O nás Doprava Servis Půjčovna Kontakt
Změnit jazyk webu
🌟

Všechny slevy elektrokol na jednom místě. Klikněte sem.

FIIDO E-Gravel C21 FIIDO E-Gravel C21 FIIDO E-Gravel C21 FIIDO E-Gravel C21 FIIDO E-Gravel C21 FIIDO E-Gravel C21 FIIDO E-Gravel C21 FIIDO E-Gravel C21 FIIDO E-Gravel C21 FIIDO E-Gravel C21 FIIDO E-Gravel C21 FIIDO E-Gravel C21 FIIDO E-Gravel C21 FIIDO E-Gravel C21
2024 Vystaveno
-24 %

FIIDO E-Gravel C21

Lehké silniční gravel elektrokolo s nadčasovým designem v kombinaci s moderními technologiemi. Vybaveno baterií s dlouhou výdrží a výkonným a zároveň tichým zadním motorem. Dokonalý výkon a jedinečný zážitek z jízdy.

Výška jezdce: 165 cm

150

210

Doporučená velikost *:
17 - 18" (M)

*Uvedené hodnoty jsou pouze orientační.

Poradce

Potřebujete poradit?
Lukáš je vám k dizpozici!

Sleva za nákup 2 a více elektrokol: 5%
Tento model elektrokola je jedinečný a prakticky k nerozeznání od klasického kola. Jeho design je elegantní a atraktivní, což z něj činí skvělou volbu pro ty, kteří hledají spojení mezi moderním stylem a praktickou funkčností. Díky pokročilým technologiím je elektrokolo vyrobené s důrazem na minimální hmotnost, což zaručuje pohodlnou jízdu i při delších trasách. Oproti běžným elektrokolům, je tento model neuvěřitelně lehký, což usnadňuje jak jeho ovládání, tak i přenášení, například při přecházení přes schody či při umístění do přepravního prostoru.

FIIDO e-Gravel C11

Kromě svého atraktivního vzhledu skrývá i neuvěřitelně praktický prvek - skrytou kabeláž. Díky tomuto inovativnímu designovému řešení působí elektrokolo nejen velmi esteticky, ale zároveň i minimalisticky a vkusně.
Jasný a vodotěsný centrální displej, který přináší nejen informace o aktuální rychlosti, délce jízdy či stavu baterie, ale také umožňuje mnoho dalších funkcí a nastavení, které zvyšují váš komfort a kontrolu nad jízdou.

Kalkulačka dojezdu elektrokola

500 Wh
75 Kg

Převažující profil trasy:

Rovina

Rovina

Střední

Střední

Hory

Hory


Dojezd na elektrokole je přibližně

*na konkrétní celkový dojezd má dále vliv nastavení módu asistence, technický stav elektrokola, stáří baterie, teplota okolí, protivítr a technika jízdy

Fiido C21 je špičkový elektrogravel, který nabízí vynikající jízdní vlastnosti, výkon a výdrž. Je perfektní pro ty, kdo hledají prvotřídní elektrokolo s unikátním designem a vysokou praktickou hodnotou. Fiido E-gravel má pět úrovní režimů asistence. Eco, normal, sport, turbo a turbo+ jsou seřazeny od nejnižšího po nejvyšší výkon. Režim Eco poskytuje nejmenší výkon a je nejšetrnější k životnímu prostředí. Naproti tomu režim turbo+ nabízí nejvyšší výkon a nejvyšší rychlost. Na správnou úroveň můžete přepnout podle svých cyklistických potřeb. 

Zcela nový modulární displej se středovou montáží využívá technologie z displejů mobilních telefonů, je jasnější a vodotěsný. Středová poloha více odpovídá většině jízdních návyků a podsvícená tlačítka zajišťují lepší viditelnost při noční jízdě. Jedná se tedy o displej s bezpečnějším a uživatelsky přívětivějším designem.

Původním záměrem designu Fiida E-gravel je poskytnout jezdci datově podloženější a zdravější zážitek z jízdy na kole. Proto můžete celé kolo bez námahy spustit prostřednictvím Fiido Mate nebo aplikace a během jízdy sledovat sportovní údaje v reálném čase, jako je srdeční tep a kyslík v krvi. Navíc můžete sdílet a vyměňovat si cyklistické poznatky a zkušenosti s cyklistickými nadšenci po celém světě.

Parametry

arrow

Obecně

Modelový rok 2024
Hmotnost vč. baterie 18 kg
Velikost rámu Rám LRám M
arrow

Elektropohon

Výrobce motoru Mivice
Kroutící moment 40 Nm
Středový motor Ne
arrow

Baterie

Kapacita baterie 200 - 299 Wh
arrow

Řazení

Počet převodů 9

Dotazy

Vyplňte prosím kontakt na Vás a do pole Zpráva vložte svůj dotaz a my se Vám ozveme obratem zpět.

Vyhledávání