O nás Doprava Servis Půjčovna Kontakt
Změnit jazyk webu
🌟

Všechny slevy elektrokol na jednom místě. Klikněte sem.

SUPERIOR eWAY 6.6
2024 Bosch Předobjednávka Novinka 28"

SUPERIOR eWAY 6.6

Svým elegantním designem a špičkovou technologií je model eWAY 6.6 nejlepším řešením pro urbanisty i nadšence do dobrodružství. Je vybaven skvělým motorem BOSCH Performance Line, baterií s kapacitou 625 Wh a 10 rychlostním řazením Shimano. Pohodlná 28" kola.

Výška jezdce: 165 cm

150

210

Doporučená velikost *:
17 - 18" (M)

*Uvedené hodnoty jsou pouze orientační.

Sleva za nákup 2 a více elektrokol: 5%
Motor

BOSCH Performance Line

Síla motoru

75 Nm

Kapacita baterie

625 Wh

Přehazovačka

10 rychlostí

Kola

28"

Tlumič (přední)

50 mm

Cestovní elektrokolo SUPERIOR eWAY 6.6 2024

Odpružená vidlice SR Suntour NEX-DS 50 mm

Odpružená přední vidlice SR Suntour NEX-DS se zdvihem 50 mm přináší dokonalou stabilizaci a pohodlí. Síla její konstrukce a odpružení umožňuje s lehkostí zvládat nerovnosti terénu. Vidlice je vyrobena z pevných materiálů a má průměr trubky 1-1/8". S 50 mm zdvihem se vidlice dokáže přizpůsobit různorodým terénům a maximalizovat jízdní komfort.

Brzdový systém Shimano MT200 je vynikající technologickým řešením. Nabízí řadu inovativních funkcí, které zajišťují bezpečnost a výkonnost při každé jízdě.Brzdné destičky jsou vyrobeny z vysoké kvality materiálů a jsou navrženy tak, aby poskytovaly přesnou kontrolu nad brzděním. Ergonomicky navržené brzdové páky umožní  efektivně brzdit v jakékoliv situaci. Brzdový systém Shimano MT200 je vodotěsný, což zajišťuje spolehlivost a snadné udržování. 

Hydraulické kotoučové brzdy Shimano MT200

Kalkulačka dojezdu elektrokola

500 Wh
75 Kg

Převažující profil trasy:

Rovina

Rovina

Střední

Střední

Hory

Hory


Dojezd na elektrokole je přibližně

*na konkrétní celkový dojezd má dále vliv nastavení módu asistence, technický stav elektrokola, stáří baterie, teplota okolí, protivítr a technika jízdy

Předpokládaný termín výroby: 3 - 4Q / 2024

Městské elektrokolo SUPERIOR eWAY 6.6 je revolucí každodenního dojíždění. Je navrženo pro zvýšení cyklistického zážitku na zcela novou úroveň.

Svým elegantním designem a špičkovou technologií je model eWAY 6.6 nejlepším řešením pro urbanisty i nadšence do dobrodružství. Elektrokolo je vybaveno výkonným motorem BOSCH Performance Line, který usnadňuje jízdu do kopce i překonávání dlouhých vzdáleností. 

Dalším ze skvělých rysů eWAY 6.6 je baterie s kapacitou 625 Wh. S dojezdem až 120 kilometrů na jedno nabití se můžete bez obav vydat do průzkumu městských ulic nebo vyrazit mimo vyšlapané cesty. 

Bezpečnost je nejdůležitější a elektrokolo SUPERIOR eWAY 6.6 nezůstává v tomto ohledu ničím pozadu. S vysoce kvalitními hydraulickými kotoučovými brzdami Shimano MT200, které poskytují spolehlivou brzdící sílu, vám umožní se sebejistě pohybovat po jakémkoli terénu. Kromě toho, také přední odpružená vidlice SR Suntour NEX-DS se zdvihem 50mm poskytuje pohodlnou a hladkou jízdu, která absorbuje nárazy a vibrace po celou cestu.

Rozmanitost je klíčová a model eWAY 6.6 tomu rozumí. Ať už cestujete do práce, vyřizujete úkoly nebo prostě objevujete přírodu, toto elektrické kolo je navrženo tak, aby splnilo každou vaši potřebu. Jeho odolný rám a široká škála převodů umožňují snadné manévrování, zatímco integrovaná světla a blatníky poskytují další pohodlí a viditelnost za všech povětrnostních podmínek.

Objevte nový způsob cestování s elektrickým kolem SUPERIOR eWAY 6.6 Jeho výjimečný výkon, všestrannost a ekologický přístup ho činí nejlepším dopravním prostředkem pro moderní dobrodruhy.

Potřebujete poradit s výběrem toho správného elektrokola? Využijte našeho průvodce výběrem elektrokol nebo nás rovnou kontaktujteChcete si elektrokola raději prohlédnout? Navštivte náš showroom.

Parametry

Obecně

Modelový rok 2024
Značka Superior

Elektropohon

Výrobce motoru Bosch
Typ motoru Bosch Performance
Kroutící moment 75 Nm
Středový motor Ano

Baterie

Kapacita baterie 600 - 699 Wh

Tlumení

Přední vidlice SR Suntour NEX-DS, 1-1/8", Coil, QR Type, 50mm travel

Komponenty

Gripy ONE Race Ergo, Lock-On
Sedlovka ONE, Alloy, Suspension, 30,9mm
Řidítka ONE Alloy, 25mm rise, 620mm, 31.8mm
Představec Alloy, Adjustable angle, 31.8

Řazení

Kazeta SHIMANO CUES CS-LG400, 10-speed, 11-39T
Řazení SHIMANO CUES SL-U6000-10R, RAPIDFIRE Plus, 10-speed
Přehazovačka SHIMANO CUES RD-U6020, Shadow Design

Dotazy

Vyplňte prosím kontakt na Vás a do pole Zpráva vložte svůj dotaz a my se Vám ozveme obratem zpět.

Vyhledávání