O nás Doprava Servis Půjčovna Kontakt
Změnit jazyk webu
🌟

Všechny slevy elektrokol na jednom místě. Klikněte sem.

LEVIT Chilo 3 LEVIT Chilo 3 LEVIT Chilo 3 LEVIT Chilo 3 LEVIT Chilo 3 LEVIT Chilo 3 LEVIT Chilo 3 LEVIT Chilo 3 LEVIT Chilo 3 LEVIT Chilo 3
-6%

LEVIT Chilo 3

Skládací elektrokolo s velmi pohodlným nízkým nástupem. Vybaveno zadním motorem s kroutícím momentem 40 Nm a baterií s kapacitou 374 Wh. Velmi praktický dopravní prostředek na krátké vzdálenosti příp. každodenní dojíždění.

Kontaktujte nás pro alternativu
Motor

Levit HD

Síla motoru

40 Nm

Kapacita baterie

374 Wh

Přehazovačka

7 rychlostí

Kola

20"

Zdvih tlumičů

-

Nízká geometrie rámu je určena pro snazší nasedání a sesedání. Vhodná i pro lidi s nižší pohybovou schopností. Dobrá skladovatelnost v malých prostorech, díky skládacímu rámu. Silná rámová baterie pro pohodlný dojezd na vašich cestách.

Skvěle vybavené elektrokolo se zadním nosičem, blatníky a integrovanými světly, takže máte s sebou potřebné vybavení na převážení věcí, ať už míříte kamkoliv.

Kalkulačka dojezdu elektrokola

500 Wh
75 Kg

Převažující profil trasy:

Rovina

Rovina

Střední

Střední

Hory

Hory


Dojezd na elektrokole je přibližně

*na konkrétní celkový dojezd má dále vliv nastavení módu asistence, technický stav elektrokola, stáří baterie, teplota okolí, protivítr a technika jízdy

[dojezd-120-[{"watth":"374"}]]

Skládací elektrokolo LEVIT CHILO 3 je praktickým dopravním prostředkem na krátké vzdálenosti, např. pro každodenní dojíždění do práce, do školy apod. Hlavní výhodou je především jednoduché a rychlé skládání a ukládání, proto jsou "skládací kola" často oblíbená u zaměstnanců nebo turistů.

LEVIT CHILO 3 je vybaven výkonným zadním motorem - Levit HD. Tento pohon je bezpochyby jedním z nejlepších na trhu, a to díky svému hladkému a tichému chodu. Baterie Levit ST 374 Wh (10,4 Ah), umístěná na rámu pod sedlem. S novou rychlonabíječkou 3A můžete baterii nabíjet mnohem rychleji než kdykoli předtím.

Celý systém se ovládá pomocí moderního barevného displeje LCD Levit Codac a tlačítkového ovladače na řídítkách.

Elektrokolo má hliníkový rám, pevnou přední vidlici, kotoučové brzdy Zoom HB-875 (160 mm) a 20" kola. Velkou výhodou modelu je jeho elegantní design, který je u zákazníků velmi oblíbený. Modely jsou sestaveny výhradně z vysoce kvalitních komponentů, což zaručuje vysoký komfort a bezpečnost při jízdě.

Potřebujete poradit s výběrem toho správného elektrokola? Využijte našeho průvodce výběrem elektrokol nebo nás rovnou kontaktujteChcete si elektrokola raději prohlédnout? Navštivte náš showroom.

Nábojový motor Levit HD

Nábojový motor Levit HD

Velmi výkonný nábojový elektromotor s točivým momentem 40 Nm. Tento spolehlivý motor má propracovaný systém přenosu točivého momentu a špičkový výkon přes 500 W.

Zadní motor mohou ocenit cyklisté, kteří chtějí jezdit především často bez asistence motoru a pomoc elektrokola využívat pouze do prudkých kopců či v protivětru, díky okamžité akceleraci motoru.

Díky volnoběžce necítíte žádný odpor při šlapání bez motoru, ale na druhou stranu díky absenci torzního snímače nemáte přirozený pocit při šlapání. Motor totiž neví, jakou silou tlačíte do pedálů a tím pádem nedokáže správně dávkovat svůj výkon a točivý moment.

Baterie Levit ST 374 Wh

Baterie Levit ST 374 Wh

Páteřová baterie se používá především u městkých a cestovních elektrokol se zadním elektromotorem. Baterie se zapíná tlačítkem v horní části. Pro vyjmutí baterie je zapotřebí vysunout z rámu sedlovou trubku i se sedlem. Manipulace je velmi jednoduchá a nenáročná.

Baterie s Li-Ion články 374 Wh (10,4 Ah) dodává energii do celého elektrokola. Je vybavena BMS deskou (Battery Management System), která ji chrání před přehřátím, zkratem nebo přebitím. Na jedno nabití dojedete až do vzdálenosti 80 km (záleží samozřejmě na profilu trati a způsobu využití asistence). 

 

Navíc k elektrokolu:

 


Nejvíce elektrokol na jednom místě = ekolo.cz

 

Parametry

Elektropohon

Středový motor Ne

Baterie

Kapacita baterie Standardní

Tlumení

Přední vidlice Rigid alloy

Komponenty

Gripy Herrmans Moza 91A
Sedlovka Spec 27,2 x 350 mm
Řidítka Spec 25,4 x 640 mm
Představec Spec 70 mm

Řazení

Počet převodů 1 x 7
Řazení Microshift TS38-7
Kazeta Monsun (14 - 28 t.)
Přehazovačka Microshift RD-M21S

Dotazy

Vyplňte prosím kontakt na Vás a do pole Zpráva vložte svůj dotaz a my se Vám ozveme obratem zpět.

Vyhledávání