O nás Doprava Servis Půjčovna Kontakt
Změnit jazyk webu
🌟

Všechny slevy elektrokol na jednom místě. Klikněte sem.

SpeedBox 3.1 pro Giant SpeedBox 3.1 pro Giant SpeedBox 3.1 pro Giant

SpeedBox 3.1 pro Giant

Spolehlivý tuningový čip SpeedBox 3.1 pro Giant (RideControl Go) třetí generace pro elektrokola s motorem Giant 2022 Syncdrive Pro a RideControl Go.

Produkt je vyprodán

Kontaktujte nás pro alternativu

Spolehlivý tuningový čip třetí generace pro tvé elektrokolo s motorem Giant 2022 Syncdrive Pro a RideControl Go.

Tuningový čip SpeedBox 3.1 umožňuje deaktivaci omezovače rychlosti elektrokola. Po instalaci čipu se na displeji elektrokola zobrazují reálné údaje, jako je maximální rychlost, průměrná rychlost, denní ujetá dráha a dojezd.

VLASTNOSTI:

  • Aktivace čipu tlačítkem: tlačítko WALK/ + - + -
  • Maximální rychlost: bez omezení
  • Nastavení rychlostního limitu: ano
  • Zobrazení na displeji: reálné hodnoty
  • Kompatibilní pouze s: RideControl Go, SyncDrive Pro motor 2022
  • Nekompatibilní s: Giant Revolt E+ (2022-2023), SpeedBox App

V případě aktualizace softwaru elektrokola doporučujeme nejprve odinstalovat SpeedBox z elektrokola, aktualizovat software a poté znovu nainstalovat SpeedBox do elektrokola.

Jak SpeedBox 3.1 funguje?

Aktivace čipu SpeedBox 3.1 se provádí na ovladači elektrokola. Po stisknutí tlačítka WALK se na displeji krátce zobrazí hodnota 9,9 km/h (6,2 mph) a od té chvíle můžete jet neomezenou rychlostí – 40 km/h, 50 km/h i více než 60 km/h.

Funkce čipu se vypne opětovným stisknutím tlačítka WALK. Na displeji se zobrazí hodnota 2,5 km/h (1,6 mph) a rychlostní limit 25 km/h je opět zapnutý. Elektrokolo pak funguje stejně jako před instalací čipu.

Mysleli jsme i na elektrokola, která nemají klasický ovládací panel s tlačítkem Walk. V tomto případě stačí použít kombinaci tlačítek + - + -  a SpeedBox se aktivuje. Stejným způsobem pak SpeedBox snadno deaktivujete.

Nastavení maximální rychlosti přípomoci se provede postupným přepínáním módů o tři úrovně dolů a následně o tři úrovně nahoru. Poté se na displeji zobrazí aktuální rychlostní limit. Maximální rychlost přípomoci se přepíná krátkým stiskem tlačítka WALK, nebo otočením kola o 360°. Zobrazení 1,5 km/h na displeji odpovídá limitu 15 km/h, 2,0 odpovídá limitu 20 km/h, 2,5 odpovídá 25 km/h, 3,0 odpovídá 30 km/h, 9,9 odpovídá 99 km/h apod. Poslední zobrazený limit se po pěti sekundách nečinnosti uloží.

Montáž

Pro zapojení čipu SpeedBox do elektrokola se používají barevné konektory vybavené klíčem pro správné zapojení, proto je instalace čipu opravdu jednoduchá. Demontáž je stejně snadná jako montáž. Pokud budete mít se zapojením jakýkoli problém, neváhejte se na nás obrátit.

V případě, že se chystáte nainstalovat SpeedBox na úplně nové elektrokolo, je třeba na něm před prvním spuštěním čipu ujet alespoň 1 km.

Upozornění

Upozorňujeme, že provoz takto upravených elektrokol na pozemních komunikacích může být v rozporu s platnou legislativou některých zemí. Výrobce nenese žádnou zodpovědnost za škody vzniklé použitím produktů SpeedBox. Elektrokola vybavena produkty SpeedBox není dovoleno používat na pozemních komunikacích, cyklostezkách a veřejných prostranstvích. Elektrokola vybavena produkty SpeedBox je možno používat výhradně na svém vlastním pozemku, výhradně na svou vlastní zodpovědnost. Použitím produktů SpeedBox může dojít ke ztrátě záruky elektrokola.

Doporučujeme používat další bezpečnostní prvky a ochranné produkty, aby se předešlo zranění.

Parametry

Dotazy

Vyplňte prosím kontakt na Vás a do pole Zpráva vložte svůj dotaz a my se Vám ozveme obratem zpět.

Vyhledávání