ZAHÁJILI JSME VÝPRODEJ TESTOVACÍCH ELEKTROKOL Z PŮJČOVNY. NEVÁHEJTE, SLEVA JE AŽ 54%.

Skládací elektrokolo

FIIDO D11

Skládací elektrokolo s atraktivním a stylovým vzhledem. Mimořádně praktické a lehké. Složit jej můžete doma, v kanceláři nebo pohodlně přepravovat v MHD.

29 990 Kč

24 785 Kč bez DPH

Dostupnost: NA DOTAZ - kontaktujte nás na 226 210 226 nebo servis@ekolo.cz

Sleva za nákup 2 a více elektrokol: 5%

Proč toto ekolo?

ROK SERVISU ZDARMA
DOPRAVA ZDARMA 100% SLOŽENÉ KOLO
MÁTE 30 DNŮ NA VÝMĚNU ZDARMA
GARANČNÍ PROHLÍDKA JE U NÁS ZDARMA
GARANCE NEJLEPŠÍ CENY NA TRHU
FIIDO D11
 • motor: 250 W
 • baterie: 11,6 Ah
 • velikost rámu: uni
 • počet převodů: 7
 • displej: LCD
 • vidlice: pevná
FIIDO D11

250W zadní motor s točivým momentem 35nm umístěný v 20" zadním kole poskytuje ohromnou sílu i v kompaktních rozměrech a nízké hmotnosti. Snadno překoná drsné a strmé silnice s extrémně nízkou spotřebou energie.

FIIDO D11

Baterie je skrytá v trubce sedadla, takže se na první pohled téměř rovná běžnému jízdnímu kolu, přesto může dojezd dosáhnout až 100 km. Baterie je odnímatelná, což znamená, že ji můžete napájet kdekoli a kdykoli.

Klikněte pro zobrazení kalkulačky dojezdu

Kalkulačka dojezdu elektrokola

Celková hmotnost jezdce (vč. výbavy)
80
kg
Převažující profil trasy
Kapacita baterie
Dojezd
Pro jezdce o hmotnosti 80 kg bude s kapacitou baterie Wh při jízdě s průměrnou asistencí po převážně dojezd na tomto elektrokole přibližně
km
(na konkrétní celkový dojezd má dále vliv nastavení módu asistence, technický stav elektrokola, stáří baterie, teplota okolí, protivítr a technika jízdy)

Skládací elektrokolo FIIDO D11 se představuje jednoduchým a atraktivním designem zároveň. Má integrovanou sedlovku, která obsahuje baterii a zadní světlo, snižuje množství komponentů a zvyšuje účinnost v plném rozsahu. Představuje pohodlný zážitek z jízdy s výškově nastavitelným koženým sedadlem.

FIIDO D11 nabízí tři režimy podpory a také režim, který vůbec nevyžaduje šlapání. Režim pedálu s asistencí 3 (max) nejlépe sedí k divokému stylu jízdy. Model D11 používá snímač kadence místo dražšího snímače točivého momentu, který pomáhá vyladit dodávku energie. Sedmistupňová převodovka Shimano přeřazuje plynule, což umožňuje rychlé starty. 

Podržení akcelerátoru aktivuje tempomat, ale až poté, co dosáhne maximální rychlosti podporované motorem. Pak můžete tlačítko uvolnit a jen si užít jízdu. 

Novinkou v designu D11 je obří sedlovka, která obsahuje baterii s kapacitou 418Wh. Baterie se nabije z nuly na plnou za pouhých sedm hodinDesign baterie / sedadla umožňuje, aby se elektrokolo FIIDO D11 skládalo pěkně a velmi pohodlně.

Potřebujete poradit s výběrem toho správného elektrokola? Využijte našeho průvodce výběrem elektrokol, nebo nás rovnou kontaktujte, nebo přijďte navštívit náš showroom.

 

Navíc k elektrokolu:

 


Nejvíce elektrokol na jednom místě = ekolo.cz

 

Parametry

Typ pohonu 250 W
Kapacita a typ baterie 11,6 Ah
Typ a materiál rámu hliníková slitina
Nosnost 120 kg
Hmotnost vč. baterie 17,5 kg
Složené - rozměry (Š,H,V) 80 cm x 40 cm x 74 cm

Videa

FIIDO D11

Dotazy

Vaše dotazy

Napsat dotaz
 • #1 Michal Schweiner , 28. srpna 2021 18:28
  Dobrý den, prosím o info jaka je námaha na tomto kole svede to člověk v 65 letech
  bez toho aby ho trefilo
  Děkuji M. Schweiner


  • David Kučera , 30. srpna 2021 14:48

   Dobrý den, doporučuji vyzkoušet, avšak ohledně tohoto modelu elektrokola čekáme na infrormace od výrobce, zda dokážeme ještě letos naskladnit, momentálně nejsou skladem. Každopádně tento model elektrokola je potřeba rozšlapat za své síly a poté už jede bez nutnosti šlapání na akcelerační páčku - nutno podotknout, že toto elektrokolo s akcelerační páčkou nelze používat na veřejných komunikacích.
    

Zde prosím položte Váš dotaz

(nebude zveřejněn)