O nás Doprava Servis Půjčovna Kontakt
Změnit jazyk webu
🌟

Všechny slevy elektrokol na jednom místě. Klikněte sem

SpeedBox 3.0 B.Tuning pro Yamaha SpeedBox 3.0 B.Tuning pro Yamaha SpeedBox 3.0 B.Tuning pro Yamaha SpeedBox 3.0 B.Tuning pro Yamaha SpeedBox 3.0 B.Tuning pro Yamaha SpeedBox 3.0 B.Tuning pro Yamaha

SpeedBox 3.0 B.Tuning pro Yamaha

Čip SpeedBox třetí generace - procesorem řízený modul, který odstraní rychlostní omezovač vašeho elektrokola. Na displeji se přitom zobrazují reálné údaje!

Produkt je vyprodán

Kontaktujte nás pro alternativu

SpeedBox 3.0 B.Tuning pro Yamaha - chytrý čip třetí generace s možností nastavení rychlostního limitu elektrokola.

Tuningový čip SpeedBox 3.0 umožňuje libovolné nastavení omezovače rychlosti elektrokola. Po instalaci čipu se na displeji elektrokola zobrazují reálné údaje, jako je maximální rychlost, průměrná rychlost, denní ujetá dráha nebo dojezd.

VLASTNOSTI:

 • Aktivace tuningu: SpeedBox App/ LIGHT/ ↑↓↑↓
 • Maximální rychlost: bez omezení
 • Nastavení omezovače rychlosti: ano
 • Zobrazení na displeji: reálné hodnoty
 • Kompatibilní s: SpeedBox App
 • Kompatibilní s motory: PW-X, PW-SE, PW-TE, PW-CE, PW-X2, PW-ST do r.2021
 • Není kompatibilní s elektrokoly a motory: Yamaha UrbanRush, CrossCore, CrossConnect, Wabash, PW-X3, YDX-Torc, YDX-Moro, YDX-Moro Pro, PW-ST od 2022

V případě aktualizace softwaru elektrokola doporučujeme nejprve odinstalovat SpeedBox z elektrokola, aktualizovat software a poté znovu nainstalovat SpeedBox do elektrokola.

Jak SpeedBox 3.0 funguje?

Aktivace čipu SpeedBox 3.0 se provede na displeji elektrokola. Po stisknutí tlačítka LIGHT nebo ↑↓↑↓ se na displeji krátce zobrazí hodnota 99 km/h (62 mph) a od té chvíle můžeš jet neomezenou rychlostí.

Funkci čipu vypnete opětovným stisknutím tlačítka LIGHT nebo ↑↓↑↓. Na displeji se zobrazí hodnota 25 km/h (16 mph) a rychlostní limit 25 km/h je opět zapnutý. Elektrokolo pak funguje stejně jako před instalací čipu.

Mysleli jsme i na elektrokola, která nemají klasický ovládací panel. V tomto případě stačí použít kombinaci tlačítek + - + -  a SpeedBox se aktivuje. Stejným způsobem se pak SpeedBox také deaktivu.

Nastavení maximální rychlosti přípomoci se provede postupným přepínáním módů o tři úrovně dolů a následně o tři úrovně nahoru. Poté se na displeji zobrazí aktuální rychlostní limit. Maximální rychlost přípomoci se přepíná krátkým stiskem tlačítka LIGHT, nebo otočením kola o 360°. Poslední zobrazený limit se po pěti sekundách nečinnosti uloží.

Aplikace SpeedBox App určená speciálně pro SpeedBox 3.0 B.Tuning používá technologii Bluetooth k propojení elektrokola s mobilním telefonem. Po stažení aplikace a propojení mobilu s elektrokolem vidíte na displeji telefonu aktuální data a parametry jízdy. Jednotlivé výlety lze ukládat, porovnávat s přáteli a sledovat vlastní výkony. Můžete si tak naplno užívat jízdu a kontrolu parametrů nechat na později.

Možnosti aplikace SpeedBox App:

 • Ovládání tuningu
 • Nastavení rychlostního limitu
 • Ukládání a prohlížení dat z jízd
 • Mód skrytého tuningu
 • Zámek motoru
 • Diagnostika motoru

Fungování čipu SpeedBox 3.0 B.Tuning není podmíněno používáním aplikace SpeedBox App. Jedná se však o skvělý doplněk, díky kterému budeš mít kompletní přehled o svých výkonech.

Aplikace SpeedBox App ke stažení. K propojení s čipem SpeedBox 3.0 B.Tuning je nutné, aby byl telefon vybaven verzí Bluetooth 4.0 nebo vyšší.

Get it on Google Play 

Get it on App Store

Montáž

Pro zapojení čipu SpeedBox do elektrokola se používají barevné konektory vybavené klíčem pro správné zapojení, proto je instalace čipu opravdu jednoduchá. Demontáž tuningového čipu je stejně snadná jako montáž. Pokud budete mít se zapojením jakýkoli problém, neváhejte se na nás obrátit.

V případě, že se chystáte nainstalovat SpeedBox na úplně nové elektrokolo, je třeba na něm před prvním spuštěním čipu ujet alespoň 1 km.

Upozornění:

Upozorňujeme, že provoz takto upravených elektrokol na pozemních komunikacích může být v rozporu s platnou legislativou některých zemí. Výrobce nenese žádnou odpovědnost za škody vzniklé použitím produktů SpeedBox. Elektrokola vybavena produkty SpeedBox není dovoleno používat na pozemních komunikacích, cyklostezkách a veřejných prostranstvích. Elektrokola vybavena produkty SpeedBox je možno používat výhradně na svém vlastním pozemku, výhradně na svou vlastní odpovědnost. Použitím produktů SpeedBox může dojít ke ztrátě záruky Vašeho elektrokola.

Doporučujeme používat další bezpečnostní prvky a ochranné produkty, aby se předešlo zranění.

 

Parametry

Dotazy

Vyplňte prosím kontakt na Vás a do pole Zpráva vložte svůj dotaz a my se Vám ozveme obratem zpět.

Vyhledávání