MÁME OTVEŘENO, ALE PRO VAŠE POHODLÍ DOPORUČUJEME REZERVACI TERMÍNU NÁVŠTĚVY PRODEJNY ZDE

SpeedBox 2.0 pro Yamaha

Čip SpeedBox je procesorem řízený modul, který odstraní rychlostní omezovač vašeho elektrokola. Na displeji se přitom zobrazují reálné údaje!

Pro Yamaha PW-SE, PW-X a PW-TE

5 010 Kč

4 140 Kč bez DPH

Dostupnost: Skladem e-shop info

Popis

SpeedBox 2.0 pro Yamaha je revoluční procesorem řízený modul, který ostraní rychlostní omezovač vašeho elektrokola. Na displeji se přitom zobrazují reálné údaje! Údaje jako je denní ujetá dráha a dojezd se teké zobrazují správně.

SpeedBox se aktivuje krátkým stisknutím tlačítka LIGHT umístěném na čele ovládacího panelu. Po stisknutí tohoto tlačítka se na ovládacím panelu, po dobu cca 2 vteřin, zobrazí aktuální rychlost 9.9 km/h. To znamená, že je SpeedBox aktivován a přípomoc elektrokola nyní funguje do rychlosti 50 km/h. Po opětovném stisknutí tlačítka LIGHT se zobrazí aktuální rychlost 2.5 km/h. To znamená, že je SpeedBox deaktivován a vše funguje, jako by tam nebyl a přípomoc elektrokola nyní funguje do rychlosti pouhých 25 km/h.

V případě, že se chystáte nainstalovat SpeedBox na nové kolo s nulovým počtem ujetých kilometrů, je třeba na něm najet cca 1 kilometr, než budete instalovat SpeedBox.

Při koupi chipu Speedbox vám v ekolo.cz provedeme instalaci zdarma.

Videa

Dotazy

Vaše dotazy

Napsat dotaz
 • #1 Jan Novák , 5. června 2019 9:00
  Je možné elektrokolo po instalaci tohoto čipu i nadále legálně provozovat jako kolo, tj jezdit s ním po cyklostezkách?
  • ekolo.cz , 5. června 2019 10:25

   Dobrý den, 

   ano, elektrokolo stále bude jízdním kolem. Po zrychlení čipem je to stále legální produkt, v případě užití zvýšené rychlosti je třeba nepoužívat veřejnou infrastrukturu (silnice, stezky), ale mimo komunikace není rychlost nijak omezena.  Více info na www.ekolo.cz/legislativa

    

Zde prosím položte Váš dotaz

(nebude zveřejněn)