O nás Doprava Servis Půjčovna Kontakt
Změnit jazyk webu
🌟

Všechny slevy elektrokol na jednom místě. Klikněte sem

SpeedBox 3.0 pro Yamaha SpeedBox 3.0 pro Yamaha SpeedBox 3.0 pro Yamaha

SpeedBox 3.0 pro Yamaha

Čip SpeedBox je procesorem řízený modul, který odstraní rychlostní omezovač vašeho elektrokola. Na displeji se přitom zobrazují reálné údaje!

Produkt je vyprodán

Kontaktujte nás pro alternativu

Chytrý čip třetí generace s možností nastavení rychlostního limitu elektrokola.

Tuningový čip SpeedBox 3.0 umožňuje libovolné nastavení omezovače rychlosti elektrokola. Po instalaci čipu se na displeji elektrokola zobrazují reálné údaje, jako je maximální rychlost, průměrná rychlost, denní ujetá dráha nebo dojezd.

VLASTNOSTI:

  • Aktivace čipu tlačítkem: tlačítkem LIGHT / ↑↓↑↓
  • Maximální rychlost: bez omezení
  • Nastavení omezovače rychlosti: ano
  • Kompatibilní s motory: 
    PW-SE, PW-X, PW-TE, PW-CE, PWX2, PW-ST do 2021
  • Není kompatibilní s elektrokoly a motory: 
    Yamaha UrbanRush, CrossCore, CrossConnect, Wabash, PW-X3, YDX-Torc, YDX-Moro, YDX-Moro Pro, PW-ST od 2022
  • Není kompatibilní se SpeedBox App


Jak SpeedBox 3.0 funguje?

Aktivace čipu SpeedBox 3.0 se provádí na displeji elektrokola. Po stisknutí tlačítka LIGHT nebo ↑↓↑↓ se na displeji krátce zobrazí hodnota 99 km/h (62 mph) a od té chvíle můžete jet neomezenou rychlostí.

Funkci čipu vypnete opětovným stisknutím tlačítka LIGHT nebo ↑↓↑↓. Na displeji se zobrazí hodnota 25 km/h (16 mph) a rychlostní limit 25 km/h je opět zapnutý. Elektrokolo pak funguje stejně jako před instalací čipu.

Nastavení maximální rychlosti přípomoci se provádí postupným přepínáním módů o tři úrovně dolů a následně o tři úrovně nahoru. Poté se na displeji zobrazí aktuální rychlostní limit. Maximální rychlost přípomoc se přepíná krátkým stiskem tlačítka LIGHT, nebo otočením zadního kola o 360°. Poslední zobrazený limit se po pěti sekundách nečinnosti uloží.

V případě aktualizace softwaru elektrokola doporučujeme nejprve odinstalovat SpeedBox z elektrokola, aktualizovat software a poté znovu nainstalovat SpeedBox do elektrokola. 

Montáž

Pro zapojení čipu SpeedBox do elektrokola jsou použity barevné konektory vybavené klíčem pro správné zapojení, proto je instalace čipu opravdu jednoduchá. Demontáž tuningového čipu je stejně snadná jako montáž. Pokud budete mít se zapojením jakýkoli problém, neváhej se na nás obrátit.

V případě, že se chystáte nainstalovat SpeedBox na úplně nové elektrokolo, je třeba na něm před prvním spuštěním čipu ujet alespoň 1 km.

Upozornění:

Upozorňujeme, že provoz takto upravených elektrokol na pozemních komunikacích může být v rozporu s platnou legislativou některých zemí. Výrobce nenese žádnou odpovědnost za škody vzniklé použitím produktů SpeedBox. Elektrokola vybavena produkty SpeedBox není dovoleno používat na pozemních komunikacích, cyklostezkách a veřejných prostranstvích. Elektrokola vybavena produkty SpeedBox je možno používat výhradně na svém vlastním pozemku, výhradně na svou vlastní odpovědnost. Použitím produktů SpeedBox může dojít ke ztrátě záruky Vašeho elektrokola.

Doporučujeme používat další bezpečnostní prvky a ochranné produkty, aby se předešlo zranění.

Parametry

Dotazy

Vyplňte prosím kontakt na Vás a do pole Zpráva vložte svůj dotaz a my se Vám ozveme obratem zpět.

Vyhledávání