APACHE - díly a příslušenství

Elektrosada Apache Power BBS 36V/250-350W

Osvědčený a spolehlivý středový motor, který lze doplnit o akcelerační páčku.

Popis

Moto
se instaluje místo středového složení kola. V motoru je integrovaná řídící jednotka a snímač šlapání (PAS sensor).
Z motoru jsou vyvedeny kabely s konektory pro připojení snímače rychlosti (na zadním kole), baterie, displeje, případně brzdových pák a akcelerátoru. Motor je osazen převodníkem o velikost 44 zubů. Na přání je možné bez příplatku nainstalovat převodník o velikosti 46 nebo 48 zubů (uveďte to, prosím, do poznámky při závěrečné kontrole objednávky).

Baterie
je vyrobena z velmi kvalitních Li-Ion (lithium-iontových) články od výrobce Samsung. Hmotnost baterie je pouze 2,8 kg. Výstupní napětí baterie je 36V a maximální vybíjecí proud 15A (nárazově až 18Ah). Nabízíme volbu kapacity baterie až do 522Wh (14,5 Ah) pro dojezd až 130 km. Doporučujeme umístění baterie na hlavní rámovou trubku kola (variantně též na nosič kola). Řídící jednotka je součástí elektromotoru. 

Multifunkční displej
s odděleným ovladačem. Jeho prostřednictvím lze měnit režim asistence v rozsahu 0 – 2/9, přičemž počet režimů lze individuálně nastavit (rozsah regulovaného výkonu je pro různý počet režimů asistence stejný). Displej nabízí funkci asistenta chůze a možnost podsvícení. Vedle toho nabízí také funkce cyklopočítače s ukazatelem okamžité rychlosti, ujeté vzdálenosti (výlet / celkové) a hodin.

Displej se propojí s motorem prostřednictvím EB-BUS kabelu.

Brzdové páky
se sensory brzdění nebo brzdový sensor na lanko lze dokoupit za 390 Kč. S motorem se propojují prostřednictvím EB-BUS kabelu. Pokud je kolo vybaveno hydraulickými brzda, nejsou brzdové páky použity.
 

Příslušenství 
Cestovní nabíječ 42V / 2A (doba nabíjenÍ 4-6 hodin dle kapacity baterie)
Převodník s krytem
Pravá a levá klika + šrouby
Snímač rychlosti + magnet
Instalační materiál

Volitelné příslušenství 
Standardně dodávaný nosič je určen pro kola o velikosti 26-28". Pokud si přejete nosič pro menší kola (20-24"), uveďte to, prosím, do poznámky při závěrečné kontrole objednávky.

Hmotnost
Hmotnost elektrosady je dána její konkrétní konfigurací. Pohybuje se od 7,4 kg u sady s rámovou baterií o kapacitě 10,4 Ah až po  9 kg u sady s nosičovou baterií o kapacitě 14,5 Ah. Hmotnost je udávána včetně veškerého příslušenství jako jsou kliky, nosič, propojovací kabely atd. Není započítána hmotnost nabíječky, která činí 0,55 kg.

Důležité!
Pro úspěšnou montáž středového motoru na rám jízdního kola je důležité, aby byl v oblasti šlapacího středu dostatek prostoru pro samotný motor a to především směrem k zadní stavbě rámu.
Středový motor vyžaduje volný prostor ve vzdálenosti X=47 mm od osy šlapacího středu na úrovni hrany středové mufny. (viz. obrázek)
Zadní stavba u některých rámů je příliš vychýlená do strany a tělo motoru se o ni opře dříve, než o středovou mufnu. V takovém případě je třeba trubku zadní stavby deformovat tak, aby se motor opřel o hranu středové mufny.
 

Instalace sady na Vaše jízdní kolo
profesionálně a express do 2 dnů - pouze za 1490 Kč vč. DPH včetně záruky.  

Lze objednat na stránkách Servisu ekolo.cz


Návod k ELEKTROSADĚ BBS 250W (PDF)

Dotazy

Vaše dotazy

Napsat dotaz
 • #3 Zdeněk , 13. října 2023 19:39
  Dobrý den,
  zajímám se o
  Elektrosadu Apache Power BBS 36V/250-350W , a chtěl bych vědět zda motor má torzní snímač síly, jaký displej je dodáván a který je možno si za doplatek zvolit místo dodávaného, zda je možno dokoupit akcelerační páčku.
  • Jan Havlíček , 17. října 2023 13:37

   Dobrý den.

   Motor nemá torzní snímač síly. Aktuálně je dodáván displej C01, jiný nelze. Akcelerační páčku lze.

 • #2 Pavel , 7. června 2022 16:06
  je součástí sady i středové ložisko nebo se vymění pouze kliky s převodníkem? Jaký rozměr musí mít středová trubka aby to pasovalo? Je možné vyměnit převodník za menší s počtem zubů 34? Je možné uvést rozměry baterie na rám a umístění šroubů aby mi to vešlo do rámu? Děkuji.
  • Jan Havlíček , 7. června 2022 16:54

   Dobrý den.

   Středové složení i kliky s převodníkem se kompletně vyhodí. Vše je součástí motoru. Středová trubka musí být 68 nebo 74 mm. Nejmenší dodávaný převodník je 44 zubů, nicméně lze sehnat i menší "druhovýrobu". Nedokáži odpovědět, jestli zrovna 34 zubů. Co se týče rozměrů baterie apod., ozvěte se prosím na tento email, pošlu Vám šablonu baterie, kde je vše uvedeno.

 • #1 Zdenek Krejči , 26. května 2022 18:28
  Mám zájem a prosím baterie bude umístěna vzadu na nosiči. Je to možné a prosím sdělte cenu. Dík
  • Jan Havlíček , 27. května 2022 14:53

   Dobrý den.

   Cena začíná na cca 23 tis. Kč,dle zvolené kapacity baterie. 1500 Kč stojí instlace sady u nás.

Zde prosím položte Váš dotaz

(nebude zveřejněn)