xiaomi je podstatně dospělejší a vychytanější. Doporučil bych ovšem variantu s větší 600Wh kapacitou baterie, neboť testovaný kousek se 400 Wh je pouze o 3 tisícovky levnější a přitom má řekněme o třetinu kratší dojezd, což při ceně kolem 30, resp. 33 tisíc korun už je zanedbatelný příplatek. Pokud naopak hledáte kolo, na kterém budete častěji jezdit někde po horách a na delší vzdálenosti, je mnohem lepší vybírat horské elektrokolo, které má ať už větší kola, více převodů nebo hlavně pohodlnější a pevnější konstrukci.

Videa

Dotazy

Vaše dotazy

Napsat dotaz
 • #22 Boris Čendula , 9. října 2019 17:48
  Dobry den. Mohli by ste mi poslat link na zadny nosic pre Agos Barac model 2020? Ktory som si kupil v lete toho roku? Chcel by som si ho objednat
  Dakujem.
  Boris.
  • Andrea Kupcová , 9. října 2019 18:18

   Dobrý den,

   Zadní nosič nemáme v nabídce na eshopu, link Vám tedy nepošlu, ale fyzicky si ho můžete koupit u nás v ekolo.cz.

   Ideální je přijet s kolem a my vám nosič můžeme na kolo namontovat.

 • #21 Jindřich Pochylý , 14. srpna 2019 15:19
  Dobrý den, prosím o radu. Nelze mi vytáhnout baterie z držáku, tak, abych ji mohl nabíjet externě. Po otočení klíčku do levé polohy ji povysunu pouze cca 1-2cm a dále to nejde. Je tam ještě nějaká pojistka, která je potřeba stlačit, aby mě to pustilo baterii vyndat? Nikde jsem nic nenašel. Děkuji za odpověď.
  • Pepe Bulín , 14. srpna 2019 15:29

   Dobrý den,

   je potřeba vysunout i sedlovku se sedlem, abyste mohl vyndat baterii, jinak žádná další pojistka krom toho zámku tam není.

   Pokud budete mít tento problém i nadále, buďto prosím zavolaejte na tel. číslo 777 797 460, můžeme to zkusit probrat po telefonu, nebo nejlépe se tu s kolem zastavit, pokud jste z Prahy.

 • #20 Richard , 25. července 2019 21:14
  Dobrý deň, akú presne má výbavu bicykel, pretože informácie sa dosť líšia, hlavne ma zaujíma prehadzovacka ci ma 7 alebo 8 rýchlosti a ešte sa líšia údaje či má nejaké ovládanie displejom alebo len jedno zelené a jedno červené tlačítko BOOST ktoré bolo prezentované v jednom videu. Ďakujem za odpoveď.
  • Pepe Bulín , 26. července 2019 12:33

   Dobrý den,

    

   Elektrokolo Agogs Barack je osazené 8-mi rychlostní přehazovací soustavou Shimano SORA.

    

   Tlačíko BOOST je standardně na všech elektrokolech značky AGOGS. Výjímkou je horský model AGOGS MAX na kterém pomocné tlačítko nenajdete. 

    

   Součastí elektrokola je přehledný displej, který nabízí asistence motoru a základní údaje o jízdě.

    

    

   Přeji Vám příjemný víkend. 

    

   S pozdravem 

   Josef Bulín

    

    

 • #19 Jakub Vávra , 14. června 2019 1:47
  Dobrý den,
  mám dotaz, jestli mám šanci získat asistenční službu, na kterou momentálně probíhá akce, když cekám až bude Barack k dispozici a mám předobjednávku? Díky moc za odpověď.
  • Pepe Bulín , 14. června 2019 11:30

   Dobrý den,

    

   aktuálně máme dobré zprávy!

   Agogs Barack bude dostupný koncem tohoto měsíce. Službu tedy bezplatně získáte!

   Kdyby se expedice malinko protáhla, jsme i tak schopni Vám asistenční službu poskytnot.

    

   S pozdravem 

   Josef Bulín 

 • #18 Honza , 13. června 2019 12:36
  Dobrý den,
  půlka června se blíží,
  jak je na tom Barack s naskladněním?
  Díky
  Honza
  • David Kučera , 13. června 2019 12:41

   Zdravím Vás, naskaldnění elektrokola Barack by mělo proběhnout dleinformací, které máme tento pátek.

   V dalším týdnu bude probíhat kompletace a poté dodání zákazníkům dle pořadníku předobjednávek.

   Budeme Vás telefonicky kontaktovat, není třeba se každým dnem tázat :-).

 • #17 Baštář , 2. června 2019 5:42
  Dobry den
  chtěl bych si zakoupit nosič na skládací kolo Agogs Barack pánské, rok cca 2014 černý .
  Nemohu nikde najít. Jinak jsem s kolem velmi spokojen. Děkuji.
  • ekolo.cz s.r.o. , 2. června 2019 20:45

   Dobrý den, 

   diky za hodnocení, barack se stívá ebike legendou :)

   Rozměry rámu jsou stále víceméně totožné, takže by to neměl být problém použít unoverzální viz: https://ekolo.cz/nosic-massload-stribrny  například, vyrábí se o v černé barvě, která aktuálně není na eshopu zobrazena.

    Případně pro zachování sportovního vzhledu - https://ekolo.cz/nosic-roswheel-na-sedlovku

    

    

    

 • #16 Petr , 5. května 2019 13:47
  Je možná na model Barack dodatečná montáž nosiče? Děkuji za odpověď
  • ekolo.cz , 6. května 2019 8:29

   Dobrý den Petře, 

   ano, na rámu je příprava na instalaci nosiče, samotný nosič stojí cca 600 kč.  

 • #15 Jakub Vávra , 29. dubna 2019 11:07
  Dobrý den, mám dotez týkající se naskladnění modelu. Píšete, že bude od 30/5. tak se chci zeptat, když mám u vás předobjednávku, kdy se budu moct těšit na kolo? Druhý dotaz se týká blatníků, zda není lepší dát standardní sadu místo montovaných? Poslední dotaz je zda kolo zvládne takový ten lehčí terén, jako je v pražských lesích na cyklostezkách, občas nerovnost, šotolina, špatný asfalt, silnice kočičí hlavy apod. Díky moc za odpověď.
  • Pepe Bulín , 29. dubna 2019 14:03

   Zdravím Vás, pane Vávro!

    

   Na začátku června by jste už na Baracku mohl vesele jezdit. 

   Co se týká blatníků, tak zkušenost je taková, že bych nechal stávající, které jsou dostatečný. 

   Osobně se na tomto modelu přepravuji po městě a lesních cestách a rozhodně to zvládá i větší terén, takže Vám ho doporučuji. 

    

   S pozdravem

   Josef Bulín

 • #14 Petr Hrabák , 19. dubna 2019 21:37
  Dobrý den,
  kdy bude prosím Barack k dispozici? Ještě mám dotaz, zda je toto kolo vjodné na pražské cyklostezky, kdy je občas pouze lehký terén a není asfaltka. Díky za odpověď.
  • Pepe Bulín , 22. dubna 2019 11:37

   Zdravím Vás, pane Hrabáku!

    

   Elektrokolo by mělo být nakonec dostupné konce května.

    

   Skládací Agogs Barack má hrubší vzorek plašťu, odpruženou přední vidlici a sedlovku, tím pádem je  vhodný i do lehkých terénu.

    

   S tímto modelem mám ty nejlepší zkušenosti. Používám kolo na přepravu po Praze, proto Vám ho určitě doporučuji!

    

   Momentálně se dá toto elektrokolo před-objednat.

   Díky tomu od nás dostane slevu 1500 - 1650,- Kč.

    

   Přeji Vám pěkné Velikonoce!

    

   S pozdravem

   Josef Bulín

    

    

    

    

 • #13 R. Soucek , 1. března 2019 22:27
  Kdy bude prosim verze 2019 se silnejsi baterkou skladem?
  • ekolo.cz , 2. března 2019 8:33

   Dobrý den, pane Součku!

   Letos budou mít skládačky malé zpoždění.

   Nové modely Barack budou v nabídce od začátku května 2019.   


    

 • #12 Pavel Dostál , 22. dubna 2018 19:41

  Dobrý den,kamarád mi nabídl kolo Agogs rok výroby 2010 ,málo jeté.Bude baterie ještě v pořádku,popřípadě kolik cyklů nabití je reálných nebo kolik let vydrží tato baterie ? Díky za odpověď

  • ekolo.cz , 23. dubna 2018 9:46

   Dobrý den, 

   i když bude ekolo málo jeté, je pravděpodobné, že baterie po 8 letech nebude moc použitelná..  Ale jsou zákazníci, kteří i na 50% kapacitu mohou jezdit.  Niocméně lze doporučit si baterii nechat repasovat na původfní, neno dokopnce vyšší kapacitu.  Objednat repasi baterie můžete zde: https://ekolo.cz/repase-baterii

    

 • #11 jindra , 6. září 2017 0:31
  Dobrý den, kdy bude Barack 2018 v prodeji?
  • Mirek Lalinsky , 6. září 2017 10:57

   Dobrý den,
   aktuální model Barack bude skladem koncem tohoto měsíce.

   Pro jeho oblíbenost nám z poslední výroby zůstávaji pouze 2ks nezamluveny. Doporučuji udělat objednávku.

 • #10 Dasa , 15. srpna 2017 12:48
  Dobrý den, zajímalo by mě, jaká vylepšení plánujete pro Baracka na rok 2018 a jaká bude barva /černá je jasná/. Letošní žlutá mě nechytla...a můj starý Barack je unaven, tak váhám nad novým. Děkuji, Dasa .
  • Václav Nedvěd , 15. srpna 2017 12:53

   Dobrý den.

   Barevné provedení zatím není rozhodnuto, ale základ bude každopádně černý.

   Po technické stránce potom budou komponenty Microshift vyměněny za komponenty Shimano.

   Přeji Vám příjemný den

   Václav Nedvěd

 • #9 Jarda , 22. května 2017 21:15
  Dobrý den, již mám od vás e-kolo AGOGS SilverGo a přemýšlím ještě koupit sportovnější skládačku, možná AGOGS Barack s baterií Wh , jaká by byla sleva na předobjednávku?
  Děkuji
  • ekolo.cz , 23. května 2017 8:31

   Dobry den, 

   model Barack začneme expedovat cca do 14 dnů. Pokud učuníte nyní závaznou objednávku, nabízíme slevu 1550 Kč (5%). 

   Pro více info volejte 777797460.  Děkujeme. 

    

    

 • #8 chose63@seznam.cz , 8. května 2017 14:42
  Je možné vybavit kolo displejem? Za cenu přes 30tis ho oproti levnějsím modelům nemá.Jak se nastavuje asistence?
  • ekolo.cz , 8. května 2017 22:15

   Model 2017 displej mít bude, nicméně exstence displeje nemá s kvaltou elektrokola nic společného. 

   Fotografie doplníme během tohoto měsíce, kolo k dispozcii v červnu. 

 • #7 Bohumil , 30. srpna 2015 17:59
  Dobry den, vážení mam dotaz jaký je váhový a rozměrový rozdíl mezi standartní baterií a baterií s vetší kapacitou na kole Barack.
  Dekuji Chomát
  • Mirek Lalinsky , 31. srpna 2015 11:39

   Dobrý den,
   rozdíl ve váze těchto baterií je kolem 400g.

   S pozdravem
   Miroslav Lalinský

 • #6 Pavel , 5. května 2015 8:26
  Dobrý den. Chtěl bych se zeptat jestli se dá u Agogse dobíjet rychlonabíječkou a jestli je možné větší kapacita baterky. Děkuji Pavel
  • Showroom ekolo.cz , 9. května 2015 21:19

   Dobrý den, 

   všechny modely AGOGS jsou standardně vybaveny rychlonabíječkou o výkonu 3A.  V průběhu června uvedeme na trh tzv TURBOnabíječku s výkonem 5A.  Baterie jsou k tomto nabíjecímu proudu uzpůsobeny.

   Ano, pro model Barack lze zakoupit i naterii o kapacitě 13,4Ah tedy 483Wh.  Příplatek v případě nákuou kola je pouze 2000 Kč.  

    

    

  • Showroom ekolo.cz , 9. května 2015 21:19

   Dobrý den, 

   všechny modely AGOGS jsou standardně vybaveny rychlonabíječkou o výkonu 3A.  V průběhu června uvedeme na trh tzv TURBOnabíječku s výkonem 5A.  Baterie jsou k tomto nabíjecímu proudu uzpůsobeny.

   Ano, pro model Barack lze zakoupit i baterii o kapacitě 13,4Ah tedy 483Wh.  Příplatek v případě nákuou kola je pouze 2000 Kč.  

    

    

  • Showroom ekolo.cz , 9. května 2015 21:19

   Dobrý den, 

   všechny modely AGOGS jsou standardně vybaveny rychlonabíječkou o výkonu 3A.  V průběhu června uvedeme na trh tzv TURBOnabíječku s výkonem 5A.  Baterie jsou k tomto nabíjecímu proudu uzpůsobeny.

   Ano, pro model Barack lze zakoupit i baterii o kapacitě 13,4Ah tedy 483Wh.  Příplatek v případě nákupu kola je pouze 2000 Kč.  

    

    

 • #5 košařová , 4. září 2014 20:33
  Zdravím! Prosím doporučte mi skládací kolo!Je mi 7Olet a vážím 100kg!!!! Nevím jestli by bylo pro mne toto kolo vhodné a jestli mě uveze?????? Jinak na kole jezdím ale jsem po operaci křeč žil tak bych pomocníka velmi ocenila! Moc děkuji košařová
  • Václav Kobera , 5. září 2014 12:11

   Dobrý den,

   rád bych Vám doporučil elektrokolo LowStep (http://ekolo.cz/elektrokolo-agogs-low-step). Jde o skládačku s nízkým nástupem, který nejen dámy velmi ocení. LowStep má nosnost 110 kg, usnadní Vám tedy jízdu jak po rovině tak i ve stoupáních. Jeho ovládání je velmi jednoduché díky aktivaci pohonu jedním tlačítkem. Pokud se rozhodnete nás navštívit v Showroomu na adrese Bubenská 1, blízko metra Vltavská, můžete tuto spolehlivou skládačku bezplatně vyzkoušet a sama uvidíte, jestli Vám bude vyhovovat.

   S pozdravem Václav Kobera.

 • #4 Marek , 4. května 2014 16:37
  Dobry den,

  chtel bych se zeptat na vysku postavy, kdy se na tomto kole da jeste pohodlne jet? Merim totiz 190cm. Dekuji za odpoved.
  • David Blažej , 6. května 2014 12:44

   Dobrý den, 

   S vaší výškou 190 cm, vám bude kolo asi trošku menší, ale doporučují si to u nás vyzkoušet, třeba vám budou rozměry kola vyhovovat.

   S pozdravem Blažej  

 • #3 Michal , 18. února 2014 21:15
  Dobry den,
  Jak je, prosím, myšlen výraz "do rychla laděné kolo"? Má vyšší točivý moment nebo agresivnější styl rozjezdu?
  U některých z vámi nabízených kol je k dispozici USB, údajně aby se mohlo kolo nastavit "individuálndě dle zákazníka. Co konkrétně se zde nastavuje?
  Děkuji
  • Showroom ekolo.cz , 19. února 2014 16:37

   Dobrý den Michale, 

   znamená to, že software řídící jednotky je nastaven na vyšší výkon hned při zahájení šlapání. tedy k dosažneí cestovní rychlosti 27 km/h je třeba cca 3-4 otočení pedály.  

   USB konektor slouží pouze k napájení externích perfiferií. 

   Uživatelské nastavení jízdních módů je možné u všech modelů AGOGS, které jsou vybaveny displayem. Tedy v případě skládacích elektorkol je to model SilverGo. 

    

 • #2 Peter , 27. ledna 2014 17:27
  Ďakujem za odpoveď.Kola ktore vyrábaťe su na vysokej úrovni.Bohužiaľ nemám plat ako ekonóm Sedláček ale ak niečo ušetrim tak si niektore to kolo kúpim.Zatiaľ prajem e-kolu všetko dobré.
  • Showroom ekolo.cz; , 28. ledna 2014 9:01

   Děkujeme Vám za milá slova.. aby elektorkolo opravdu dlohodobě fungovalo, musí mít kvalitní baterii a komponenty. A to bohužel elektrokola pod 1000€ nemohou nabídnout.  

 • #1 Peter , 24. ledna 2014 20:03
  Je možné vybaviť výrobcom model barack dlhými blatnikmi a nosičom?Ak áno o koľko by to zvýšilo cenu.
  • Showroom ekolo.cz , 26. ledna 2014 13:12

   Dobrý den, Peter, 

   ano, je to jednoduše možné. Jak zadní stavba tak přední vidlice je vybavena úchyty na blatníky a nosič. Standardní sada ABS blatníků stojí 550 Kč a nosič dle výběru, ten co standardně používáme s pérovým klipem stojí 590 Kč. 

   S pozdravy ekolo.cz - výrobce elektorkol AGOGS

    

Zde prosím položte Váš dotaz

(nebude zveřejněn)