O nás Doprava Servis Půjčovna Kontakt
Změnit jazyk webu
🌟

Všechny slevy elektrokol na jednom místě. Klikněte sem.

JOIEEM Ebike-X JOIEEM Ebike-X JOIEEM Ebike-X JOIEEM Ebike-X JOIEEM Ebike-X JOIEEM Ebike-X JOIEEM Ebike-X JOIEEM Ebike-X JOIEEM Ebike-X JOIEEM Ebike-X JOIEEM Ebike-X JOIEEM Ebike-X JOIEEM Ebike-X JOIEEM Ebike-X JOIEEM Ebike-X JOIEEM Ebike-X JOIEEM Ebike-X JOIEEM Ebike-X JOIEEM Ebike-X JOIEEM Ebike-X JOIEEM Ebike-X JOIEEM Ebike-X JOIEEM Ebike-X JOIEEM Ebike-X JOIEEM Ebike-X JOIEEM Ebike-X
28" 2024 Bosch 2025 Novinka Vystaveno

JOIEEM Ebike-X

Naprosto výjimečné a stylové elektrokolo. Vrchol moderní technologie, designu a inovativních funkcí. Má vestavěné 4G, bluetooth a GPS. Vybaveno zadním bezkartáčovým motorem poháněným uhlíkovým řemenem. Dojezd až 100 km. Nosnost 150 kg.

Výška jezdce: 165 cm

150

210

Doporučená velikost *:
17 - 18" (M)

*Uvedené hodnoty jsou pouze orientační.

Sleva za nákup 2 a více elektrokol: 5%
Motor

bezkartáčový zadní

Síla motoru

40 Nm

Kapacita baterie

360 Wh

Přehazovačka

1 rychlost

Kola

28"

Zdvih tlumičů

-

JOIEEM Ebike-X

Efektivní, tichý, plynulý a šetrný k životnímu prostředí. Bezkartáčový zadní motor poháněný uhlíkovým řemenem.  Uhlíkový řemen je inovativní náhradou za tradiční řetězový pohon. Tento řemen je vyroben z vysoce pevného uhlíkového vlákna, které je odolné proti opotřebení.

Klíčové výhody:

  • Vysoká efektivita
  • Plynulý a tichý chod
  • Spolehlivost a dlouhá životnost
  • Snadná údržba

Geo-Fence Alarm, neboli geofencingový alarm, je moderní bezpečnostní technologie, která využívá geografické hranice k monitorování pohybu a polohy. Poskytuje okamžitá upozornění, což zvyšuje bezpečnost a umožňuje rychlou reakci v případě neoprávněného pohybu. Je založeno na vytvoření virtuálního perimetru kolem specifické geografické oblasti. Když objekt s aktivovaným zařízením opustí tuto oblast, systém okamžitě vyšle upozornění. Tento alarm může být odeslán prostřednictvím SMS, e-mailu nebo push notifikace na chytré zařízení.

JOIEEM Ebike-X alarm

Kalkulačka dojezdu elektrokola

500 Wh
75 Kg

Převažující profil trasy:

Rovina

Rovina

Střední

Střední

Hory

Hory


Dojezd na elektrokole je přibližně

*na konkrétní celkový dojezd má dále vliv nastavení módu asistence, technický stav elektrokola, stáří baterie, teplota okolí, protivítr a technika jízdy

JOIEEM Ebike-X představuje vrchol moderní technologie v oblasti elektrokol, nabízející vynikající kombinaci výkonu, komfortu a inovativních funkcí. Toto elektrokolo je navrženo pro cyklisty, kteří hledají spolehlivý a efektivní způsob dopravy ve městě, stejně jako pro dobrodruhy, kteří rádi objevují nové trasy a terény.

Projeďte se s tímto futuristickým elektrokolem nabitým nejmodernější technologií. Má vestavěné 4G, bluetooth a GPS. Pomocí smartphonu můžete odemknout kolo, přijímat lokace proti krádeži a navigace.

JOIEEM Ebike-X je vybaven zadním motorem, který poskytuje dostatečný výkon pro plynulou a efektivní jízdu v nenáročném terénu. Baterie se snadno vyjímatelná, což usnadňuje její nabíjení i údržbu. Rychlé nabíjení za 3-4 hodiny s odnímatelnými bateriemi Samsung a ochranným systémem BMS, podpora až 100 km.Maximalizace efektivity jízdy na kole.

Aplikace JOIEEM má inteligentní a snadno přehledný design založený na datech a intuitivních komunikačních funkcích. Veškeré potřebné a důležité informace budete mít ihned po ruce.

Ebike-X podporuje alarm Geo-Fence. Jakmile vaše kolo po uzamčení opustí určený prostor, spustí se alarm, který vás prostřednictvím aplikace APP upozorní na jeho polohu. Tato funkce je citlivá nejen na pohyb, ale také na vibrace a otáčení kol, čímž zajišťuje, že je vaše kolo v maximálním bezpečí, ať už je uloženo kdekoli. Už se nemusíte bát, že své kolo ztratíte.

JOIEEM Ebike-X je navrženo tak, aby splňovalo požadavky moderních cyklistů, kteří hledají výjimečné a stylové elektrokolo. Elegantní a ergonomický design usnadňuje a zpříjemňuje jízd a kvalitní provedení dělají z tohoto elektrokola nejen praktický dopravní prostředek, ale také módní doplněk. Ebike-X je k dispozici ve 2 barevných variantách, takže si každý může vybrat tu, která vyhovuje jeho osobnímu stylu.

Motor: 350 W
Max rychlost: 32km/h
Dojezd: Max 100 km
Hmotnost: 24 kg
Baterie: Samsung 360 Wh / 10Ah
Doba nabíjení: 4 hodiny
Kolo: 700*40C
Vodotěsné: ipx 5

Potřebujete poradit s výběrem toho správného elektrokola? Využijte našeho průvodce výběrem elektrokol nebo nás rovnou kontaktujte. Chcete si elektrokola raději prohlédnout? Navštivte náš showroom.

 

Navíc k elektrokolu:

 


Nejvíce elektrokol na jednom místě = ekolo.cz

Parametry

Obecně

Modelový rok 20242025
Barva ModráŠedá

Elektropohon

Kroutící moment 40 Nm

Baterie

Kapacita baterie 300 - 399 Wh

Dotazy

Vyplňte prosím kontakt na Vás a do pole Zpráva vložte svůj dotaz a my se Vám ozveme obratem zpět.

Vyhledávání