SpeedBox 2.0 pro Yamaha

Čip SpeedBox je procesorem řízený modul, který odstraní rychlostní omezovač vašeho elektrokola. Na displeji se přitom zobrazují reálné údaje!

Pro Yamaha PW-SE, PW-X, PW-TE, PWX2 a PW-ST

Kdy ekolo dostanete?

5 660 Kč

4 678 Kč bez DPH

Dostupnost: Skladem e-shop

Popis

SpeedBox 2.0 pro Yamaha je revoluční procesorem řízený modul, který ostraní rychlostní omezovač vašeho elektrokola. Na displeji se přitom zobrazují reálné údaje! Údaje jako je denní ujetá dráha a dojezd se teké zobrazují správně.

SpeedBox se aktivuje krátkým stisknutím tlačítka LIGHT umístěném na čele ovládacího panelu. Po stisknutí tohoto tlačítka se na ovládacím panelu, po dobu cca 2 vteřin, zobrazí aktuální rychlost 9.9 km/h. To znamená, že je SpeedBox aktivován a přípomoc elektrokola nyní funguje do rychlosti 50 km/h. Po opětovném stisknutí tlačítka LIGHT se zobrazí aktuální rychlost 2.5 km/h. To znamená, že je SpeedBox deaktivován a vše funguje, jako by tam nebyl a přípomoc elektrokola nyní funguje do rychlosti pouhých 25 km/h.

V případě, že se chystáte nainstalovat SpeedBox na nové kolo s nulovým počtem ujetých kilometrů, je třeba na něm najet cca 1 kilometr, než budete instalovat SpeedBox.

Při koupi chipu Speedbox vám v ekolo.cz provedeme instalaci zdarma.

Není kompatibilní s následujícími koly: CrossCore, CrossConnect, YDX-Torc, YDX-Moro, YDX-Moro Pro, UrbanRush and Wabash

Videa

Dotazy

Vaše dotazy

Napsat dotaz
 • #1 Jan Novák , 5. června 2019 9:00
  Je možné elektrokolo po instalaci tohoto čipu i nadále legálně provozovat jako kolo, tj jezdit s ním po cyklostezkách?
  • ekolo.cz , 5. června 2019 10:25

   Dobrý den, 

   ano, elektrokolo stále bude jízdním kolem. Po zrychlení čipem je to stále legální produkt, v případě užití zvýšené rychlosti je třeba nepoužívat veřejnou infrastrukturu (silnice, stezky), ale mimo komunikace není rychlost nijak omezena.  Více info na www.ekolo.cz/legislativa

    

Zde prosím položte Váš dotaz

(nebude zveřejněn)